FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1858 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Odnosnie starosci... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odnosnie starosci..."   

iLight
świetlisty
 Wysłana - 23 październik 2008 18:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Moze to jest zbyt mocne slowo ale chyba boje sie starosci.
Poki co mam 20 lat, ucze sie nadal w technikum, jestem pelen zycia, w sumie uwazam sie za szczesliwego dzieciaka.
Mialem wprost zaje*bista mlodosc, bawilem sie na calego przezylem pierwsza milosc etc. Czasami myslali powracam do tych czasow kiedy to mialem te 15 - 16 lat. Dalbym wszystko zeby cofnac sie w czasie i zatrzymac te 16 lat do konca.

Czasami sie zastanawiam jak bedzie wygladalo moje zycie w przyszlosci, majac te 40 kim bede?
Zapewne ozenie sie, mysle ze moze jakies dziecko. stale prace ( ? ) i wlasnie tego sie obawiam. Boja sie ze wpadne w pier*dolonna monotonnosc ( przyklad : moj brat / mama ) tj. praca -> dom -> chwila relaxu - > seni tak w kolko, dzien za dniem.

Jak to kazdy mlody czlowiek w czasie wakacji pracowalem - siedzialme po 8h w robocie, wracalem do domu i odechciewalo mi sie wszystkiego, chcialem tylko pojsc wykapac sie i spac...nie mialem czasu na nic dziewczyne / kolegow. W weekendy tylko moglismy poszalec.

Czy to samo bedzie jak bede mial te 30/40/50 ? Charowal po 10h w robocie, zero przyjemnosci z zycia ? ( bo szczerze nie wiem czym jest przyjemnosci dla osoby starszej ).

Chcialbym Was zapytac jak Wy wyobrazacie sobie Wasza przyszlosci. Nie obawiacie sie tego ze jedyna przyjemnosc to bedzie ( dla kobiet ) kapiel ( dla mezczyzn ) piwo i tv po meczacym dniu pracy ??

enjoy...

Zamroczony
 Wysłana - 23 październik 2008 18:30      [zgłoszenie naruszenia]

****a ostatnio mam podobne rozkminy
bawię się jestem młody wszystko spoko a ja się jakimiś ******łami przejmuje

traktuje internet smiertelnie powaznie
"człowiek stworzył boga na swój obraz i podobieństwo"

Yosiemaelo
YO
 Wysłana - 23 październik 2008 18:36      [zgłoszenie naruszenia]

no po pierwszej "prawdziwej" miłości to już z górki idzie

Jestem Piotr i też mam 20 lat

Nie chcę się narzucać ale jestem oceanem.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 23 październik 2008 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

Priorytety sie zmieniaja, poprostu. Tak jak w wieku 20 lat nie kreci Cie calodzienne stawianie babek z piasku, czy chowanie sie za drzewem, tak i w wieku 40 lat, nie kreci Cie przesiadywanie z przyglupimi kolesiami, pompowanie bicepsa, czy granie w gry komputerowe. Zajmujesz sie rzeczami istotnymi, budowaniem rodziny, zarabianiem pieniedzy etc, a pytania 20 latka wydaja sie debilne.

iLight
świetlisty
 Wysłana - 23 październik 2008 18:48      [zgłoszenie naruszenia]

pytanie 20 latka ktory o dojrzalym zyciu nie ma zielonego pojecia ;)

bitch
 Wysłana - 23 październik 2008 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dopiero 17 lat mam i też mnie nachodzą takie rozkminy. Nie wyobrażam się w roli męża i ojca. Strasznie się tego boję. I jeszcze niedługo na studia. Kiedyś myślałem, że chyba do końca życia będę chodził do szkoły, a teraz to mi tylko 1,5 roku zostało
Ogólnie to chciałbym mieć ciągle 12 lat, kopać piłkę, bawić się w chowanego z kolegami i się nie uczyć

Sog na pocieszenie

tylko odbij

Zmieniony przez - bitch w dniu 2008-10-23 20:51:26

fbsyobh
 Wysłana - 24 październik 2008 01:30      [zgłoszenie naruszenia]

rzeczywiscie czesto tak sie zdarza... ale kto powiedzial, ze w Twoim przypadku tez tak musi byc ?

jesli jestes troche rozgarniety to na pewno znajdziesz sobie prace ktorej wykonywanie bedzie Ci sprawialo przyjemnosc ;)

fbsyobh

om
 Wysłana - 24 październik 2008 03:02      [zgłoszenie naruszenia]

Masz soga na pocieszenie bo niestety ale jak raz sie zobaczy całe to egzystencjalne gówno z tej perspektywy to potem jest trudno z tego wyjść

Fluff.y
 Wysłana - 24 październik 2008 07:09      [zgłoszenie naruszenia]

Dlaczego om? ;)

Boja sie ze wpadne w pier*dolonna monotonnosc
Takie jest życie - monotonne. Ciągle to samo. Zmieniają się okoliczności i ludzie. Może to duży stopień ogólności, ale tak na to teraz patrzę - w kółko to samo.

Ja mam inaczej. Kiedyś myślałem, że zanim będę miał xx dziesiąt lat i siwe włosy to dużo czasu minie. Ostatnio zauważyłem, że tak jakby czas "płynął" szybciej. I to już nie jest dla mnie tak odległa perspektywa, choć nadal dzieli mnie od niej blisko pół wieku(zakładając, że dożyję).

Generalnie to vanitas vanitatum et omnia vanitas. heh

Zmieniony przez - Fluff.y w dniu 2008-10-24 07:10:03

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Znawca -

Bonn
 Wysłana - 24 październik 2008 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

dobra wiec jest tak. tak samo mialem. teraz pracuje - niejednokrotnie jest to 6x12h w tygodniu. Czlowiek do wszystkiego jest sie w stanie przyzwyczaic. A imprezowanie ? - ja sie wyszalalem, i w obecnej chwili majac 22 lata juz jakas wieksza ochota na imprezowanie mi przeszla. nadal to robie, ale zdecydowanie rzadziej, bo najnormalniej imprezowanie co tydzien mi sie znudzilo, a wiem ze dzieki pracy jestem niezalezny finansowo i daje mi to poczucie bezpieczenstwa, ktoro jest dla mnie wazniejsze, niz kolejne zachlanie sie czy zacpanie. I jest mi z tym dobrze. Mysle, ze z czasem po prostu czlowiek dorosleje i zmieniaja mu sie priorytety w glowie.

[soundcloud.com/bonn_syndromm]
[http://www.last.fm/user/e_l_f]
[http://www.facebook.com/profile.php?id=100001212875135]

Viverna
 Wysłana - 24 październik 2008 09:37      [zgłoszenie naruszenia]

iLIght - do tego dojrzewa sie stopniowo - to jak przejscie z przedszkola do podstawowki - na poczatku sie boisz jak to bedzie, ale szybko przestawiasz sie na inny rytm.

jak Fluff.y - zycie ogolnie jest monotonne. imprezowanie i szalenstwa mlodosci sa cool na chwile, ale po jakims czasie moga znuzyc;)

prawda jest taka - teraz wydaje ci sie, ze ludzie po 30-stce, ze stala praca i rodzina na karku sa nudni, zgrzybiali, starzy i usidleni przez rutyne.
majac 30-stke bedziesz myslal w ten sposob o 40-sto latkach itd. a to czy wsiakniesz w cieple kapcie i piwo po pracy zalezy tylko od ciebie:) ja znam ludzi po 40- stce ktorzy imprezuja lepiej niz niejeden 18 - sto czy 20- sto latek

a zycie (starosc?) przynosi rozne rozrywki - dzieci, ich dzieci pozniej, sluby, chrzciny. uwierz, ze daleko temu do monotonii.

our souls are like a dragons.....dragons on fire...

oraz matka polka:D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odnosnie starosci...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: NOL | Filozofia - linki, ksiazki, eseje.. | Prawa murphy'ego | "Reklamy" podprogowe | Projekt Astralny | Co po śmierci? | Nasze zasady i prawa :-) | Chcrzescijanstwo? | Lepsze jutro było wczoraj? | Świadome sny | Co to znaczy?? | Śmierc - alfa czy omega ? | Grzech | Nieskonczoność... | morze | Mieć czy Być??? | vmt brkpoint xvid | GCPU | prezentacje maturalne | angeline | Kobieta, o której marzyliście | system prezydencki vs kanclerski | motywy fantastyczne | fantasy | dziady cz II | rolety | krótka erekcja | erekcja krótkotrwała | zafira opc | zaburzenia | serialepolskie | dsj3 crack | dokument | FenixPL | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.