FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 994 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odszkodowanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odszkodowanie"   

Juicy
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 12:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czesc moze jest tu ktos kto moze mi pomoc, wydaje mi sie ze znajomego chca naciagnac na odszkodowanie.Sprawa wyglada tak ze dzieci graly w pilke i jedno popchnelo drugie, ktore zlamalo reke przy upadku.ojciec tego dziecka przyszedl do znajomego i powiedzial mu ze musi mu zaplacic odszkodowanie inaczej sprawa trafia do sadu a jego brat jest prawnikiem i tak cos sie przechwalal.jak dlamnie to koles nic niewskora ale znajomy sie troche obawia i niewie co zrobic. jak myslicie moga mu postawic jakies zarzuty??

GB
 Wysłana - 10 wrzesień 2006 14:03       [zgłoszenie naruszenia]

Raczej nie. Bo z tego co napisałeś wygląda to na wspólną zabawę, a złamanie było całkowicie przypadkowe (albo przynajmniej można je tak przedstawić - bo nie było np. efektem bójki). Ale może się o tym Vlad wypowie bo on w końcu jest zawodowcem (a może mamy też innych zawodowców na forum)...

Zmieniony przez - GB w dniu 2006-09-10 14:04:39

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odszkodowanie

Warto przeczytać: Podstawy ekonomii - literatura fachowa. | Nie przyjmujmy Euro tylko Franka - A.Sadowski o wejściu do strefy euro. | okoliczności łagodzące jazdy pod wpływem | wizy do australii | Opłata za operacje przy jednoczesnym posiadaniu ubezpieczenia | i znowu potrzebuje pomocy | PRAWO RODZINNE | Sprzedaż supli | Od kiedy firma produkcyjna | obrona konieczna | notariusz- założenie klubu | Co z gwarancją? | Żagiel-raty | Logika prawnicza - podrecznik akademicki | Aukcja | Problem z pracą licencjacką - Ustrój i zadania powiatu | zwrot butelek | herminia | opowiadanie erotyczne | opowiadanie | mięśni PC | mięsień PC | filmu o romańsie | pierścionek | prawo jazdy | infini | anna popek | fotografia | Prezerwatywy fresja | podwinac | ruski forever alone | rosyjskie disco | klubowa | allen carr | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.