FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 826 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odszkodowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odszkodowanie"   

Panekk
 Wysłana - 15 maj 2006 11:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Mam taka sprawe jakos we wrzesniu skrecilem kostke jak gralem w kosza(2 tygodnie w gipsie) no i zaczalem sie starac o odszkodowanie dzisiaj dostalem list polecony ze nie zostalo mi przyznane bo nie doznalem trwalego uszczerbku na zdrowiu i napisali mi ze moge sie odwolywac droga sadowa i teraz pytanie od razu zakladac sprawe w sadzie czy rozmaweiac jeszcze z nimi. Powiem tyle ze za kostke napewno nalezy mi sie odszkodowanie poniewaz mimo ze minelo 8-9 miesiecy kostka nadal jest lekko spuchnieta widac to golym okiem a tym bardziej lekarz powinien to zauwazyc poza tym nadal odczuwam silny bol. Dodam ze jestem ubezpieczony w PZU. Prosilbym bardzo o pomoc co zrobic w takiej sytuacj. Za odpowiedz SOGI.

curf
 Wysłana - 15 maj 2006 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

Pierwsze - zajrzeć do warunków ogólnych ubezpieczenia
Drugie - uzależnić dalsze kroki od tego co wyżej

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

Panekk
 Wysłana - 15 maj 2006 18:46      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za odpowiedz moj ojciec zajmuje sie tego typu sprawami dzisiaj z nim rozmawialem mowil ze trzeba pisac odwolanie, ze podobno to teraz normalne coraz czesciej takie praktyki stosuja, ze a noz ktos odwolania nie napisze. Ale nie powiem w****.....li mnie ostatni raz w pzu sie ubezpieczalem

curf
 Wysłana - 15 maj 2006 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

Pisać można zawsze: papier cierpliwy - wszystko przyjmie
Najpierw jednak proponowałbym lekturę WO i DOPIERO na ich podstawie podjąć decyzję co robić dalej. Niewykluczone, że trzeba będzie przeprowadzić inne badania, które ew. wykażą fakt istnienia uszczerbku, a dopiero z takimi wynikami odwołać się.

Specjalista -

Panekk
 Wysłana - 15 maj 2006 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

jesli WO to warunki ogolne ubezpieczenia to ich nie mam bo niestety jestem ubezpieczony przez szkole ale sprobuje jakos je dorwac

curf
 Wysłana - 15 maj 2006 19:32       [zgłoszenie naruszenia]

WO to właśnie Warunki Ogólne. Śmiało wal do szkoły i muszą Ci bez łaski udostępnić je. Być może znalazłbyś je nawet w necie, ale musiałbyś znać nazwę i rodzaj ubezpieczenia. Trzeba je czytać wraz z polisą.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odszkodowanie

Warto przeczytać: Potrzebna pomoc zakresu prawa zobowiązań | Prawn konsumenta!!!! | "Pierwsze cegiełki nowego światowego porządku." | zawiasy za pobicie, teraz sprawa o narkotyki | Dochód na członka rodziny - potrzebna pomoc | firmowe konto w banku | Model ekonometryczny | Amortyzacja prywatnego samochodu | zwolnienie z powodu błędu księgowej | Biznesplan !! Problem | zwrot towaru do sklepu-prawo | Podwyżki dla nauczycieli! | logika praktyczna ziembinski | Przesyłka z zagranicy | podrobienie | Buty i Gwarancja | biomechanical | bareq | motywacja | opóźniony wytrysk | drb | RÓWNONOC | inicjowanie | wróżbita david | ropienie w na głowie | paranienormalni | st220 | yarekbboy | smartfon | balony | immieng | pitrek20 | samochody | F31 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.