FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4487 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Odzyskac stara milosc 
[powiadom znajomego]    
Autor "Odzyskac stara milosc"   

Malgosienk
 Wysłana - 11 sierpień 2009 14:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zwracam sie do was o pomoc poniewaz sama nie ejstem w stanie nic zrobic juz.Otoz 8 lat temu bylam z pewnym mezczyzna ktory byl starszy o 6 lat.Bylismy ze soba 3.5 roku.Zerwalismy gdyz dowiedzilam sie o jego zdradzie i odeszlam do innego mezczyzny ktory bardzo mnie ograniczal.Pomimo tego zawsze ja i Moja Milosc kontaktowalismy sie ze soba.Ja dzwonilam on odwiedzal mnie.Pomimo ze bylimy oboje z kims w zwiazku nie bylismy i nie chielismy ze soba urywac kontaktu zachowywalismy sie jak byla para ale niezdecydowalismy sie na zwiazek.Poniej wyjechalam za granice na 2 lata.Stracilam z nim kontakt ale wiem ze w tym czasie wielokrotnie mnie odwiedzial.Zlapalismy sie dopiero na naszej klasie napisal do mnie.Mielismy sie spotkac po moim powrocie do kraju ale do spotkania nie doszlo nie wiem czemu.Usunal konto z nk nie odpisuje na gadu-gadu.Nic.Wiem ze ma jakas nowa dziewczyne z ktora jest ponad 3 lata.Nie znam do niego numeru telefonu ani adresu do jego rodziny takze.Mam tylko numer gg i adres email(watpie zeby byl prawdziwy).Co moge zrobic by zlapac z nim kontakt?Prosilam go wielokrotnie o rozmowe to odmowil i to bylo ostatnie co do mnie napisla na gg.Chcialm zdibyc jakos nuemr IP ale nie dalo rady.Prosze pomozcie mi co mam zrobic aby go odzyskac aby miec z nim jakis kontakt?Jestem zrozpaczona to jets moja milosc ktora zranilam rowniez i chce to naprawic.Przepraszalam go ale to tez nie dalo rezultatow.Wyslalam fil o naszej milsoci z przeprosinami to tez nic nie dalo.Co moge jeszcze zrobic?Tylko nie piszcie ze mam zapomniec po mimo ze mienlo tak wiele lat nie zapomnialam o nim a co gorsza KOCHAM GO!Prosze doradzcie co mam zrobic?Jak zlapac z nim kontakt?Prosze pomozcie(mieszkamy w tym samym miescie )

KamilBTM
 Wysłana - 11 sierpień 2009 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Weź...

Znawca -

Gillette
 Wysłana - 11 sierpień 2009 14:43      [zgłoszenie naruszenia]

pjerdolnij sie w czolo autorko bo

1. Sama sobie wkrecasz ze to wielka milosc
2. Sama sobie wkecasz ze on Cie kocha
3. To juz jest jakas fobia jak za wszelka cene potrzebujesz go odszukac

Prawda jest taka, ze gdyby chcial to by utrzymal kontakt. Widocznie ma jaja i wie ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi.
Pozdro

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 11 sierpień 2009 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

zbyt głupia by zrozumieć co to znaczy wypjerdalaj?

sory ale natrętna jesteś
daj mu spokój

Ekspert -

Zzz....
 Wysłana - 11 sierpień 2009 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Moze wreszcie poznal odpowiednia kobiete i nie chce zebys mu to s*******ila swoimi glupimi jazdami o milosci.
Nie byl z Toba szczesliwy to zdradzil a teraz ma wy***ane calkowicie bo widzi, ze z Toba cos nie halo i jeszcze zrobisz cos glupiego.

Zmieniony przez - Zzz.... w dniu 2009-08-11 15:02:38

Znawca -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 11 sierpień 2009 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

idz na policje i zglosc zaginiecie to sami go znajda

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Goliat90
 Wysłana - 11 sierpień 2009 17:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli facet nie odpisuje i nie chce gadać z Tobą to znaczy to co napisałem wcześniej. Daj gościowi spokój bo przez swoje działanie możesz mu zniszczyć związek. Taka prawda. Bolesna ale prawdziwa.

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE

arch1ebald
 Wysłana - 11 sierpień 2009 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

"nie piszcie ze mam zapomniec" - to chcesz rady czy chcesz zebysmy ci napisali "och to rzeczywiscie przepiekne, niesamowite, milosc jakiej swiat nie widzial, mysle ze powinnas porozwieszac portrety pamieciowe po miescie i napisac do tvp zeby odnowili program "ktokolwiek widzial..." " litosci, kobieto. urwal kontakt - czyli ma na ciebie wywalone, od czola az po stopy. ten moment jak napisal na nk to byl pewnie moment jak mu sie cos w zwiazku sypnelo i chcial konczyc, wiec napisal do ciebie bo wiedzial ze tylko sie odezwie a ty juz bedziesz jego...przejrzyj na oczy dziewczyno. zreszta, gdzie twoja godnosc?

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -

Zzz....
 Wysłana - 11 sierpień 2009 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

pafiel bez takich pomyslow, bo rzeczywiscie facetowi problemow narobi

Znawca -

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 12 sierpień 2009 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

milosc wszystko wybaczy!

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

ninagoP
 Wysłana - 12 sierpień 2009 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

j/w odpjerdol się od niego, bo na bank do ciebie nie wróci
koleś przynajmniej miał jaja i wiedział co zrobić, czyli olać sukę. ;>

aż muszę yebnąć edita
mam dla ciebie rozwiązanie, zrób to a na pewno ci to pomoże

Zmieniony przez - ninagoP w dniu 2009-08-14 09:42:51

Wierzysz, wierzysz, wierzysz, wierzysz? Życie depcze wyobraźnię. To jest chore.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Odzyskac stara milosc

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Upominek na specyficzną okazję | I wyobrazcie sobie | Prezencik dla mojej miłosci ;P | Miłość z obowiazku czy bez? | Ta co się gapi.. | Obojętność | wszystko przez dziewczynę.... | Dziewczyna i Przyjaciółki... | Oskarżony | Ostatni etap podrywu? | instynkt rodzicielski? | Jak odbic kolesiowi kolezanke... | Przyjaźń a miłość - uczucie & rozsądek? | Zazdrość | Jak bardziej przyciagnac uwage faceta. | zwiazek jesli mozecie to pomozzcie ;) | boxerki | chore dzieci | niepełnosprawne dzieci | przeklinanie | fotoradar | a wy jak tam gotowi na mecz | volvo s40 95 | grecy | isana hair krem matujacy | george sand papierosy | aniela | Matka opowiadania | civil war | civil war captain america | Matka opowiadania | młode | virtual reality | moje orgasmy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.