FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2822 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Olać panne?[o co jej tak naprawdę chodzi...?] 
[powiadom znajomego]    
Autor "Olać panne?[o co jej tak naprawdę chodzi...?]"   

head-chala
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Fakt numer jeden:
Przez pewien czas zaczęliśmy się do siebie zbliżać. Panna miała problem z byłym-wszyscy wiemy jak to bywa, na szczęście to już przeszłość. Faktycznie go olała, zerwała z nim kontakt. Nie byliśmy w oficjalnym związku ale poza tym wszystko było niemalże tak, jakbyśmy w nim byli-więc brnąłem to dalej, bo czym się przejmować? Skoro i tak było niemal tak samo jakbyśmy byli ze sobą.

Zrobiło się za***iście. Nastepnego dnia panna mówi mi, że musimy porozmawiać i to coś ważnego. Mówi, że nie potrafię jej okazywać uczuć itd. i przez to może nic z tego nie wyjść.

Fakt numer dwa

I ja i ona wyjeżdzamy na miesiąc do pracy[w inne zakątki globu]. Chciałem się z nią jeszcze raz zobaczyć-powiedziała mi, że nie wie czy da rade, bo przez parę następnych dni będzie zajęta zakupami, pakowaniem itd. W ten weekend była jeszcze na imprezie[już dawno temu obiecała koleżance, że będzie]+miała iść na mecz ale w sumie nie wiem czy była.

I teraz wnioski:

Czy panna po prostu znalazła sobie pretekst do powolnego wycofywania się? Jak myślicie?

I żeby nie było-dla niej okazywanie uczuć, to nie jest mówienie w kółko, że ją kocham itd.

Zmieniony przez - head-chala w dniu 2010-07-24 23:19:45

FastDiesel
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

powiedziała mi, że nie wie czy da rade, bo przez parę następnych dni będzie zajęta zakupami, pakowaniem itd.
W tłumaczeniu- wypjerdalaj. Takie już są baby, że prawdy Ci nie powie.

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

jak fastdizel

a tam gdzie jedzie szybko sobie kogoś znajdzie ;)

Ekspert -

head-chala
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja własnie też się zacząłem zastanawiac, czy to zwyczajnie nie pretekst i nawet ciągnąłem ją za język w pewien sposób, co by nawet usłyszeć przykrą prawde-ale gdzie tam...Nie potrafiła powiedzieć, że jej na mnie nie zalezy, że nie chce ze mną być, że ja się dla niej nie nadaje itd.

Najlepsze jest to, że spędziliśmy wspaniale czas jeszcze dzień przed tym, zanim mi to napisała.

Zresztą dla mnie to nielogiczne-ma problem z tym, że nie potrafię jej odpowiednio czule itd[jak ona to tłumaczyła]. okazywac swoich uczuć-i dlatego ma zamiar oddalić nas od siebie. Moim zdaniem to kurvva tylko pogorszy sprawe. Zero w tym sensu. Bo to chyba oczywiste, że na gg albo przez telefon tego nie poprawie

AL.chemik
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

grzecznie ci napisała, że skarpetki i krem pod oczy są od Ciebie wazniejsze;)

Post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,ani w każdym innym dniu.
Ponadto zastrzega sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.

mateina
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

ok sam juz wiesz autorze.

Zmieniony przez - mateina w dniu 2010-07-24 23:29:26

mateina nie uzależnia i nie powoduje bezsenności,
a jej działanie pobudzające nie obciąża serca

head-chala
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Zapytam ją, ale w tej chwili ona nie garnie się do rozmowy. Po ostatnim żadne z nas nie zakońćzyło rozmowy w dobrym humorze. Więc stwierdziłem, że nie będe do niej pisał na siłe. Wysłałem jej tylko strzałe dzisiaj i sms-a o treści"W czwartek wyjeżdzam-ot taka ciekawostka, na wypadek gdyby ciebie to chociaż odrobinke obchodziło. Dobranoc".
Ona nic.

OK, zapytam ją. Ale jak powie, że nie i że to naprawdę jest problem, to co? Wciąż przecież będe się dalej zastanawiał, czy to nie pretekst.

mateina-i tak odpowiedziałem na twój post Ale tak, też mi się wydaje, że sam już wiem.

Jak bedzie jeszcze okazja, to z nią o tym porozmawiam, jak nie-widocznie ona sama ma to już w dupie.

[kurvaa :/]

Zmieniony przez - head-chala w dniu 2010-07-24 23:32:31

FastDiesel
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Może nie dałeś jej tego co oczekiwała od mężczyzny

Ekspert -

klonn
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

ile jesteście razem? jak krótko daj sobie spokój, wrócisz zarobiony to na pewno jakaś nowa sama się znajdzie

A guy walks into a bar and...

mateina
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

skoro nic nie napisala na takiego smsa to
a dostales raport chociaz?

FastDiesel wg mnie niestety bardziej prawdopodobne ze pomyslala: po co mi sie wiazac skoro i tak bede bez ciebie w obcym miejscu, po co mi jakies zazdrosci i inne chore sytuacje?

mateina nie uzależnia i nie powoduje bezsenności,
a jej działanie pobudzające nie obciąża serca

FastDiesel
 Wysłana - 24 lipiec 2010 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

To jeszcze zależy ile ze sobą byli.
Czekamy na odpowiedź autora

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Olać panne?[o co jej tak naprawdę chodzi...?]

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Pieniadz | Dziewczyna ma przyjaciela chłopaka | Problem z dziewczyną | Chcę żeby wrócił... | Głupota? | Zbyt niedowartościowana... | A wy dziewczyny ? jak byście zrobiły ? | Problem z dziewczyną :) | Prosilbym o rade. | Mała porada | wybijcie mi ją z głowy. | Brak doświadczenia z kobietami. | Prosze o pomoc. | Kochanka | Czy to jest do *uja patologia? | Problem z dziewczyną, bardzo proszę o pomoc | vin diesel | oddychanie naprzemienne | marki koszul | animal | ps 3 | playstation | długość stosunku | żaba pokój | facebook to | _lauviah_ | chomikuj | podryw | uwodzenia | legalizacja | rrk6egq0b11u5y | azteka | KAROLINA MOTYLEWSKA | joanna brodzik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.