FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 15712 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Odzyskać dziewczynę - POMOCY!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odzyskać dziewczynę - POMOCY!!"   

sidor
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:53       

Przeniesiona przez nupel z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,
Mam ogromny problem, dziewczyna ze mna zerwala a ja bardzo ja kocham, bylismy razem okolo roku, choc ten rok byl okresem w ktorym moje zachowanie bylo nieodpowiednie tzn. za malo o nia dbalem itp.
Teraz dotarlo do mnie ze ja kocham i zalezy mi bardzo, powiedzialem jej to, ona wie, ale nie chce mi dac szansy. Nie wiem co ze soba zrobic, jestem zalamany, ledwo zyje. Chcialbym z nia byc, rozmawiac, ale znajomi mi poradzili ze lepiej nie byc natretem i odczekac, bo podobno czas i cierpliwosc jest lekiem. Sama podczas naszej rozmowy powiedziala mi ze nic nie zmienie w dzien czy w tydzien, nie pomoga kwiaty i inne rzeczy, ze trzeba czasu i tyle. Albo cos zaiskrzy albo nie, ze nic na sile. Dla mnie to bardzo ciezkie, jestem w desperacji. Boje sie ze to koniec. Kocham ja bardzo i chcialbym ja odzyskac. Co zrobic?

BaNgOuTban
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Nie poradzę, bo też jestem w małym dołku
Ale poczekajmy na specjalistów
Może i mi się jakieś rady przydadzą

'Z beznadziejną ciszą wielu chce walczyć,lecz większość partaczy wraca bez tarczy'

formi
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:55      [zgłoszenie naruszenia]

Znajomi dobrze ci poradzili
Najgorszą rzecza jaka mozesz teraz zrobic to narzucac sie
Czasem możesz wysłać eska że tęsknisz, myślisz o niej, a tka pozostaje ci czekać i czekać, jak bedzie jej na Tobie zalezeć to wróci i da ci jeszcze jedna szanse, a jak nie wróci to znaczy że jestes ch**owy i nic nie wart pozdro!

"Łapie chwile ulotne jak ulotka...."

INSOMNIA
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

jesli byles cieciem i dales jej odejsc i jesli ona jest inteligentna babka to lepiej rozejzyj sie za kims innym

sidor
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:49      [zgłoszenie naruszenia]

waszaguru: nie potrafie, jestem zakochany i nie potrafie tego zostawic.
ona jest dla mnie wszystkim...

Bigstar
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

no to wał

TENCZAxs
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

Czasem możesz wysłać eska że tęsknisz, myślisz o niej

nie rób tego dobrze ci radze...

^^jacek
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

o ja ******le

INSOMNIA
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

nosz nie moge... ogarni sie love - takie rzeczy to tylko w erze poczytaj wypowiedzi na inso to zobaczysz jakie gowno rzadi swiatem, ps rzadz rz czy z?

CTA
bluesuit
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 14:26      [zgłoszenie naruszenia]

powiedziala mi ze nic nie zmienie w dzien czy w tydzien, nie pomoga kwiaty

powinieneś być jej chociaż wdzięczny, że jest szczera, a nie trzyma Cie w "rezerwie". Mogła Ci powiedzieć, że np. jak jej kupisz nowe spodnie to do Ciebie wróci
Ale widzisz, porządna z niej kobieta i nie mota

A Ty sie w garść weź bo na 1 babie sie świat nie kończy
prędzej czy później i tak Ci przejdzie ta "wielka miłość"

relax...

Specjalista -

TENCZAxs
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

współczujecie mu?
tak szczerze?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odzyskać dziewczynę - POMOCY!!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Miłość, nienawiść, adrenalina, bezpieczeństwo, ognisty seks. | Nieporada | brak pomyslu by zdobyc dziewczyne(desperat) | Ponowne zakochanie sie ... | Jak zdobyć jej numer? | Niespełniona miłość | Solidarna spiewka "Chcesz"? | laska podpaska ci trzaska | hmmm | Ona mnie olewa!!! | Więcej niż przyjaciel? | Duzy problem | Dlaczego ona nie odpowiada | Syndrom Księżniczki | rozwiniecie znajomosci po 1 spotkaniu+pare pytan | Sens zwiazku ze starsza o 5 lat | straszne opowiesci | straszne opowieści | kod ograniczeA nokia 6300 | zdjecia gwiazd | jorrgus | zwi | Kobiety lubia koksów | antywirus | firewall | więznienie | podryw na ulicy | httpwwwyoutubecomwatchv=8ZBkTM ATRs | hernegild | Frisqn | agnes0696 | wolny dom | seks gdzie | problemy z logowaniem w orange | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.