FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2956 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Odszedł...wrócił...ale dalej coś nie tak.... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odszedł...wrócił...ale dalej coś nie tak...."   

sails
 Wysłana - 9 grudzień 2007 11:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,do tej pory tylko tu zaglądałam,teraz jednak chciałabym opisać moją sytuacje i zapytać co o tym sądzicie...?

Jestem z moim chłopkiem już prawie 2 lata.W tym roku poszedł na studia i od tego momentu wszytsko się popsuło.Imprezy ze znajomymi z roku,jego jakieś dziwne zachowanie,często wspominał o swojej koleżnace o której wkońcu powiedział mi ze cos do niej czuje...między nami zaczeło się psuć az wkońcu powiedział że potrzebuje przerwy. Nie mogłam znieść tej sytuacji i zerwałam,ale powiedziałam że moze wrócić jeśli bedzie pewien że kocha tylko mnie...wrócił...ale okazało się że wcale nie jest pewien...znowu rozstanie...i znowu jednak jesteśmy razem... powiedział ze mnie kocha ze tylko ja się licze...
Są pewne zgrzyty;Uporczywie trzyma mnie z daleka od swoich nowych znajomych z roku,jak tylko proponuje zeby mnie jakoś zapoznał z nimi,zabrał mnie czasem ze sobą,ma zawsze jakieś wytłumaczenie...Twierdzi że musi mieć sowje prywatne zycie...tylko ze mnie to tak bardzo boli,nie umiem mu do końca zaufac,chociaż bardzo go kocham. Napiszcie mi co o tym sądzicie,czy to normalne że chłopak chce mieć znajomych tylko dla siebie?jak powinnam postępować?

Nie żyje się,
Nie kocha się,
Nie umiera się na próbę...

Angel...
 Wysłana - 9 grudzień 2007 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - Angel... w dniu 2007-12-09 11:27:41

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 9 grudzień 2007 11:31      [zgłoszenie naruszenia]

Rozstaniecie się, związki licealne rzadko przetrwają. Chłopak poszedł na studia, poznał nowych ludzi, nowe otoczenie, nowe możliwości i zapewne nową dziewczynę tez będzie miał. Smutne, ale prawdziwe.

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Znawca -

sails
 Wysłana - 9 grudzień 2007 11:41      [zgłoszenie naruszenia]

łatwo powiedzieć...kocham go i on twierdzi ze też mnie kocha i że popełnił błąd odchodząc... problrm tkwi raczej we mnie w tym że ja boje się w pełni zaufać i nie rozumiem pewnych zachowań...

Nie żyje się,
Nie kocha się,

WiemTo
 Wysłana - 9 grudzień 2007 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.

Zastanów sie czy chcesz być w związku z kimś, kto nie odwzajemnia Twojego uczucia.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

INS4N3
 Wysłana - 9 grudzień 2007 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze mnie to tak bardzo boli,nie umiem mu do końca zaufac

odpuść sobie. on się Tobą bawi, chce mieć Ciebie, a zarazem chce szaleć na studenckich imprezach z innymi. Możliwe że nie chce Cię zapoznać ze swoimi znajomymi, ponieważ nie przyznaje im się, że ma dziewczynę i bawi się w najlepsze.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

Leonardo.
elektryk
 Wysłana - 9 grudzień 2007 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

rusz glowa, wiem ze to ciezkie kiedy sie kocha i slucha sie 'glosu serca', ale prawda jest taka ze on Cie ma jako 'ewentualnosc', pewnie jest tak ze jak mu nie wyjdzie z nwoa poznana laska to chce chociaz Ciebie miec albo cos w tym stylu. nie daj sie robic w bambuko. Przykro mi to mowic ale powinnas go zostawic bo tylko sie nacierpisz, on nie jest Ciebie wart

bij mnie laciem

login66
 Wysłana - 9 grudzień 2007 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

Nie problem nie tkwi w Tobie tkwi w tym że za bardzo Ci zależy na nim i sobie to wkręcasz hmm no to w sumie w Tobie

A z tą prywatnością to tak każdy potrzebuje jakiejś tam prywatności jeden większej inny mniej ale to że nie chce Cię przedstawić swoim znajomym to dziwne. Może nie chce aby jego znajome się dowiedziały że ma pannę. Może zerwał z Tobą mo kręcił z inną myślał, że wyjdzie mu z tamtą a jak go kopnęła w dupe to wrócił i może jest z Tobą tak oo na zapas dopóki nie znajdzie innej.

INS4N3, Leonardo- o to samo mi chodziło tylko że dłużej pisałem

Zmieniony przez - login66 w dniu 2007-12-09 12:17:08

ysabell
 Wysłana - 9 grudzień 2007 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

Skoro nie chce zapoznać Cię ze swoimi znajomymi, to się nie ma nad czym zastanawiać,
Moim zdaniem to trzeba gościa olać,
pewnie niedługo też pójdziesz na studia, tak?
Zobaczysz, poznasz nowych ludzi, nowych kolegów
i kogoś, przy kim będziesz się śmiała z tego co teraz piszesz
Powodzenia zatem i uszy do góry!

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Methos
 Wysłana - 9 grudzień 2007 12:46      [zgłoszenie naruszenia]

krótko i na temat.

Daj sobie spokój z tym kolesiem!!

To nie ma sensu, bo jestesce z innych bajek.
No chyba ze chcesz sobie wkręcać że jest i będzie dobrze...
Wtedy to już naprawdę TYLKO twój problem.

Wiecej nie napiszę, bo chocbym i ksiażke na ten temat tu napisał, bo znam takie sytacje z doświadczenia, to i tak wniosek jest jeden.

Ekspert -

sails
 Wysłana - 9 grudzień 2007 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

Troche mnie zdołowaliscie...moze jest jakis sposób zeby to naprawic? Każdy się czasem myli,popełnia błędy,dokonują błędnych decyzji...ale...On bardzo sie stara,mówi że kocha,tylko jest małe ale... może powinnam jakoś wzbudzić w nim zazdrość?zrobić coś zeby wiedział że nie jestem na jego każde zawołanie...?tylko co?

Nie żyje się,
Nie kocha się,

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odszedł...wrócił...ale dalej coś nie tak....

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: poznalem | romantyczna kolacja we dwoje - z czym to sie je? | jak Wy to widzicie? | Długie rozstania | zdrada ? | walentynki:) | Brak inicjatywy po jednej stronie. | Z byka | Zje*any ubiór | Moje zdanie. | Zauroczenia - nasze historie. | Brak zaangażowania | A tak sobie napisze... | Zwierzenie, wypłakiwanie itp. | co radzicie ? | Pytanie | dobro dobro | Kuewstwo-wśród-waszych-znajomych- | Polski vloger spina dup | Kuewstwo wśród waszych znajomych | zdj cia | instrukta | jak zagada | ma dup jak szafa | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | soze | mad | jak zrobi loda | opel frontera | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.