FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 867 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odwołanie(pomocy) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odwołanie(pomocy)"   

ecgkilork
 Wysłana - 26 styczeń 2010 15:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie odwołania od mandatu.
Moja okolicznośc wyglądała tak, że nie miałem podbitej legitymacji, z powodu wypadku, przez który nie było mnie w szkole.
Przy kontroli, dostałem mandat za nie ważną, legitymację, teraz jest ona podbita. Chciałem się spytac jak powinno wyglądac odwołanie od mandatu w tym wypadku.
Mam ksero legitymacji, lecz chodzi mi o to co powinno się znajdywac na odwołaniu. dziekuje

Jaroch
 Wysłana - 26 styczeń 2010 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

nie bedzie zadnego odwolania. miales wypadek od wrzesnia 2009 ze nie mogles podbic w czasie legitymacji? nie! wiec teraz grzecznie na poczte i zaplacic mandacik. odwolanie nic nie da i nikogo nie obchodzi ze teraz jest podbita.

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

ariana20
 Wysłana - 26 styczeń 2010 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

a nawet jak nie mogłeś podbić, bo faktycznie nie mogłeś to trzeba było normalny bilecik kupic

"Dmuchawce, latawce, wiatr...do Ciebie po niebie szłam...Tobą oddycham..."

ecgkilork
 Wysłana - 27 styczeń 2010 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

nie moglem podbic bo bylem 3 miesiace w szpitalu wracajac z zielonej gory po prostu zapomnialem ze nie mam nie podbita legitymacje.
Jestem nie pelnoletni mandat wynosi 300 zl. Kobieta w kasie mi mowila ze mam napisac odwolanie i ksero legitymacji i tak zrobie

ariana20
 Wysłana - 27 styczeń 2010 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co wiem to ci calej kwoty nie umorza a tylko jakas czesc. tak robia w mojej miejscowosci w ztm-ie.

za zapominalstwo sie placi moj drogi.

jak to mowia :twarde prawo ale prawo.

a legitymacje mogl ci podbic ktos z rodziny

INSOMNIA
 Wysłana - 27 styczeń 2010 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak na innych uczelniach, ale u mnie tylko osobiscie mozna podklejac- podpis itd. dokladnie przestrzegaja, zeby tylko osobiscie zalatwiac te sprawe.

ariana20
 Wysłana - 27 styczeń 2010 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

mozna skorzystać z instytucji pełnomocnictwa i upoważnić osobę do takich czynności- wcale nie trzeba tego robić notarialnie

wydaje mi sie, że rodzicom by nie odmówili ;-/

Zmieniony przez - ariana20 w dniu 2010-01-27 17:33:52

ecgkilork
 Wysłana - 28 styczeń 2010 05:31       [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem, ale ojciec nie zyje, matka pracuje i nie mieszka ze mna, mieszkam z babcia i nie bardzo jest mi to na reke placic 300 zl za nie podbita legitymacje, jestem uczniem. Postaram sie z tego wywiazac. Dzieki wszykim za rady pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odwołanie(pomocy)

Warto przeczytać: Konfekcjonowanie i sprzedaż pod własną marką | FIRMA , PODATEK PRZY ZAKŁADANIU | Koniec umowu na czas okreslona a urlop. | Problem lotniczy | Nowy moderator w dziale Prawo i Ekonomia | GIELDA POMOCY | Praca w PL | Spóźnenie z PIT-em | Kilka pytań dotyczących komornika... | Pojęcia | Do Oma :-) | Ubezpieczenie... | Przesłuchanie w innym mieście . | 2 pytanka :) | czyn korupcyjny | czy musze zeznawac? | motywujace | 2014 | burdel na teneryfie | burdele na terenyfie | matura ustna | matura ustna szkoła | naszej klasy | nylon | yoha | okres | Sex wiek | wniosły dzieci z sadu | naszej klasy zdjęcia | twoja chwila prawdy | skype | joanna kulig nago | wymiana walut | wieluń | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.