FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5112 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Ogromny problem :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ogromny problem :("   

mm2006
 Wysłana - 22 styczeń 2006 12:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!
Mam wielki problem i prosze o Wasza pomoc, ale na powaznie , bez zartow , bo doprowadza mnie to do depresji. Sprawa wyglada nastepujaco : mam 18 lat, chodze na silke, mam jako-taką diete, od 13-stego roku zycia mam ginekomastie i nie wiem jak to zlikwidowac ( czym jest to spowodowane ? )
Drugi problem jest bardziej krepujacy poniewaz chodzi o moje przyrodzenie ktore ma tylko...12 cm , wiem ze to smieszne, ale mnie nie jest do smiechu , potrzebuje konkretnej porady , co robic ?? Czy te dwie rzeczy maja cos ze soba wspolnego, czy moze to byc spowodowane za mala iloscia testosteronu ??? Dziekuje za pomoc

Duralas
 Wysłana - 22 styczeń 2006 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

Odp ale pewnie to prowokacja..

1)-jezeli gino nie jest zaawansowane nolvadex lub jakis krem na gino nie pamietam nazwy koles z sfd w targowisku chcial sprzedac
-operacja plastyczna odsysania tluszczu z cyckow

2) nie chce mi sie wstawac od kompa bo bym sobie tez zmierzyl i powiedzial czy ilosc tescia ma cos do tego..

HAPPY?

Znawca -

FH
 Wysłana - 22 styczeń 2006 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

tylko 12 cm... hmmm ale w stanie spoczynku? czy w zwodzie? bo przy chodzeniu na siłke i kłopotach hormonalnych być moze różnie. nie mowie zeby sie nabijać!

pozdrawiam:)

Specjalista -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 22 styczeń 2006 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ginekomastie usuwa sie operacyjnie (zabieg) ginekomastia spowodowana jest zbyt duzym wystepowanie progesteronu w organiźmie męskim. Nie mam zamiaru namawiać Cie do starydów, aleee powiem tyle Dobry testosteron nie jeste zły AlE NIE BIERZ TEGO !!!

pozdrawiam

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 22 styczeń 2006 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

a co do maści to działają one tak jak maści na rozstępy jak już masz te rozstępy do te maści naprawde mało dają rade. Mają bardziej zapobiegać niż leczyć

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

mixerboss
 Wysłana - 22 styczeń 2006 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

no w sumie masz malego wacka ja mam 16, zaproponowal bym ci cwiczenia na wacka :D jak chcesz mam je gdzies na kompie wiec daj znac to ci wysle na maila

dupa

MarvBoy
 Wysłana - 22 styczeń 2006 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

co to ta ginekopapapap??

a propo problemów dziś przegrałem zkaład i ogolili mnei na łyso kompletne zero a miałę mtakie za***iste herki
Troche opalenizna mi zeszła od wakacji, alei tak jak przeglądam sie w lustrzei patrze na to kolano to m i sie płakać chce!! Przy takiej pogodzie ile musiałbym siedzieć żeby opalić tą piłke (troche piżdzi) czy lepiej iśc na solarka?? szybko chwyta na tym księżycu opalenizna?? zważywszy że wygląda to jak oskubany kurczak z REALA. Samoopalacz będzie dobry bo z drugiej strony nie chce m ieć czarnej głowy a od czoła móje redneckie czoło.

sie nie śmiejcie to jest problem

Zmieniony przez - MarvBoy w dniu 2006-01-22 13:24:36

Ekspert -

mm2006
 Wysłana - 22 styczeń 2006 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

12 cm w zwodzie, wlasnie w tym problem nie wiem co robic , kupowac wreszcie ten testosteron czy nie ?? Pomoze cos ?

MarvBoy
 Wysłana - 22 styczeń 2006 13:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym radził Ci znależć dziewczyne pokazac jej ptaka i jak sie zacznie śmiać to wtedy uznac, że jest to problem a jak ****a (przekleństwo) zrobi Ci loda to nie zawracać nam dupy

niektórzy mają większe zmartwienia ja nei mam włosów i nie wiem czy brwi nie strace

12 cm to nei tak dużo, czasami jak robie projekty to sie dowiaduje, że 1 mm to jest ****a ogromny rozmiar. Więc tak jak bierzesz linijke 12 cm to nie tak mało jak bierzesz do tęki krzywik i na nim widzisz 12 cm to śmiac mi sie chce
nie zawracaj dupy

Ekspert -

AlexIdol
 Wysłana - 22 styczeń 2006 13:44      [zgłoszenie naruszenia]

- operacja plastyczna odsysania tluszczu z cyckow

To to nie jest lipomastia tylko gino czyli przerost gruczolow tluszcz nie ma tu nic do rzeczy idz do lekarza on ci powie co brac.

Duralas
 Wysłana - 22 styczeń 2006 14:25      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ma lipo czy gino to i tak operacja krem ewent nolva jak jest to poczatek.
Zapraszam do dzialu doping na sfd tam dostaniesz jako taka rade.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ogromny problem :(

Strony: 1 2 3