FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1624 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ograniczony czas - psychika 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ograniczony czas - psychika"   

JestLuz
 Wysłana - 14 wrzesień 2010 23:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, zalozmy taka sytuacje. Jestescie na wakacjach gdzies nad morzem, albo mieszkacie tam gdzie na stale i nagle poznajecie laske, ktora wam sie podoba, jest kozacka pod kazdym wzgledem, ale od poczatku wiecie, ze ona wyjezdza za tydzien i juz nigdy sie nie zobaczycie, bo leci do innego kontynentu.

I teraz pytanie.

1 opcja: Czy podczas tego tygodnia spedzacie z nia czas bawiac sie w najlepsze zatopieni jedynie w TERAZNIEJSZOSCI w ogole nie rozkmianajac tego, ze za kilka dni juz nigdy jej nie zobaczyc

2 opcja: ciagle rozmyslasz nad PRZYSZŁOŚCIĄ, ze jest taka fajna i zastanawiasz sie nad sensem tej sytuacji, ze za tydzien juz nigdy jej nie zobaczysz do konca swojego zycia.

Prosze o okreslenie się, a dodatkowo jak mozecie to opiszcie jakos szerzej wasz stan psychiki podczas takiej akcji.

pozdrawiam.

Zmieniony przez - JestLuz w dniu 2010-09-14 23:34:17

TaczkA1
 Wysłana - 14 wrzesień 2010 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

hmm.. carpe diem jak to sie mowi, jak zawsze cos planuje to i tak jest inaczej wiec bym sie nie nastawial na staly zwiazek

Martins123
 Wysłana - 14 wrzesień 2010 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

to zalezy od Twojej psychiki, jak nie masz wy***ane i czujesz ze juz Ci zalezy to i tak bedziesz potem o niej myslal i sie rysowal

INSOMNIA
 Wysłana - 14 wrzesień 2010 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Opcja nr 2 jest bezsensu. Skoro poznajesz ją nagle i za tydzień ma jej nie być to po co tutaj rozmyślać nad przyszłością? Są inne kobiety poza nią.
Rozmyślać to możesz nad laską, którą znasz długie lata, zżyłeś się z nią i za tydzień ona zniknie z twego życia.

medyk_90
 Wysłana - 14 wrzesień 2010 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

w przypadku autora to rvchac tylko

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Znawca -

UgaBuga42
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

Opcja nr 1 i tyle

Specjalista -

fredens
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 08:30      [zgłoszenie naruszenia]

nie pchaj sie w providenta

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

michoHGJLB
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

plecy same sie nie zrobia

Znawca -

fredens
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

a tak na poważnie, jeśli chcesz ją przez ten tydzień ruchać to rób to z czystym sumieniem.
Jednak zadając takie pytanie pewnie sie zaangażujesz i bedziesz płakał w poduszke jak pojedzie

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 08:56      [zgłoszenie naruszenia]

myślę o tym, ze zaraz wyjedzie bo polska to taki wielki kraj, że z jednego końca na drugi leci sie samolotem 30h, różnice językowe, kulturalne, czasowe, religijne, geopolityczne i w ogole mur berliński, żelazna kurtyna, wizy, brak poczty, telefonów, komunikatorów internetowych są tak *****sko prze***ane, że jak o tym myślę ogarnia mnie strach przed wyjściem z domu więc dziewczyny poznaje tylko z bloku naprzeciwko bo już inne osiedle i strach przed innymi blokersami napawają mnie takim samym strachem jak dziewczyny z innego miasta.

A potem sie zastanawiam jaka dziewczyna by chciała kolesia, który ją poznaje i wybiega już 30 lat, 30 miesięcy do przodu
Jeden rozkminia a drugi ma dziewczyne, taki porządek tego świata

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ja się bawię, a co tam

Leci się na kontynent.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ograniczony czas - psychika

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | nago aktorki | endrju135 | policja konna | jasminelle | młodzi wykształceni | Q_bert | loura45 | abw | kicia188 | aussiebum | ziemniaki | ciekawostki | ryje banie | papież księga królowej saby | pojedynek | papież księga królowej saby | walka pijakow o 1000 złotych | wędkarstwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.