FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 885 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odnowienie gwarancji 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odnowienie gwarancji"   

asterf
 Wysłana - 21 lipiec 2008 23:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Chodzi o ramę od roweru. Miałem dwuletnią gwarancję. Rama pękła i została wymieniona na nową, lecz na nowy produkt nie dostałem już gwarancji. Powiedzieli, że liczy sie jeszcze stara gwarancja, której zostało tylko dwa miesiące, a potem koniec... Czy nie powinienem dostać dwuletniej gwarancji na nowy produkt?
Będę wdzięczny za odp

ziemon
LADY
 Wysłana - 22 lipiec 2008 09:24      [zgłoszenie naruszenia]

gwarancja nie jest obowiazkowa - jej warunki sa okreslone w dokumencie gwarancyjnym - przejrzyj dokladnie co tam jest napisane
natomiast masz normalne prawa konsumenta
poczytaj na
[http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=390]

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

asterf
 Wysłana - 22 lipiec 2008 09:54       [zgłoszenie naruszenia]

Hmm nic takiego nie znajduje. Pisze tylko "gwarancja traci aktualność po upływie okresu dekapitalizacji"
W ogóle cała karta gwarancyjna jest ściemą. Na stronie na której podpisywałem warunki gwarancyjne pisze że mam 5-letnią gwarancję.
A nagle na następnej stronie jest przyklejona naklejka, która informuje mnie że gwarancja jest tylko na rok. Czy to zgodne z prawem? Tą naklejkę zauważyłem dopiero po dwóch miesiącach...
A na dodatek potem po telefonie okazało sie że jest nie na 5lat, nie na rok, a na dwa lata... Czy miałbym szansę gdybym ubiegał sie o 5lat gwary?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odnowienie gwarancji

Warto przeczytać: Napaść na kumpla i... | Zwrot telefonu | Program do prowadzenia firmy. | Najkorzystniejsza pozyczka :) | Rozprawa | studia i urząd pracy | Zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego. | Odszkodowanie | polubowanie/pobicie | Prawo telekomunikacyjne | Kto z was gra na gieldzie ?? | Telefon zepsuty nieuznana gwarancja :/ | allegro | problem z lekarzem.. | Co wybrać ? ;-) | ulrop przy opiece nad mężem niezdolnym do samodzielnej egzystencji? | prezent na | szef | inteligencja | wykształcenie | pitbull | essentiale forte | skręcanie | motorolaw220 puk misi | własna DG | only cats | TOPIK | piłkarzy | nagość | jacek | co warto | klus stańska | Pazdan | durex classic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.