FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 884 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Seks
Okres a tabletki ... ? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Okres a tabletki ... ?"   
 
sweetgirll
 Wysłana - 31 marzec 2008 07:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Więc zastanawiałam się ostatnio jak bierze się tabletki i w ciągu 7 dni przerwy nie dostanie sie okresu powinno sie zglosic z tym problemem do ginekologa dodam ze to jest pierwsze opakowanie i nigdy wczesniej nie bralam tabletek antykoncepcyjnych

 
dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 31 marzec 2008 07:40      [zgłoszenie naruszenia]

po 7 dniach powinnaś zacząć brać następne opakowanie.
Każdy organizm reaguje inaczej, więcj poczytaj w tym temacie:
[http://www.insomnia.pl/%2A%2APigu%C5%82ki_antykoncepcyjne%2A%2A-t178272.html]
_______________________________
 
"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -
 
bigluchna
 Wysłana - 31 marzec 2008 15:36      [zgłoszenie naruszenia]

1. dostaniesz, o ile pamiętasz, że pierwsze opak nie daje 100%
2. podwieszony temat- TABLETKI ANTY- tam się na tych sprawach znają

temat do zamknięcia...
_______________________________
 
"Seks bez miłości to puste doświadczenie.
Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych"
Woody Allen

 
bambochaaa
 Wysłana - 31 marzec 2008 20:58      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli to 1 twoje opakowanie, to organizm roznie moze zareagowac i moze sie zdarzyc tak ze nie dostalas tego okresu w czasie tej przerwy
jezeli po 2 opakowaniu historia sie powtorzy wtedy nalezy isc do ginekologa
ale oczywiscie jezeli teraz chcesz to rowniez mozesz sie tam udac
_______________________________
 
"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 31 marzec 2008 21:00       [zgłoszenie naruszenia]

w ciagu pierwszych trzech opakowan krwawienie moze nie wystapic-tak mam na ulotkach
radzilabym ,aby autorka tez tam czasem zajrzla przynajmniej zanim zapyta o podstawy
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


 
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Okres a tabletki ... ?

Warto przeczytać: Prosze o rade, szczegolnie kobiety | krepujaca sprawa | odmiana... , jak to zrobic??? | POMOC KOBIETOM W CIĄŻY | Produkcja prostych feromonów | CIĄŻA???!!! | Marianna Rokita | Film erotyczny LIROYA. | Znowu nie wziela tabletki | Do modow | Allah ostrzega %-) | Do czytających a nie piszących ... | BAR 1 | Seks a religia | seksik z odrobina bólu.... :P | podrażnienie po stosunku | Politechnika warszawska | uniwersytet jagieloński | Porozumienie | wczasy | egipt rinokot | coś o sobie | o mnie | Mateusz Mija Zabijasz mnie | historia przegladania sex | strony z ogloszeniami towarzyskimi niemxy | ja zamontowac klime w opel vectra b | złote piaski | kolczyki | spadek libido | kamasutra | Mala suczka i pan | panamera | uber | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0