FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2071 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Odzyskiwanie kontaktów z telefonu 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Odzyskiwanie kontaktów z telefonu"   

Daniellew
 Wysłana - 7 kwiecień 2010 22:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Popsuł mi się wyświetlacz w telefonie (sony ericsson W200i) przez co nie mogę odczytać żadnych kontaktów czy jest jakaś możliwość odzyskania tych kontaktów na przykład przez usb.
Od razu napisze że nie chce mi się wymieniać wyświetlacza.

zbys
Elektronika
 Wysłana - 8 kwiecień 2010 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

Sciagnij sobie software z tad:
[http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/pcsuite/w200i?cc=gb&lc=en]
Przy instalacji mozesz wybrac polski jezyk. I wtedy zrzucasz na PC przez USB lub Bluetooth.

Jest jeszcze druga opcja:
Znalesc kogos z takim samym fonkiem i przerzucic kontakty na SIM karte. Na dobrym patrzec co naciskac i naciskac to samo w uszkodzonym....

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

Daniellew
 Wysłana - 8 kwiecień 2010 22:48       [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wybiorę drugi sposób :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Odzyskiwanie kontaktów z telefonu

Warto przeczytać: internet - z kim najlepiej podpisac umowe? | fifa 2008 | urządzenie wielofunkcyjne | mniej za prąd | Restartowanie się komputera w czasie startu | Pomoc w skladaniu PC. | gdzie kupujecie elektronike ? | Skąd wytrzasnąć te sterowniki?? | zmiana operatora - recesja | jak zrobić dokument .PDF | klawiatura nie pisze litery "alt+c" | Z abomanentu na mixa | filmiki z gierek | Ktory monitor wybrac? | zetafon | Problem ze stacją dysków | modelka20 | seks randki | seks spotkania | x press | kfc | niekryty krytyk | wpadka | kuba snk | mokry podkoszulek | body painting | pióra wieczne | akademia morska | provog ego blister | holder | punkt g | Age Of Empires II HD EDITION | Age Of Empires | bet at home | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.