FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6401 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Odnośnie tematu pind męskich. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odnośnie tematu pind męskich."   

Xaero85
 Wysłana - 16 luty 2008 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

"Nie wiem, może Sweet chodziło o:
nawet nie probuje bo ona mu na początku wcisnęła kit"

Każdy na początku próbuje, ale skoro to nie przynosi rezultatów i skoro on jej ufa, to postanowił dać jej więcej czasu, a jak już ona będzie gotowa, to zacznie dawać znaki. Tak sobie gośc pomyślał i słusznie. To jest oczywiście przy założeniu, że on jej ufa, a jak by jej nie uwierzył, to też by go rzuciła, bo przecież nie ma związku bez zaufania.
Mamy do wyboru- albo jesteśmy bezdusznymi, bezuczuciowymi draniami albo wartościowymi, uczuciowymi pipami. Z tego całego tekstu Sweet69 wynika, że żadnej formy pośredniej nie ma, nie może być, bo nikt nie spełni wszystkich założeń, zawsze musi być coś nie tak.

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 16 luty 2008 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

danro, to o czym mowisz to jest standard.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 16 luty 2008 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

"nie zawsze, ale w wielu przypadkach tak właśnie jest. mój brachol kiedyś chodził z laską, która z nim zerwała, ponieważ "on był dla niej za dobry". na własne uszy słyszałem jak laska mu powiedziała, że "ona szuka faceta, który jak będzie trzeba to walnie ją w ryj od czasu do czasu"."

A jak potem będzie z takim facetem i on jej da w ryj, to z nim zerwie, bo jest sadysta, awanturnik, kryminalista.

Znawca -

Messim
 Wysłana - 16 luty 2008 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

I tu wychodzi jedna reguła laski nie doceniaja tego co maja

Ogólnie to jest zajebiście

insomaniak
 Wysłana - 16 luty 2008 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

przypomnial mi sie kawal dobry

wchodzi mezczyzna do domu po pracy, a od progu juz wita go zona z usmiechem na twarzy. sciaga z niego plaszcz. odwiesza go podobnie jak kapelusz po czym mowi: kochanie jak dobrze ze wrociles, obiad juz czeka na stole, w telewizji dzis leci mecz wiec zobie zobaczysz a ja bede przynosic ci zimne piwo, dom oczywiscie dzis posprzatalam a...
w tej chwili maz lutnal jej z calej sily w twarz na co zona ZA CO ZA CO?
a on: wychowawczo

danro
 Wysłana - 16 luty 2008 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

w tym przypadku, to raczej nie był standard, bo ona mówiła to dosłownie i jak najbardziej serio. czyli chciała raz na jakiś czas wyłapać z półobrotu. ja osobiście, na taką laskę nie trafiłem. ale to nie znaczy, że trafiałem na lepsze

Superbia In Proelia

Specjalista -

VidaL
 Wysłana - 16 luty 2008 18:37      [zgłoszenie naruszenia]

xaero przesadzasz i według mnie, syutuacja, którą podałeś ma się nijak do bycia cipą.

Jeśli panna nie jest jeszcze gotowa, a koleś ją zostawia z tego powodu, to najwidoczniej zależało mu tylko na zaruchaniu. Tu cipostwa nie widzę, tak samo jak jakiejś męskości czy nie bycia ****.

Jeśli z nią zostaje mimo, że nie rucha, to nie znaczy, że jest cipą. Przecież męstwa czy cipostwa nie warunkuje ruchanie. Wtedy jest normalnym gościem, który najprawdopodobniej kocha tą laskę i szanuje to, że jeszcze nie jest gotowa. Tyle.

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 16 luty 2008 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja również uważam, że ktoś taki nie jest cipą, ale Sweet uważa inaczej, podobnie jak wiele osób z tamtego tematu. Niech się ona tutaj wypowie i wytłumaczy, dlaczego ma tamtego kolesia za totalną ciotę.

Znawca -

insomaniak
 Wysłana - 16 luty 2008 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

odnoszac sie do tego cytatu

nie on jest pikaczu tylko ona ****a - on jest pikaczu a to, ze ona jest kurva to swoją drogą ale nie o tym tu mowa :-]

to wdg mnie ona sama nie wie. oboje zawinili nonsens

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 16 luty 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ja powiem swoją sytuację sprzed "trochę" czasu:
Można powiedzieć były pewne zgrzyty z pewną dziewczyną... dzwoni do mnie dość późno... odbieram, rozmawiamy z 3/4 minuty... ja do niej mówię żebyśmy się spotkali, niech nie traci pieniędzy na komórce, a ona do mnie "jak nie chcesz gadać to cześć"
A powiedziałem tak dla jej DOBRA, żeby nie traciła pieniędzy, że wolę, abyśmy sobie to wytłumaczyli na spokojnie, zastałem focha, a w tej samej rozmowie wcześniej się żaliła i tłumaczyła.
Gdzie tu logika ?

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odnośnie tematu pind męskich.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8