FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6402 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Odnośnie tematu pind męskich. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odnośnie tematu pind męskich."   

kulmas
 Wysłana - 17 luty 2008 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

wlacha?
po banie

...

Specjalista -

fiend
 Wysłana - 18 luty 2008 03:05      [zgłoszenie naruszenia]

Najciekawsze rozkminy jak na razie maja :Kisiol-ent i xaero.
Serio , temat o brzydkich partnerach ,ten , czy o waleniu i niewaleniu konia , byly jednymi z ciekawszych.
Sog dla obu <yes> :D

[http://www.crossfit.pl/]
zapraszam na moje www nt alternatywnego podejścia do ćwiczeń

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 18 luty 2008 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

bo jej sie ***ac chcialo!!

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

Ekspert -

xaero16
 Wysłana - 19 luty 2008 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

A skąd wiesz, że rzeczywiście nią był? Skoro tyle na nią czekał, to mu na niej naprawdę musiało zależeć, a czy to jest oznaka tego, że jest cipą?
Dla mnie to jest jedna wielka paranoja, co by facet nie robił, to zawsze będzie źle. Jak jest dobry, liczy się z uczuciami kobiety, liczy się z jej zdaniem, to jest pipa, a jak jest twardy, stanowczy, to jest cham, pustak i prostak.. .

sęk w tym, ze trzeba odznaleźć ten złoty środek :)

hit'em up

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 19 luty 2008 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

zloty srodek to mit, zawsze bedzie cos zle, musi byc cos zle, zeby bylo dobrze.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

xaero16
 Wysłana - 19 luty 2008 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze ku.rwa coś :D

hit'em up

mlkv
 Wysłana - 19 luty 2008 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Może to dziwnie zabrzmi kiedy Ja to powiem, ale sweet - normalny związek dwojga ludzi opiera się na zaufaniu.

Oczywiście że nie całkowitym.

Ale tu właśnie wchodzi różnica. Jak przychodzi przyjaciel i prosi o pożyczkę 500zł bo mu brakuje do 1szego to mam do niego zaufanie, zakładam że nie wyda tego na wódkę, pożyczam i nie liczę procentu. Nie zakładam że chce mnie wy****ać.

Jak kobieta w normalnym związku mówi że jedzie np. do mamy czy do siostry na dwa dni, to nie zakładam z góry że w tym czasie ******li się ze stadem murzynów by Mi zrobić na złość.

Więc to pisanie - wyłapuj momenty i tak dalej - raczej bez sensu.

Co do seksu - przypominam kwestie które robią od lat furorę u feministek - date rape oraz sexual harassment. Czyli z jednej strony jak mężczyzna "za mocno" domaga się ruchanka, to ląduje w sądzie. Nawet kiedy, jak w przypadku Tysona, pani dopiero rano zdecyduje że jednak ją zgwałcił. Z kolei jak toleruje gdy go baba bije po łapach na dłuższą metę - to jest pinda.

O tym że kobieta potrafi zwyczajnie pożegnać się z facetem który "za bardzo sobie pozwala" kiedy ona nie jest gotowa ( a w naszej sferze kulturowej rzadko się o tej gotowości rozmawia ) chyba nie muszę wspominać.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Specjalista -

misio_xxx
 Wysłana - 24 luty 2008 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

takie zycie. pozory ponad wszystko.
laski lubią sie puszczac z chamami, ale nie lubia jak sie o nich mowi głupie kurvy.

poblemem małych ludzi jest to ze mierzą świat prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzen w ich kon
niestety historia dzieje sie poza nimi i trwa dluzej niz ich zycie.

Znawca -

masti
 Wysłana - 24 luty 2008 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe,ciekawe.....:)

ale podejscie do tematu osob nie bezposrednio zainteresowanych.....sam przypadek jest bardzo niescisle i subiektywnie opisany,oparty na domyslach i opowiesciach-brak konkretnych faktow.szczerze mowiac bezwartosciowy...:)

moja analiza:
-nawet najwiekszy gamon,po paru randkach zauwazy,czy cos z tego bedzie czy nie...jezeli jest obustronne uczucie,sympatia,milosc-to takie spotkania sa jak najczestsze.jezeli on sie widzial w ciagu tego pol roku z nia np 6 razy i to przypadkiem-to gosc mial po prostu zludzenia....
-tez ciekawy jest watek:ale kasy na nia wydal.....:)
brak szczegolow,ale moze zaprosil ja przypadkiem do kawiarni a przy placeniu rachunku okazalo sie ,ze ma tylko tyle ile osobiscie skonsumowal(bo przeciez nie bedzie dziewczynie stawial,jak nie nie czy cos z tego bedzie?),gorszy przypadek:moze przy rachunku okazalo sie ,ze wogole nie ma kasy i babka musiala zaplacic?:).zawsze mam takie podejrzenia jak ktos mowi ile zainwestowal i nic...:)
-ciekawe kiedy i w jakiej sytuacji powiedziala mu o swoim dziewictwie?najczesciej sie o tym mowi,gdy juz sie cos dzieje...:)
a jezeli mowila mu to w kawiarni,moglo to byc w celu zniechecenia goscia do siebie-po prostu z jakis powodow jej nie odpowiadal(pewnie tez byly inne tematu mu to uzmyslawiajace....).
jezeli byloby to tak duze uczucie-powinien pokazac ,ze naprawde jemu na niej zalezy i np rozpoczac przygotowania do slubu(mozna razem isc do urzedu lub kosciola) i sprawa zaraz by sie wyjasnila...:). albo zaprosic ja na 7 dniowa wycieczke do cieplych krajow(oczywiscie zaplacic takze za nia:)) lub chocby na weekendowy wyjazd w ciekawe miejsce...jezeli wtedy nic by z tego nie wyszlo-po prostu -gosc zyje zludzeniami...

masti

PolijSter
 Wysłana - 24 luty 2008 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

troche te kobiety maja za dobrze, wiadomo to my o nie walczymy, podrywamy itp. i tu sie zaczyna, za dobrze za źle (LOL) i sama qrwa nie wie ocb. baby sa sprytne maja dziwne wymagania im bardziej my sie im poddajemy tym bardziej one rosna jak na drozdzach hehe. wiec nie chcesz byc pinda, miej oczy szeroko otwarte:)
dla mnie ten facet to pinda (kasa i sex - to dwie glowne wartosci na tym swiecie), na jego usprawiedliwienie moge powiedziec, ze napewno koksowal slabo z erekcja bylo i tez mu na reke byla taka sytuacja.

uga buga, koko - dżambo

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odnośnie tematu pind męskich.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8