FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2548 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Oddalila sie. Czy to pora juz zakonczyc?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oddalila sie. Czy to pora juz zakonczyc??"   

gainer4
 Wysłana - 1 listopad 2008 11:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witajcie. Od kilku miesiecy spotykam sie z kobieta ktora jest ode mnie starsza o 10 lat sam mam 22. Od poczatku naszej znajomosci spotykalismy sie u niej w domu ze wzgledu na to ze ja nie chce ujawniac tego przed rodzina lecz jakies 2 tygodnie temu przeniosla sie do domu rodzicow oddalonego od mojego jakies 20km od tamtej pory rzucila sie w wir pracy tzn tak mowi (zbiera na dom) spotykamy sie rzadko dzwoni coraz mniej (na poczatku dzwonila codziennie) lecz gdy sie juz spotykamy to pierw staram sie ja wybadac czy nie robi mnie z kims w konia potem idziemy do hotelu bzykniemy sie wezmiemy kapiel niby wszystko tak jak powinno byc ale jak wstaje rano mam glowe zabita myslami czy nie robi mi kolo dupy a podejrzenia pojawily sie w momencie kiedy zaczela odbierac od kogos telefony wnioskujac z jej rozmowy byla zadowolona tzn charakter tych rozmow przebiegal podobnie jak moj z nia z tym ze nie mowila ze kocha czy teskni ale trudno zeby przy mnie to mowila zapytalem kto dzwoni ona powiedzial ze kolezanka ok raz uwierzylem 2 dni potem podobny tok rozmowy smiechy przez telefon cienki glosik i znowu sie pytam kto dzwonil a ona ze to syn ale cos mi sie tu zaczelo nie zgadzac bo wiem jak rozmawia przefona z kims innym juz wtedy pojawila mi sie chec sprawdzenia jej komorki, powstrzymalem sie ale jak zadzwonil 3 raz a rozmowa przebiegala w podobnym tonie to cos we mnie peklo i powiedzialem zeby nie dzwonila do mnie ze potrzebuje przemyslec pare spraw ona sie rozplakala zapewniala ze mnie kocha ale ja juz decyzji nie zmienilem od 5 dni nie utrzymujemy ze soba kontaktu. Nie wiem czy mam zakonczyc nasza znajomosc poczekac az to uczucie ktorym ja darze wygasnie i miec mile wspomnienia czy zadzwonic i sie umowic na spotkanie( nie chce wyjsc na psa ktory sie stesknil i chce wrocic)

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2008 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz dla niej na 99% jesteś tylko miła rozrywką, natomiast dla Cibie to coś więcej.
Z każdym spotkaniem będziesz się bardziej angazował, wiec rozsądnie by było zapomieć o sprawie i znaleźć sobe jakaś fajną dziewczynę w swoim wieku.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Kup jej futro i mercedesa

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

i zaciągnijcie razem kredyt na dom

Ekspert -

GoldenEyes
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

zasadzcie drzewa i zrob jej dziecko

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

gainer4
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

oto chodzi ze ja staram sie nie angazowac bo wiem jak sie konczy nadskakiwanie kobiecie i ciagle jej dogadzanie albo przepraszanie za cos czego sie nie zrobilo a mercedesa to wolalbym zeby ona mi kupila

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chcesz byc utrzymankiem to droga wolna
tylko nie oczekuj ze ona nie bedzie miała innych.

Ekspert -

gainer4
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

a z jakiej paki mam nie oczekiwac ze nie bedzie miala innych skoro postawilem sprawe jasno ze jak bedzie chciala byc z innym to niech mi powie szczerze ja odejde

kemesO
Analityk
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

Swego czasu byłeś dla niej łakomym kąskiem, młodym, atrakcyjnym mięsem, odskocznią od codziennej rutyny i małżeństwa nie dającego satysfakcji. Znudziłeś się jak każda rzecz, znalazła nowego dającego świeże wrażenia.
Z drugiej strony nie wiem, czego oczekiwałeś po takiej relacji. Dla niej jesteś pewnie tylko dodatkiem do całości, Ty natomiast się angażujesz. Różnica wieku, różnica priorytetów. Ostatecznie nie zdziwiłbym się nawet, gdyby Wasza znajomość była na takim samym etapie cały czas, a inne rozwiązania podsyła Ci Twoja wyobraźnia karmiona narastającym uczuciem z Twojej strony.
Tak więc możliwości są dwie.

postawilem sprawe jasno ze jak bedzie chciala byc z innym to niech mi powie szczerze ja odejde
Masz 22 lata, czy może 12 Ile znasz takich sytuacji z prawdziwego życia?

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2008-11-01 12:23:58

zielony

Ekspert -

gainer4
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

kilka znam. Czyli powinienem sie spotkac i pogadac czy juz sie nie odzywac czy 3 rozwiazanie bzykac i nic wiecej nas nie laczy ??

GoldenEyes
 Wysłana - 1 listopad 2008 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

to 3 z twojej strony jest niemozliwe

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Oddalila sie. Czy to pora juz zakonczyc??

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Typowy/nietypowy problem z dziewczyna | jak odzyskac panne ktora sam rzucilem | Zakochałam sie w przyjacielu mojego brata... | Miłość a kariera zawodowa | Jak nie szukac? | Miłość a pożądanie | FACET DO WYNAJĘCIA | Emocjonalne problemy dziewczyny. | Idealny wiek na stały związek... | on sam juz nie wie.... | alarm! zbliża się teściowa! | Listy Miłosne | Do panów: bycie mega atrakcyjnym a jednocześnie wiernym facetem. Czy to jest możliwe? | Zaskoczenie Dziewczyny | Studniówka | Czy podjalem wlasciwa decyzje? | kanax123 | nie kocha,ale chce ze mną być | daylette | pittdoggy | daylette tabletki antykoncepcyjne | disco gerls | Monachium | amber | tede | rezygnacja | bydle | ZABAWA | olaf dobosz | GMO | plissken | perfumesco | audi a6 | quixet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.