FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6661 razy ¬

ROZRYWKA | Multimedia
Oficerowie - Pewna jest tylko śmierć 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oficerowie - Pewna jest tylko śmierć"   

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 27 styczeń 2006 15:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Po zakończeniu ostatniego odcinka oglądanego przeze mnie serialu "Oficer"zastanawiałem się czy będzie kontynuacja, druga seria. Czat z Borysem Szycem także rewelacji nie przyniósł. Aktor nie miał pojęcia czy będą kręcone nowe odcinki.
Dziś zostałem oświecony Przeczytałem krótki artykuł na temat tego właśnie serialu, oto on:

Oficerów dwóch
We wrześniu na antenę Dwójki trafią odcinki drugiej serii serialu "Oficer". Kontynuacja najpewniej będzie nosiła tytuł "Oficerowie". "To nie będzie zwykły sequel" - mówi rezyser Maciej Dejczer. "Główną bohaterką będzie absolwentka psychologii, która przychodzi do pracy w CBŚ i staje się drugim tytułowym oficerem. Nowych postaci będzie zresztą więcej. Kruszon (Borys Szyc) czy Grand (Paweł Małaszyński) pojawią się również, ale w drugim planie". Udało nam się uronić rąbka tajemnicy scenariusza i dowiedzieliśmy się, że ścigany przez mafię Kruszon zmieni tożsamość. Zdjęcia do liczącego 12-13 odcinków serialu rozpoczną się w czerwcu. Na razie trwają poszukiwania do odtwórczyni głównej roli pani psycholog.

Jeśli są jakieś literówki to przepraszam, ale przepisywałem go z gazety.

Z jednej strony cieszę się i oczekuję z niecierpliwością, a z drugiej żal, że Kruszon nie będzie już postacią pierwszoplanową.
Poczekamy, zobaczymy i ocenimy...

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

Ekspert -

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 27 styczeń 2006 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Szkoda Kruszona, ogólnie fajnie - będzie co oglądać.

XXX

Ekspert -

Lukassssja
James Dean
 Wysłana - 1 luty 2006 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Dobre filmidło.. dobrze też, że będzie sequel Ale to moje skromne...

Nonkonformista..

Znawca -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 1 luty 2006 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Oficer - Prawda cię zaskoczy to z mój ulubiony serial polski serial, najlepszy jak to dej pory i sądzę, że nic tego nie przebije.

Ekspert -

Comodore
 Wysłana - 2 luty 2006 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

Glina byl duzooooooo lepszy, i bardziej zblizony do realiow

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 29 marzec 2006 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Rusza produkcja kontynuacji serialu "Oficer" w reżyserii Macieja Dejczera

Do obsady serialu dołączył Cezary Pazura
Obok znanych "oficerskich" twarzy: Magdaleny Różczki (nadkomisarz Aldona Ginko) oraz Borysa Szyca (Tomasz Kruszyński vel Kruszon), debiutująca w "Oficerach" rolą policyjnego psychologa - Katarzyna Cynke (Alicja Szymczyszyn) oraz - tu niespodzianka dla tych, którzy zwykli kojarzyć go ostatnio głównie z rolami komediowymi - Cezary Pazura (Sznajder).

Ponadto, nazwiska, które stanowią markę same w sobie, m. in: Magdalena Cielecka, Wojciech Pszoniak, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Marian Dziędziel, Leon Charewicz, Jacek Braciak, Janusz Chabior.

W obliczu osobistych dramatów serialowych postaci, przeplecionych zawodowymi starciami, trudno nie zadać pytania: "kto właściwie pociąga za sznurki?". Czy ich działanie to celowa i przemyślana taktyka, czy to oni, zupełnie nieświadomie, krok po kroku, stają się marionetkami w ręku "wroga bez twarzy". Tego, który służy żelaznym i okrutnym zasadom, ukrytym pod trzema literami: "MAG".

Zdjęcia do drugiej części serialu będą kręcone w Warszawie. Planowane terminy zdjęć to: 5 kwietnia - 30 sierpień. Pierwsze odcinki nowej serii trafią na antenę na jesieni.

Dragon: dzięki za link do tego art Pzdr

Ekspert -

juveraf
 Wysłana - 30 marzec 2006 12:24      [zgłoszenie naruszenia]

A gdzie w Warszawie to może ja też zagram

Ale super że będzie kontynuacja.
Tylko trochę się obawiam czy nie spieprzą tego serialu bo już za dużo sie rzuciło całej tej "śmietanki" aktorskiej.
Pazura, Englert i reszta no nie wiem czy to wpłynie na plus.

[bettyfood.pl/] - Catering dla Szkół i Przedszkoli

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 30 marzec 2006 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

Czarek jak brode zapuści to będzie wyglądał jak gangster [Chłopaki nie płaczą/ E=Mc2]

Ekspert -

juveraf
 Wysłana - 30 marzec 2006 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie
Jeszcze trochę przypakuje i zaraz klatę będzie pokazywał jak kiedyś

No ale mam nadzieję że przynajmniej dwójka nie będzie gorsza bo faktycznie to jeden z najlepszych naszych seriali.

[bettyfood.pl/] - Catering dla Szkół i Przedszkoli

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 4 czerwiec 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Oficerowie - dynamiczne kino kryminalnych zagadek

Oficerowie - dynamiczne kino kryminalnych zagadek
Trzynaście odcinków, z których każdy jest jak labirynt. Dynamiczne kino kryminalnych zagadek, zaskakujące nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Czy to kolejne kino akcji rodem z Fabryki Snów?

Nic bardziej mylnego. To najnowszy kryminał w reżyserii Macieja Dejczera pt.: Oficerowie, który od jesieni będzie emitowała telewizyjna Dwójka.

Najnowszy serial Macieja Dejczera jest kontynuacją serialu 'Oficer', w którym obok nowych historii, nowych emocji pojawiają się nowi bohaterowie.

OBSADA

Obok znanych "oficerskich" twarzy: Magdaleny Różczki (nadkomisarz Aldona Ginko) oraz Borysa Szyca (Tomasz Kruszyński vel Kruszon), debiutująca w "Oficerach" rolą policyjnego psychologa Katarzyna Cynke (Alicja Szymczyszyn) oraz - tu niespodzianka dla tych, którzy zwykli kojarzyć go ostatnio głównie z rolami komediowymi - Cezary Pazura (Sznajder). Ponadto, nazwiska, które stanowią markę same w sobie, m. in: Magdalena Cielecka, Wojciech Pszoniak, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Marian Dziędziel, Leon Charewicz, Jacek Braciak, Janusz Chabior, i wielu innych.

FABUŁA

Podwojone siły tytułowych oficerów Komendy Stołecznej Policji, oznaczają zwielokrotnienie filmowych emocji i napięć. Miłość i nienawiść, zawodowa ambicja i chęć zemsty, wiara w niezłomność zasad, zdolność do manipulacji, podatność na wpływy - - to tylko niewielki procent emocjonalnej mikstury, która sprawia, że bohaterowie nieraz gubią się w labiryncie zasadzek, jaki przygotował dla nich los.

Ten sam los pokaże, czy sprawdzi się zasada, wedle której wróg, który odczuwa strach - jest w połowie pokonany.

Oficerowie, mistrzowie zawodowego tworzenia "drugiego dna" każdej historii, w pewnej chwili bowiem, sami zostaną poddani grze pozorów, w której odwaga i strach są niczym pionki na szachownicy.

W obliczu osobistych dramatów serialowych postaci, przeplecionych zawodowymi starciami, trudno nie zadać pytania: "kto właściwie pociąga za sznurki ?".

Czy ich działanie to celowa i przemyślana taktyka, czy to oni, zupełnie nieświadomie, krok po kroku, stają się marionetkami w ręku "wroga bez twarzy".

Tego, który służy żelaznym i okrutnym zasadom, ukrytym pod trzema literami: "MAG".

Oficerowie to historia, w której nic nie jest takie, jakie się wydaje. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się 5 kwietnia, planowo mają trwać do końca sierpnia. Producentem głównym serialu jest TVP2, producentem wykonawczym Akson Studio. Zdjęcia kręcone są mi in. w Warszawie i Berlinie.

Ekspert -

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 3 lipiec 2006 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

Już dziś o 22.45 na TVP2 1 odcinek serialu "Oficer - Prawda Cię zaskoczy"
Kto nie oglądał niech koniecznie zasiądzie przed telewizorem.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Oficerowie - Pewna jest tylko śmierć

Strony: 1 2 3 4 5 6 7