FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1263 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Okres próbny a dłuższe zwolnienie lekarskie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Okres próbny a dłuższe zwolnienie lekarskie"   

npp
 Wysłana - 19 sierpień 2015 17:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Panowie i Panie,

prośba o pomoc.

13 lipca zacząłem pracę w nowej firmie( okres próbny na 3 miesiące, pełny etat). Praca nieciekawa, marna, płaca jeszcze gorzej, co źle wpływa na moją kondycje psychiczną.

Moje pytanie brzmi: czy jeśli dostane od lekarza zwolnienie czy będę miał wypłacany zasiłek chorobowy?

Na chwilę obecną mam przepracowane 28 dni, jestem już ubezpieczony ponad 30 dni( chyba ma to kluczowe znaczenie?).

Umowa ta kończy się w połowie października, czy jeśli dalej będę na zwolnieniu lekarskim to czy będzie dalej wypłacane chorobowe ( ZUS przejmuje to zobowiązanie??).

Jeśli nieodpowiedni dział, proszę o przeniesienie.

Z góry dziękuje za pomoc.

Zmieniony przez - npp w dniu 2015-08-19 17:17:33

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Okres próbny a dłuższe zwolnienie lekarskie

Warto przeczytać: Umowa o działo i ubezpieczenie w KRUS | Szpital a umowa zlecenie | GPW vol. 3 - tu dalej wychodzimy z biedy | praca przy zbiorze truskawek | fundusz unijny - interpretacja przepisu | Parkowanie przed szkołą na trawniku ;-) | spadek mieszkaniowy | poczta rozwaliła mi wysłaną paczkę :-/ | PCC-3 | Handel Allegro pomysł. | Potwierdzenie fałszywych danych | Potwierdzenie danych | Pytanie dotyczące umowy remontowej | Pytanie(moze troche glupie).. | Czy to spam? | staż a mandaty | jenifer long monster high | wczesny wytrysk | laracoft | zabawa z mailami | gry na pc | figo fagot | Kiedys bedziemy szczesliwi | własny motyw | pieniądze w co inwestować | pieniądze | remont u żaby | judym | ludzie bezdomni | karachan,org | zwrot auta | cd 2 | inso cd | evana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.