FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3013 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Odległość, czy miłość może wygrać z nią???:( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odległość, czy miłość może wygrać z nią???:("   

Hlorek89
 Wysłana - 6 listopad 2008 17:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chyba to jest moja pierwsza wypowiedz na jakimkolwiek forum... Ale łatwiej jest mi się podzielić moim problemem z obcymi osobami niż z przyjaciółmi, może jest jakaś osoba która wie co powinienem zrobić i mi podpowie...
Mam ogromny problem, chyba największy jaki do tej pory miałem w życiu, a mianowicie jest to miłość, wprawdzie odwzajemniona i wyjątkowa, ale to niczego nie zmienia...:( Kilka dni temu rozstałem się z dziewczyną, z która łaczy mnie prawdziwe uczucie, wiele razy mielismy okazje sie o tym przekonac, bylismy ze soba prawie 15miesiecy, i jakies dwa tygodnie przed tym rozstaniem mielismy kryzys i krotka przerwe, jakis tydzien bo wiecej nie moglismy bez siebie wytrzymac. ale niestety znowu sie zaczelo psuc i sie rozstalismy, niby za zgoda obu stron, ale tak naprawde nie potrafimy zyc z mysla ze mozemy juz nigdy sie nie zobaczyc, nie przytulic... A zaczelo sie psuc bo moja dziewczyna nie potrafila ze mna pisac i rozmawiac jak dawniej, ale to nic, potem juz prawie wogole nie rozmawialismy, mowila ze to przez to ze za bardzo teskni za mna i jest nieszczesliwa gdy mnie przy niej nie ma, rozumialem to ale nie umialem zyc w ten sposob, bo kiedys naprawde bylo inaczej, dziennie pisalismy nawet po 200smsow i czesto godzinami rozmawialismy przez telefon, bo dzieli nas odleglosc prawie 400km, a widywalismy sie raz na miesiac przez kilka, czasem kilkanascie dni, a w wakacje przez poltora miesiaca... ale to nie wystarczalo, ja potrafilem sobie poradzic z odlegloscia i staralem sie robic wszystko zeby bylo jej latwiej... Kocham ja nad życie i ona tez mnie tak Kocha, za dwa tygodnie byc moze do niej pojade, jezeli przemysli to czy warto jeszcze raz sprobowac, moze sie uda wygrac z odlegloscia chodz ma nad nami przewage... Moze ktos wie co mozna zrobic zeby sobie poradzic z takim problemem?? Nie chce jej starcic na zawsze. piszemy ze soba o naszym bolu i jak cierpimy bez siebie, ale boje sie ze to nie wystarczy i uslysze od niej ze nie warto dawac temu zwiazkowi kolejnej szansy, nie chce jej stracic na zawsze, nie umiem bez niej normalnie zyc, ona jest dla mnie wszytkim...:(
PS. moze to co napisalem byc zle sformulowane i nie miec skladni, ale ciezko bylo mi to pisac:(

Scotty - The Black Pearl (Dave Darell radio edit)

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

Na pytanie w nazwie tematu: Tak, może.

200 esemesów... grubo

Dlaczego piszesz "Kocham" z wielkiej litery?

może jest jakaś osoba która wie co powinienem zrobić i mi podpowie...

Jasnowidzów tutaj nie ma.

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-11-06 18:01:57

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Hlorek89
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

mam respekt do tego slowa

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

nie umiem bez niej normalnie zyc, ona jest dla mnie wszytkim...:(

Wszystkim, czyli niczym. Dużo nie masz, współczuję i pozdrawiam.

BTW. Jest takie coś jak wyszukiwarka, było kilka/naście/ postów o tej tematyce. [http://www.insomnia.pl/search.asp?wczym=tytul&search=odleg%B3o%B6%E6]

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-11-06 18:05:27

Moon

Ekspert -

Hlorek89
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

no to na pewno mi pomogles

jonmat

a co to znaczy? tak z ciekawości pytam

aż 400km to gdzie mieszkacie? jeden za granicą, a drugi w Polsce. czy gdzieś jeden na końcu a drugi na drugim końcu polski

no tak jak moon napisał może wygrać

Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć

Hlorek89

ja na poczatku polski a ona w srodku mniej wiecej

marcinBAN
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

nie pisz za nią , bo widze za bardzo pewny jesteś jej słów . Moze ona nie chce Cie ranić , masz wątpliwości , ona tez je ma , jestescie na dobrej drode do rozstania .
good luck .

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

89 to twój rocznik?

Macie jakieś perspektywy mieszkania bliżej lub z soba?

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:10      [zgłoszenie naruszenia]

To nie jest forum wzajemnej adoracji i kółka różańcowego, przed założeniem tematu powinieneś przejrzeć FAQ oraz posty podwieszone, zapoznać się z zasadami działu, następnie użyć wyszukiwarki.
Temat był wałkowany tysionctysioncuf razy, nikt Ci tutaj nie da gotowej recepty, bo taka nie istnieje. Czego Ty tutaj oczekujesz?

Albo Ci odpiszą:
1. Daj spokój, kujawski
2. Walcz o nią

Duża większość użytkowników dałaby odpowiedź 1, jeśli do tego masz 19 lat to tym bardziej, nie pierwsza nie ostatnia.
Weź się lepiej za naukę, pracę, hobby czy co tam sobie lubisz, aby się rozwijać.
/pzdr

Moon

Ekspert -

Hlorek89
 Wysłana - 6 listopad 2008 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

tak. Od przyszlego roku bede uczyl sie w wawie, to jakies 100km od niej, ale zawsze to lepiej niz 400, ona pozniej tez ma taki zamiar

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odległość, czy miłość może wygrać z nią???:(

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Jesteś powodem - nie masz szans (?) | Chodzenie samemu na imprezę (?) | Moja dziewczyna ma ogłoszenie "poszukuje facetów na seks" | Czy to możliwe? | Co zrobic zeby dziewczyna sie zmienila ?? | Chyba problem z rutyną-szukam pomocy | Mam problem z dziewczyna | Zaczynają się schody | Co to jest niby? | Znudziła mi się dziewczyna - kryzys w związku czy szczeniacka niedorzała miłość | Pomózcie | problem z zapoznaniem | O co się założyc? | szybka odp. | Jak wyjść z twarzą z niezręcznej sytuacji? | Hmm...Co robic? | sony xperia z5 | DJ W IN THE MIX 28 | sex mama | Rae sremmurd | koźmińskiego | spotkanie klasowe | III wojna swiatowa | lordoza | wirus | wilder | nie wie nikt | anna matysiak | gear | zmuszanie | Crowley | gary go cinema | forumowe w 11 | auta z kratką | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.