FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 971 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela"   

Bondyy
 Wysłana - 17 luty 2016 14:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Miałem wypadek, w wyniku którego doznałem uszkodzenia ciała: Skręcenie kręgosłupa szyjnego. Wypadek nie był z mojej winy, tak więc zgłosiłem sprawę do OC sprawcy. Po wypadku chodziłem w kołnieżu 3 tygodnie i miałem rehabilitacje- 2 tygodnie. Po wszystkim(3 miesiące) wysłałem dokumenty do firmy Proama i uzyskałem odpowiedź,że należy mi się 600zł(w moim odczuciu śmieszna kwota). Czy orientuje się ktoś jak dobrze napisać odwołanie? Mogę podać na priv dokładniejsze info jak coś. Zależy mi jednak na większym odszkodowaniu,a tu taki psikus.

Pozdrawiam.

INSOMNIA
 Wysłana - 17 luty 2016 14:59      [zgłoszenie naruszenia]

Odwołanie najlepiej czymś umotywować, bo samo napisanie, że uważasz, iż ta kwota nie rekompensuje Twojej krzywdy - chója da.
Jak masz wszelkie kwity za leczenia, rehabilitacje, leki, kołnierze itp. to przedstaw je(o ile wcześniej tego nie zrobiłeś).

Badał Cie w ogóle jakiś lekarz orzecznik?

Giddens
 Wysłana - 17 luty 2016 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

lekarz orzecznik
kwity
papier od lekarza prowadzacego

poczytaj ile plus minus placa za taki uszczerbek jak znosnie, to prawnik i kwota x2-3

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

idziaszek
 Wysłana - 18 luty 2016 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

No niestety proama to oszusci i naciagacze mialem z nim do czynienia

INSOMNIA
 Wysłana - 18 luty 2016 17:16       [zgłoszenie naruszenia]

Chyba każdy ubezpieczyciel to z czyjegoś punktu widzenia oszust i naciągacz.
Oszustów i naciągaczy nie brakuje wśród osób zgłaszających szkody, a nawet jakby takich osób nie było, a zakłady ubezpieczeń miałyby wypłacać wszystko każdemu rzetelnie i na czas to by poszły z torbami.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Warto przeczytać: telefon, umowa | Narkoman, Damski bokser, Psychol- Brat | Wynajem, czynsz, najem.. pomoc z wynajęciem mieszkania | Przepisy prawne | Najmłodszy makler na wall street | Kupno kradzionej konsoli | Przewożenie dziecka na przednim fotelu. | Problem z ubezpieczeniem.. | Wypowiedzenie umowy najmu mieszkania | Udostępnianie materiałów w celach edukacyjnych, a prawa autorskie. | swiadczenie pielegnacyjne | Problem ze znakiem drogowym zakaz zatrzymywania | Alkohole | OC- źle policzona składka. | koniec semestru | potrącenie pieszego | mix pop | wierzbicka | kaczorowska | pioneer | bliżniaczki napieralskiego | Ile wyciskacie | ZDM WALCZĘ O ŻYCIE | osram | ciuchy od projektantow | Bak's Alkoholowe | Bak's Krupnik | Bak's-Krupnik | Bak s Krupnik | Bak s Alkoholowe | play | rozyczka | różyczka | test | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.