FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1606 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Ogłoszenie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ogłoszenie"   

Lurin
 Wysłana - 10 grudzień 2007 16:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zadanie domowe z Angielskiego...

Będąc w Angli, chcesz zaoszczędzić na opłatach za mieszkanie i poszukujesz osób chętnych do wspólnego zamieszkania. Napisz ogłoszenie w tej sprawie. W swoim ogłoszeniu zamieść następujące dane:

* czego dotyczy Twoje ogłoszenie;
* gdzie znajdue się i jakie jest Twoje mieszkanie;
* kim jesteś (np. wiek, narodowość, cechy osobowe, zainteresowania)
* z kim najchętniej chciałbyś/łabyś zamieszkać.

Pomoże mi ktoś napisać takie ogłoszenie? Ja kompletnie nie wiem od czego zacząć. Z góry dziękuję za pomoc.

Zmieniony przez - Lurin w dniu 2007-12-10 16:56:10

"Badź dzielny i prawy, by podobać się Bogu, mów zawsze prawdę (...)"

abla.mucho
 Wysłana - 10 grudzień 2007 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Pomoże mi ktoś napisać takie ogłoszenie?

Pomożemy!!!

Ale nikt nie będzie tego robił za Ciebie, polecenie jest jasno napisane więc bierz się do roboty, później wklej to tu to Ci POMOZEMY. Jeśli nie wiesz jak wygląda ogłoszenie to zajrzyj do jakiejś gazety lub zobacz w internecie to będziesz miał przykład.

"What good will your words do if they can't understand you"

Lurin
 Wysłana - 10 grudzień 2007 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć. Jestem studentem, który bardzo chętnie wynajmie mieszkanie osobą młodym - studentą. Mam 20 lat, urodziłem się w Polsce. Interesuję się komputerami i sportem. Mieszkanie, które chcę wynająć znajduje się w centrum Londynu. Są w nim dwie łazienki, wc, cztery pokoje, duża kuchnia, wielki balkon z którego jest ładny widok. Mile widziane są osoby młode, studiujące lub pracujące.

ul. Barona m 456
tel: 698-587-887
e-mail: lukasz@wp.pl

moze byc?

abla.mucho
 Wysłana - 10 grudzień 2007 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Nie jest złe, mógłbyś dodać parę szczegółów, ale nie mam siły żeby coś teraz wymyślać.

Możesz tu znaleźć inspirację:
[[http://www.letbynet.com/cgi-bin/classifieds.cgi?db=london&website=&language=&session_key=&search_and_display_db_button=on&results_format=headlines&category=To+Let+-+2+Bed+Apart.&query=category]]
[[http://www.gumtree.com/london/2548_1.html]]

Jak chcesz to później wklej ostateczną wersję to się poprawi jeśli będzie co

Lurin
 Wysłana - 10 grudzień 2007 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Dziękuję bardzo. Jutro coś wybiorę, bo potrzebuję to na czwartek. Jestem bardz wdzięczny za pomoc. Przetłumaczysz mi, prawda i powiesz czy są tam ujęte punkty, które są w zadania? Pozdrawiam

Lurin
 Wysłana - 11 grudzień 2007 16:27      [zgłoszenie naruszenia]

EDIT:

i have a 3 bedroom house in wellingborough,northampton i am a housing association tennat now! my house has a downstairs w/c a large living room, dinning room and kitchen downstairs with an area by the front door for coats shoes etc.
i have an upstairs toilet/bathroom. there are 2 double bed rooms and one single room i can give measurments if needed i have a small front garden and about a 20 ft back garden which needs work.
there is 3 storage cupboards at the top of the stairs and storage under the stairs.
warm air heating, very close to a very good primary school and even better secondary school.
about a 20 min walk in to the town centre.
this house is on an estate.

i would like a 2/3 bedroom house, with a drive or garage, must have a back garden must be in the bromley or orpington areas and must be a house.

Możecie mi porawić błędy i dodać to czego brakuje z polecenia :)

abla.mucho
 Wysłana - 11 grudzień 2007 17:33       [zgłoszenie naruszenia]

[[http://www.gumtree.com/london/40/17117240.html]] toś się napracował, lepiej się połóż bo na pewno zmęczony jesteś.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ogłoszenie

Warto przeczytać: Język japoński i chiński | [niem] przyjażń na całe życie | [ang] opis dnia wazne !:) | [ang] sprawdzenie tekstu | [ANG] Krótki tekst o ochronie środowiska | BARDZO WAZNE!!!! niemiecki | [j.niemiecki]pytania i przeczenia | ANGIELSKI - opis miasta marzen! na jutro! SOog | [niem] pocztowka... najlepiej na jutro rano :) | [ang] reklamacja zazalenie HELP !! | [niem] opowiedziec o ostatniej wycieczce - sprawdzenie | (ang) kilka zdań o sporcie POMOCY | porownanie filmow | [NIEM] List | [rus] Tłumaczenie podania na rosyjski | Co to znaczy?? na polski | podryw na ulicy | httpwwwyoutubecomwatchv=8ZBkTM ATRs | hernegild | Frisqn | agnes0696 | wolny dom | seks gdzie | problemy z logowaniem w orange | komisja wojskowa | kod ograniczeń nokia 6303ci | 18559735 | ots tibia | nightflight | kocham dziewczyne kolegi | monikaa11- | monikaa11 | psychologia | chillout | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.