FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1521 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Odszkodowanie PZU - jak nie dać się wydymać ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odszkodowanie PZU - jak nie dać się wydymać ?"   

playman
 Wysłana - 6 styczeń 2011 14:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kobita przed chwilą wjechała ojcu w dupę () do wymiany zderzak, lewe nadkole, listwa chromowana, cofnięty lewy wydech, prawy na szczęście cały. Jak załatwić sobie korzystne odszkodowanie ? Słyszałem o jakichś firmach zajmujących się tymi sprawami, ale na tym moja wiedza się kończy. Baba ubezpieczona w Hestii
Pomóżcie, bo serce mi krwawi

Zmieniony przez - playman w dniu 2011-01-06 14:23:46

20.05.2006 - 01.04.2019 [*]

Znawca -

pitrek20
 Wysłana - 6 styczeń 2011 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

po co napisałes pzu w tytule jak babka ubezpieczona w hestii?

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

playman
 Wysłana - 6 styczeń 2011 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

Bo auto ojca jest ubezpieczone w PZU - nie wiem czy to ma znaczenie, sorry %)

Znawca -

pitrek20
 Wysłana - 6 styczeń 2011 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

jak babka przywaliła to naprawa będzie szła z jej oc wiec musisz sie dowiedziec jak to z hestia jest bo ja nie wiem.
jak jest AC to zglaszasz tez do pzu, wtedy przyjada, porobia foty i pojada. nie mialem z nimi problemu przy wycenie wiec raczej z tej strony powinno byc ok.

Ruskoniemieckie skurwesyństwo żydoskie u władzy. By żyło się kurwa lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!

-adee-
 Wysłana - 6 styczeń 2011 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

grunt to wybrac odpowiedni warsztat ktory zajmie sie naprawa, wezmiesz opcja bezgotowkowa, tzn. funduszami operuje warsztat i masz pewnosc(jak sa ogarnieci i nie odwalaja lipy), ze wyciagna ile sie da. To co prawda moze kosztowac cie troche czasu, bo zapewne rzeczoznawcza niezalezny bedzie musial byc powolowywany etc.

taka krotka historia ode mnie, mialem stluczke/wypadek nie z mojej winy, pierwsze ogledziny - zaproponowali 500 zl wstepnie, kolejne ogledziny w warsztacie podniesli do 2000 zl. Fachowcy nie zgadzali sie z ta wycena, bo uwazali ze samochod ma prawo byc naprawiany na czesciach ORYGINALNYCH i zgodnie ze sztuka, tj. na cyfrowej ramie, zeby wszystko bylo spasowane odpowiednio. Raz albo dwa rzeczoznawcza niezalezny przyjezdzal i ostatecznie siadlo na prawie 7 tysiacach zlotych, ale jest zrobione tak jak powinno byc. Minusem jest to, ze troszke czasu ojciec straci, nikt mu latwo jemu naleznych pieniedzy nie da ot tak, trzeba walczyc.

Zmieniony przez - -adee- w dniu 2011-01-06 17:29:39

playman
 Wysłana - 6 styczeń 2011 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi.
Jutro podjedziemy do mechanika i zobaczymy co z tym wydechem, jak będzie walnięty to dobrze, przy dobrym odszkodowaniu może uda się kupić układ Magnaflow

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 7 styczeń 2011 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

Cała kasa pójdzie z jej firmy ubezpieczeniowej
PZU nie będzie Wam potrzebne.
Szkodę zgłaszacie w Hestii.

convictofj
 Wysłana - 7 styczeń 2011 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy to jeszcze obowiązuje, ale kiedyś można było od nich wyciągnąć jeszcze kasę za spadek wartości samochodu.

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

playman
 Wysłana - 7 styczeń 2011 21:39       [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odp. komu weszły temu weszły

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odszkodowanie PZU - jak nie dać się wydymać ?

Warto przeczytać: Wywrotka na 3 strony do 3,5t z największą ładownością. | Aukcje CopArt | alufelci do vectry B | Rdza | Prezent dla Batmana... %-) | wspomaganie kierownicy w seicento | Uruchomienie rozrusznika na przycisk (sprawdzenie schematu) | opel combo c reflektory | Spanie w samochodzie. | Tiry na Tory | Almera N16, spadek mocy, biały dym, problemy z odpaleniem | Zlot Jaguara Zakroczyn 2010 | Seat Ibiza 94r. - Problem z zamkiem centralnym | Auto do 120 tys max- jakie? | Mobilki pomocy | Kara za spowodowanie stłuczki przy braku OC | odbyt | pedal | seks z facetem | dowcipy rasistowskie | prostytutka | chodzisz do koA>cioA,a | kamera samochodowa | mrozińska | muzyka wieczA3r | przegląd sportowy | 00859007734678956662 | trampekfrom | testowiron | gang | pershing | beata ścibakówna | agata cybińska | oracle | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.