FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1242 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odmówienie mandatu 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odmówienie mandatu"   

Gerrard_8
 Wysłana - 31 maj 2012 19:37       

Przeniesiona przez WojTAS7 z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak wyżej, odmówiłem przyjęcia mandatu w wysokości 700zł za nie podanie swoich danych osobowych (200zł) i używanie wulgaryzmów (500zł). Jeżeli chodzi o pierwsze wykroczenie oczywiście mandat bym przyjął, ale jak usłyszałem, to dostanie pan jeszcze 500zł za używanie wulgaryzmów to oczywiście mandatu nie przyjąłem. I tutaj moje pytanie, jaki jest czas na to by mandat przyszedł, bo minęło już ponad miesiac i jak do tej pory nic mi do domu nie przyszło.

SteStifler
Policja
 Wysłana - 31 maj 2012 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

sąd grodzki
+
zły dział

Zmieniony przez - SteStifler w dniu 2012-05-31 19:39:19

Noblesse oblige

Znawca -

Gerrard_8
 Wysłana - 31 maj 2012 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

To, że sprawa zostanie skierowana do sądu grodzkiego to wiem, ale chodzi mi o czas w jakim mogę zostać wezwany do tego sądu, bo wakacje się zblizaja, planuje wyjazd za granicę i raczej nie widzi mi się jechać z holandii na jakąś głupią sprawę.

wodazkranu
 Wysłana - 31 maj 2012 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

Sprawa może się odbyć bez ciebie. Jak dobrze pójdzie to dostaniesz to 700zł plus koszty sądowe. A jak źle to ci mogą dołożyć jeszcze kilka stówek do tego mandatu.

cycling master

phimosis est a victo

WojTAS7
 Wysłana - 31 maj 2012 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Taki temat w Hydeparku ? No bez przesady.

Znawca -

Gerrard_8
 Wysłana - 31 maj 2012 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

O tym też wiem, bo mówiąc szczerze już z kilkoma zorientowanymi osobami rozmawiałem (policjant, prawnik), z tym, że zapomniałem się spytać czy jest jakiś określony czas na przyjscie tego mandatu, tak jak to miało miejsce kiedyś (nie wiem czy nadal tak jest) na przyjscie mandatu z fotoradaru. Bo mam też cichą nadzieje, ze moze mnie tylko postraszył i tego mandatu nie wypisał.

phobeus
 Wysłana - 31 maj 2012 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

jaki zorientowany adwokat albo policjant powiedzial Ci o sadzie grodzkim ?
karalnosc wykroczenia uplywa po roku, jesli wszczeto postepowanie to trwa 2 lata od popelnienia czynu.

Zmieniony przez - phobeus w dniu 2012-05-31 20:47:03

SteStifler
Policja
 Wysłana - 31 maj 2012 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

^ o tym zadecyduje SN

Noblesse oblige

Znawca -

phobeus
 Wysłana - 31 maj 2012 21:12       [zgłoszenie naruszenia]

sąd grodzki
+
zły dział

sady grodzkie nie istnieja od ponad 2 lat.

kto orzeka;
Art. 9. § 1. W sprawach o wykroczenia w pierwszej instancji orzeka sąd rejonowy, z zastrzeżeniem spraw określonych w art. 10.

jeszcze chcesz o czyms dyskutowac?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odmówienie mandatu

Warto przeczytać: Publiczne przeklinanie | Umowa-zlecenie a status ucznia/studenta | rejestraja i prowadzenie stowarzyszenia | Gra na gieldzie. | wyrejestrowanie samochodu?? | płatne reklamówki? | Konkurs - nielegalny soft | Odpowiedzialność za (byc może) kradziony telefon | Praca wakacyjna i ZUS | Wynagrodzenia - wyzysk czy rzeczywista wartość pracy | przewozenie alkoholu | serwisowanie a zgubiona gwarancja | Pomoce dla studenta | Prawo - szybkie pytanie | Spadek oraz akt darowizny. | Jak działa poczta - potwierdzenie nadania | Corsa | Kawały | srogie rycie bani | adek1987 | zarządzanie i inżynieria produkcji | cae | stosunek do dziewczyny | zaufanie | bea flora | zdrada | nie ufam | narty | channelchooser | pluskwy | pluskwa | pawellas | brak okresu | allegro | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.