FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3481 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Olej go golfa 2 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Olej go golfa 2"   

Gs
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 00:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam pytanie do golfa II jaki olej wlac i ile litrow.Pierwszy raz bede wymienial w nim olej i nie wiem jaki kupic firma/syntetyczny czy mineralny. Silnik 1300 benzyna gaznik

***** Musisz spróbować wybrać właściwą droge. *****

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 01:11      [zgłoszenie naruszenia]

mineralny, pewnie ok. 4l na oko
oleje syntetyczne są znacznie rzadsze i w starych silnikach powodują często wycieki

magic

Gs
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

magic 3maj soga a propo co sadzisz o oleju lotos ewentualnie jakiej firmy kupic olej taki w miare tanszy :)

***** Musisz spróbować wybrać właściwą droge. *****

greku
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

Gs TEDEX Universal jest tani, bo za 4 l zapłacisz ok. 30 zł, a za Lotos ok.40, a są to oleje tej samej jakości i klasy, pozatym Tedex jest zalecany do silników zasilanych gazem, syntetycznego nie można bo sie silnik rozszczelni, musisz kupić mineralny- 15W 40
Pozdrawiam.

..Walkę wygrywa sie na treningu, nie na ringu..

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 6 czerwiec 2003 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nic dodać nic ująć, koledzy dobrze to ujęli. Ja bym kupił Castrol GTX3 Protection 15W/40 dobry olej i wcale nie taki drogi.

Pozdrawiam,
Shogun

INSOMNIA
 Wysłana - 7 czerwiec 2003 05:21       [zgłoszenie naruszenia]

ja jakoś od zawsze i do wszystkiego używam mobila 15w40 kupowanego z beczki

magic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Olej go golfa 2

Warto przeczytać: do 10 000 zl | zdrzak z SC do CC | passat R36 | Czy można przełożyć rejestracje z drugiego samochodu? | jazda niezarejestrowanym w PL autem | podatek | Zdjęcia rozbitych Mitsubishi Galant | opel vectra 2.5 v6 | BMW ? LAMBORGINI? %-) | easy traffic | Auto do 17 tys. | Moje zakupy | Jaki benzyniak do paska B4 ?? (nie VR6) ;-) | Saab 9-3 2.0T vs Audi A4 2.5 TD | Jaguar s-type | nieduży dupowóz za 4000 pln | michnik89 | qbek | qbek89 | diamond foxxx | tanie alko | wioluś | po jakim czasie mozna przepisac mieszkanie | mati919191 | truchła | Koaela | Klaeeo | kobiece stopki | stopki | zainteresowania | ogolone | genitalia | włosy | okulary | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.