FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy¶lenia seks

∑ temat został odczytany 3574 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Okres a konczenie w srodku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Okres a konczenie w srodku"   

Vtec
 Wysłana - 24 grudzień 2005 04:25        | zgło¶ naruszenie regulaminu

SprawdĽ ile procent masz tłuszczu

Dziewczyna brala tabletki antykoncep..
Dostala okresu, w 4 dniu(okres nie byl mocny ale na tamponie byly slady)czy jesli skonczylem w srodku sa jakiekolwiek szanse na ciaze?? Wedlug niej nie, nawet jesli nie bedzie pozniej brala tabletek :]

Wiec jak jest? Mam 20 lat i oczekuje powaznej i jednoznacznej odpowiedzi bo jescze sie nie znam na tym wszystkim az tak :]

wortal
 Wysłana - 24 grudzień 2005 08:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli bierze tabl. anty. to w zasadzie to nie jest okres, tylko złuszczenie się i zwykłe krwawienie.

Nie jest to więc okres, tylko pic na wodę. Jest wywołany tylko dlatego, że robi się przerwę, a nie dlatego, że organizm się jego domaga.

Jajeczka niedojrzewaj± lub sa tak powolne, że nie ma szans.

chociaż, jesli krwawienie jest w nietypowym momencie, to znaczyc może, że cos jest nie tak....

Wyci±g z regulaminu :
Ptk. 4 - "wortal" ma zawsze rację :-D
Nie klikaj [wortal.prv.pl]

Specjalista -

matyldaprj
 Wysłana - 24 grudzień 2005 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

Plamienia się zdarzaj±,ale ci±ża napewno się nie zdarzy.Od jak dawna Twoja dziewczyna bierze pigułki?

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

Vtec
 Wysłana - 24 grudzień 2005 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

brala tabletki od miecha...teraz miala ta przerwe :)

ale nei wiem czy bedzie brac dalej bo nie poszla do kinekologa i nie ma recepty czy cos :) Ale to chyba nie problem?:)

Czyli moge spac spokojnie? :)

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 24 grudzień 2005 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

ale nei wiem czy bedzie brac dalej bo nie poszla do kinekologa i nie ma recepty czy cos :) Ale to chyba nie problem?:)

no raczej bez recepty to lipa z kupieniem piguł

Czyli moge spac spokojnie? :)
no raczej na pewno tak

Wesołych.

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Jonin_Shadow
 Wysłana - 24 grudzień 2005 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

o ja "kinekolog" zabiło mnie to, od czego to jest lekarz ? od kolona :P albo lekarz kinetyczny ... masakra

butt3rfly
 Wysłana - 24 grudzień 2005 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

BRAWO dla tych państwa!! 20 iles lat i takie podejscie "powazne".. juz po miesiacu nie chcialo sie isc po recepte?? niech bierze dalej tabletki w kratke to zobaczysz.. to nie cukierki.

"My¶lę, że jeste¶ niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu s±±±±±±±±±±±!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Vtec
 Wysłana - 24 grudzień 2005 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

literowka :0

"BRAWO dla tych państwa!! 20 iles lat i takie podejscie "powazne".. juz po miesiacu nie chcialo sie isc po recepte?? niech bierze dalej tabletki w kratke to zobaczysz.. to nie cukierki. "

Wiem, mowilem jej to :]

butt3rfly
 Wysłana - 24 grudzień 2005 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

To dawaj ja tu.. albo nie.. dostanie opr od lekarza.. a Ty co?? zamiast ja pogonic to siedziales pewnie na tyłku i czekales na gotowe!

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2005-12-24 23:30:29

"metaforyczny chuj"

Specjalista -

ad_astra
 Wysłana - 26 grudzień 2005 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

do tabletek nie trzeba mieć recepty:) tzn, trzeba jesli nie chcesz płacic całej sumy bo z recepta czę¶ć jest refundowana. Krwawienie z tabletkami tez musi wystapic, bo jako¶ te złuszczone komórki musza wyj¶c, no nie? :P teoretycznie po przerwaniu brania nawet na pare dni może zaj¶ć w ci±zę:) jak już raz sie zaaczęło to juz trzeba ci±gn±ć :P aczkolwiek to niemoralne, mnieetyczne i w ogóle "nie", jak mówiła moja sorka na deontologii :P

butt3rfly
 Wysłana - 26 grudzień 2005 23:26       [zgłoszenie naruszenia]

do tabletek nie trzeba mieć recepty:) tzn, trzeba jesli nie chcesz płacic całej sumy bo z recepta czę¶ć jest refundowana.

Staraa! Co ty gadasz? po 1 nie wszytskie sa refundowane, po 2 Wszystkie sa na recepte!
-----------
Krwawienie z tabletkami tez musi wystapic, bo jako¶ te złuszczone komórki musza wyj¶c, no nie? :P

Można ł±czyc opakowania do 3. wtedy nie wystepuje krawawienie (sa wyjatki oczywiscie)
-------------
teoretycznie po przerwaniu brania nawet na pare dni może zaj¶ć w ci±zę:) jak już raz sie zaaczęło to juz trzeba ci±gn±ć :P

Moze zajsc juz w 8 dniu jesli nie wezmie.. Nie trzeba, jesli cos jest nie tak...

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2005-12-26 23:28:23

"metaforyczny chuj"

Specjalista -
[Powiadom mnie, je¶li kto¶ odpowie na ten artykuł.]

Przegl±d tygodnia

Okres a konczenie w srodku