FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6397 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Odnośnie tematu pind męskich. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odnośnie tematu pind męskich."   

Malevin
 Wysłana - 17 luty 2008 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

po ostatnim poscie sweet: co z tego wynika? to nasza wina, ze kurva klamiecie? same sie o to prosicie, zeby potem WSZYSTKIE wrzucac do jednego worka, zeby wszystkie podejrzewac, ze pieprza glupoty. A potem lamenty, ze kurva stereotypami jedziemy. Chvj nie stereotypy, takie jestescie i juz <na tym przykladzie co podalas, moje zdanie jest inne>

Specjalista -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 17 luty 2008 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

sweet lepiej zeby ktos ciebie tak nie wykorzystal, jak ta klientka tego goscia "pipe". dzisiaj miec zaufanie do kogos to bycie pipa, co za czasy. I jak tu facet ma nei byc skurvielem i chamem ?

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2008-02-17 15:27:52

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 17 luty 2008 16:21      [zgłoszenie naruszenia]

Koleś może i okazał się frajerem ale tylko z tego powodu, że wydawał na nią kasę, bo dla mnie inwestowanie w dziewczynę to głupota. Ona ma być ze mną, a nie z moimi pieniędzmi. Na pewno jednak nie jest frajerem z tego powodu, że nie próbował nic robić, bo jak miał próbować, skoro ona dała mu jasno do zrozumienia, że seks dopiero po ślubie? Czy to coś złego, że on to uszanował? Miał się do niej dalej dobierać? Wtedy wyszedłby na chama, który nie szanuje jej zdania i przekonań. Jedyne co mógł zrobić, to wyczuć czy to jest prawda czy nie, ale jak laska potrafi dobrze kłamać, to jest to bardzo trudne zadanie.
Swoją drogą ciekawe, czy tamta laska przyprawiała mu w ten czas rogi z innymi, czy żyła w celibacie.

Z roku na rok jest coraz gorzej. Jak parę lat temu pojawiłem się na Insomnii, to mnóstwo osób po mnie jechało, że jestem świnia, drań i wiele tego typu określeń a teraz się okazuje, że ktoś taki jak ja to ideał faceta.
Jak będę szukać żony, to chyba idealnym miejscem będzie kółko różańcowe, może chociaż tam jest minimalna szansa na znalezienie w miarę porządnej, uczciwej dziewczyny...

Znawca -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 17 luty 2008 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

Może i był pindą, ale stał się nią poniekąd przez tą lafiryndę...

Sweet jeśli jesteś z kimś w związku to podkładasz mu kłody pod nogi i robisz "testy na pindę" ?

Odpowiedź chyba będzie jednoznaczna.

/zdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-02-17 16:24:53

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 17 luty 2008 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

wiedzialam, ze nie znajdziecie złotego środka

po 1. timo6 - gdzie ja napisałam, ze ta laska była ok? toz z opisu widać, że kłamliwa szmata.

Panowie zapamiętajcie raz na zawsze. Chodzi o dystans
można się zakochać ale miejcie gdzieś tam w mózgu wątpliwość, ze może to nie jest tak jak chcielibyście zeby bylo.

Zasada ograniczonego zaufania nie obowiazuje tylko na drogach
bądźcie szczęśliwi i zakochani, ale wyłapujcie momenty które świadczą o jakiś nieprawidłowościach , miejcie odwagę mieć wątpliwość i podejrzewać, ze partnerka może robić was w hvja nawet jeśliście zakochani i planujecie jakieś tam wspólne życie.
Mowa tu o sytuacjach, które mówią, że coś jest nie tak a partner ma klapki na oczach bo jego "niunia nigdy by go nie zdradziła/ nie leci na jego kasę/ etc."

miejcie ten 1% niepewności, bo o to w tym przykladzie chodzi - kolega wierzył, we wszystko co ta pipa mu wciskała i nawet nie chciał sprawdzić, że jej błona poszła się ***ać sto lat temu.

po 2. jak zwykle znaleźli się wrażliwi.

Mowicie, ze jak chlop cos będzie próbował to zaraz cham - jak będzie na chama jej ściągal gacie to faktycznie cham ale ZASADA złotego środka - zależy jeszcze jaka laska - powoli ale konsekwentnie, jak nie na 3 to na 6 randce ale próbować.

facet który nie probuje bo się boi że laska go wyzwie od chamow naraza się na parę sytuacji:
- laska myśli, ze go nie pociąga
- laska mysli, że facet jest prawiczkiem/nnieśmiały - dziewicy moze się to podobać ale babie która ma juz swoje lata i oczekuje seksu taka biernosć partnera się nie podoba.

edit : nie robię testu na pindę

Zmieniony przez - Sweet69 w dniu 2008-02-17 16:39:18

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 17 luty 2008 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

we wszystko co ta pipa mu wciskała

I masz odpowiedź.... Chcesz, aby NIE BYŁO MĘSKICH PIND ??

Sama nie bądź pipą

/zdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-02-17 16:45:18

Moon

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 17 luty 2008 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

sama nie badz pipą - i nie jestem

Ekspert -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 17 luty 2008 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

no i dobrze

Moon

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 17 luty 2008 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet wyobraź sobie sytuację, że jesteś dziewicą, masz swoje przekonania, że seks dopiero po ślubie i mówisz o tym facetowi. Chciałabyś wtedy, żeby facet co chwilę próbował Cię uwieść? Miałabyś ochotę się ciągle przed tym bronić albo uważać, żeby facet Cię nie upił i nie wykorzystał?
Co innego jakby laska powiedziała, że nie jest jeszcze gotowa na seks, wtedy warto próbować, ale jak dała jasno do zrozumienia, że ma swoje przekonania i się ich trzyma, to nie pozostało nic innego jak zaakceptować te warunki albo odejść.
I myślisz, że taka dziewica pokaże facetowi swoją cipkę żeby mu udowodnić, a potem nagle żałoży majtki? Innego sposobu na sprawdzenie tego raczej nie ma jak laska potrafi kłamać, jedynie można być podejrzliwym, ale co wtedy? Dalej jesteśmy w tym samym punkcie.

Zmieniony przez - Xaero85 w dniu 2008-02-17 17:19:27

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 17 luty 2008 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Sweet wyobraź sobie sytuację, że jesteś dziewicą, masz swoje przekonania, że seks dopiero po ślubie i mówisz o tym facetowi. Chciałabyś wtedy, żeby facet co chwilę próbował Cię uwieść? Miałabyś ochotę się ciągle przed tym bronić albo uważać, żeby facet Cię nie upił i nie wykorzystał?

napiszę więcej - jak kurva mialam takie rpzekonania, ze sex dopiero po ślubie Nie mniej jednak gdy spotkałam gościa który nieziemsko mnie podniecał wręcz chciałam, żeby coś próbował - nie mówie, ze chciałam byc upita i zgwałcona, ale w miarę upływu czasu marzyłam o kolejnej minecie i miałam ochotę na coś więcej

więc nie ******lić mi tu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odnośnie tematu pind męskich.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8