FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1018 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odszkodowanie , odwołanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odszkodowanie , odwołanie"   

Gripen89
 Wysłana - 13 styczeń 2009 13:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam , w sierpniu 2008r doznałem bardzo poważnego złamania stawu skokowego. Złamanie typu Dupyntrena (Noga wyłamała mi sie ze stawu skokowego 90 stopni w bok , kosc strzałkowa pękła , przemieściła się oraz powstały odpryski , oraz zerwało się więzadło skokowo-piszczelowe). Natychmiast przewiezli mnie do szpitala gdzie byłem operowany (zespolono cały staw skokowy srubami oraz podwiązano więzadła). Po pozniejszym wyjęciu srub złozyłem wniosek o odszkodowanie , dzis dostałem pieniadze oraz pismo ze przyznali mi 6% uszczerbku co jest dla mnie śmieszne. Nie miałem żadnej komisji lekarskiej , od tak ktos przyznał 6% i wyslali kase odpowiednio do wysokosci ubezpieczenia.

Chciałbym sie odwołać do tego , chodzi mi o ilosc % jaka mi przyznali. Chciałbym isc na komisje lekarska i niech oni złoża orzeczenie co to trwałości uszczerbku. Mam do was prośbe , powiedzicie mi jak napisac dobre odwołanie co do mojej sytuacji ? Czy w ogole jest sens sie odwoływać ?

Pozdrawiam

B.J
 Wysłana - 14 styczeń 2009 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

w/g mnie jest szansa.imo najlepsze rozwiazanie to przejscie sie do odp.mecenasa i zapytanie czy jest wogole szansa na na zmiane %jaką Tobie przyznali(a jaka powinna byc),a potem jak dane odwolanie powinno wygladac...za same zapytanie,czy jest wogole szansa zazwyczaj nie jest pobierana zadna kwota pieniezna,wiec co szkodzi sprobowac...

Zmieniony przez - B.J w dniu 2009-01-14 16:46:55

Kask
 Wysłana - 14 styczeń 2009 23:46       [zgłoszenie naruszenia]

Sens odwolania na pewno jest. Ale musisz miec wszystko udokumentowane w papierach. Odwoluj sie jak najszybciej.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odszkodowanie , odwołanie

Warto przeczytać: wybieram.pl | Potrzebuje właśnie Twojego zdania...!!! | Nieuczciwy pracodawca | TEST POLITYCZN..o - gospodarczo- tradycyjno wartosciowo.... | Czy jest mozliwe... | Potrzebuje pilnie pomocy = - / | banki | Dzisaj TVN 24 "Wybory 2005" | Dzisiaj TvTrwam 21:50 "Nocna zmiana" | Co z tą Polską? czyli Giertych niekompetenty | MASONERIA... | odprawa | będa miliony Euro tylko pomozcie | CHAMSTWA/obelgi/klamstwa... | No i co teraz? | SOS => wezwanie do zapłaty | seat ibiza | tdi 130 | bl4nk | bl4nkus | życie | syryjskie zwierzęta | iwonus | iwonus_s | czysta krew | snapback | mier | jak przytyc | pan tadeusz | dobre rady | wuwuzela | klubie | ojciec jeździ na ryby | btg | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.