FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2241 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Odwoływanie spotkań 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odwoływanie spotkań"   

heavym13
 Wysłana - 13 styczeń 2019 11:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema, takie pytanie mam. Jak reagujecie, gdy dziewczyna odwołuje spotkanie? Gdy dwa razy z rzędu jakaś nowo poznana to wiadomo, olewka, nie to nie. Jednak gdy się z kimś spotkacie np. dwa razy, a następne spotkanie już odwołuje, później znowu się spotka i tak w kółko. Próbowałem się określić przez próbę pocałunku na koniec któregoś spotkania (w sumie dwa razy nawet) ale nadstawiła tylko policzek. Zerwać kontakt? jakieś przeprowadzanie poważnych rozmów czy coś jest według mnie bez sensu, bo przecież jasno się chyba określam zapraszając ją sam na sam i próbując pocałować, że traktuję ją poważnie. Raz po kilku dniach bez kontaktu sama się odezwała, dlaczego milczę, ale zyebałem, bo od razu się zacząłem przymilać i chciałem się spotkać a wtedy mogłem jej powiedzieć, że po co mam utrzymywać z nią kontakt skoro nie chce się spotykać...

max-scifi
 Wysłana - 20 marzec 2019 17:59       [zgłoszenie naruszenia]

jak chcesz laske wyrvchać to ją najpierw poznaj. moze sie okazac ze wcale nie chcesz jej wyrvchac.

jak cisniesz na chama jak desperat, to sie nie dziw. pamietaj tez ze ona moze kogos miec i niekoniecznie Cie o tym fakcie poinformuje.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Odwoływanie spotkań