FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1683 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Odwołanie sprawy w sądzie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odwołanie sprawy w sądzie"   

d3lfin
 Wysłana - 13 wrzesień 2009 18:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jeśli :
Sekretariat Prokuratury zawiadamia mnie jako pokrzywdzonego, że w dniu dzisiejszym został przesalany do Sadu Rejonowego w XXX akt oskarżenia o popełnieniu przez Pana Y przestępstwa z art 286 S 1 kk.

oraz dogadałem sie z Panem Y
To mogę odwołać sprawę jakimś wnioskiem, pismem ?

sogi za pomoc

wysoki foruming

baruch
 Wysłana - 13 wrzesień 2009 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

Oskarżycielem jest prokurator. Prokurator może cofnąć wniosek do rozpoczęcia przewodu sądowego na 1 rozprawie głównej (za zgodą sądu).

brak czasu

Specjalista -

d3lfin
 Wysłana - 13 wrzesień 2009 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

czyli mam napisac do prokuratura ?

wysoki foruming

baruch
 Wysłana - 13 wrzesień 2009 19:04       [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej podejść ;)

brak czasu

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odwołanie sprawy w sądzie

Warto przeczytać: książeczki mieszkaniowe | zadanie z ekonomiki, załóż firme! | Ślub | Badaia operacyjne!! help!!! | studia... i co dalej? | UMOWA O DZIEŁO | rozliczenie z fiskusem!! | Przejme zadłużoną firme - co chodzi ?? | DAM PRACĘ | ZAkup samochodu z homologacją | potrzebuje pomocy a dokladniej pomyslu !!!!!!!!!!!! | ile oddajemy panstwu naszych pieniedzy | ..::* PKB w latach 89r -03r. PMOCY !!! *::.. | referat | Szkodliwy wpływ odpadów na srodowisko | Pytanie o teleprace | pamiA"Ttniki z wakacji | nie umie robiAfAc loda | wiertel | teoria strun | strona której nie można wyłączyć | fjern | dolcepl | Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w literaturze Określ, jaką funkcję pełni to zjawisko w wybranych utworach literackich | alimenty | firma | własna firma | dziewica doświadczony | zima | klonazepam | clonazepam | klony | kod kontrolny | fellatio | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.