FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12052 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Olej zamiast diesla ??? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Olej roślinny zamiast diesla ?????????? 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Olej zamiast diesla ???"   

hemi1
 Wysłana - 25 grudzień 2005 04:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ja nie wytrzymam i w sumie tylko pogratuluję tej ankiety :]

"Znam też ten komfort, gdy wleją mi do pełna,
Gdy moje gary zaczną wreszcie pić.
Dwa słowa - nieważna cena,
Kiedy mi wleją - zaczynam Żyć" - Franek Kimono

Znawca -

mmarcin17
 Wysłana - 25 grudzień 2005 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

bartnoone musiałes załozyc drugie konto ?? ciekawe jakie masz prawdziwe mozna dojsc po IP ale kij nie wnikam . Nie znam cie wiec od matołow burakow , pajacow cie nie wyzywam i tego samego oczekuje tez ci moge puscic wiazanke ale tego nie zrobie bo cie nie znam i nie wiem kim jestes tak samo jak i ty kim ja jestem . Kazdy ma swoje zdanie na ten tamat ale mysle gdyby to było takie piekne to po co ludziom ON po 3.60 zł jak kazdy by kupował bartki , kujawskie i inne gady . Jak jestes wszechwiedzodzy uprzedz ludzi na forum jakie sa konsekwencje złapanie przez policje i sprawdzenia paliwa na czym jezdzi zeby nie byli zaskoczeniu .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

Specjalista -

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 26 grudzień 2005 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

bartnoone mysle ze ublizanie innym nie jest potrzebne
chetnie poczytam o tych przeróbkach tylko sie troche uspokuj

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2005-12-26 12:50:08

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Ekspert -

cat11
 Wysłana - 9 styczeń 2006 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

a wiedzieliście że w polsce też można to kupić? zajrzyjcie na [www.4kolka.pl] sprzedają tam zestawy do samodzielnego montażu, wbrew pozorom to nie jest takie drogie! jest też forum jak ktoś chce pogadać o oleju.

Miix
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

Coś na ten temat znalazłem
[republika.pl/mobils/Toledo_na_jadalny.html]

AliBabus
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

No ciekawe, to pokazuje że Polak potrafi, trochę plastiku i instalacja gotowa, ale po co przerabiać jak niektórzy leją olej biedronkowy prosto do baku i też ponoć działa.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Specjalista -

Miix
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Podobno tak ale zimny olej jest agresywny dla przewodów i kiepsko jest rozpylany przez wtryskiwacze. A pozatym w zimie nie nalejesz.

biodiesel
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ja juz od dłuzszego czasu leje do mojego kadetta 1.6 D olej rzepakowy prosto z biedronki w proporcji 70% rzeapakowy , 30 % opał. Natoimiast w zimie jezdze na czystym opale. Znajomy z autoryzowanej stacji opla, po badaniu stwierdził znikome zuzycie silnika jak na jego przebieg 800kkm, i przepowiada jeszce conajmniej 500 kkm, bez problemów.

cat11
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie, zimny olej źle sie rozpyla przez wtryskiwacze przez co nie spala sie dokładnie i tworzy nagary. Jaki efekt każdy znający mechanike cho troche wie:) Musi być podgrzany no i solidniej zrobiony zestaw(np ten o którym wyżej pisałem) a nie baniak plastykowy zreszta na 5L nigdzie nie pojedziesz:)

labtec
 Wysłana - 21 czerwiec 2006 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

Co do Zepakowego to raczej dla tirow dobre chodziarz jak patrzyłem

kto to "chodziarz" ?

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Olej zamiast diesla ???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: Jaka bęzyna? | Subarki dla francuskiej policji... | podlacznie przewodow w Kadecie? | Karambol | Sprzedam fajne autko za małą kase | bravo 1.4 12v | Problem z samochodem - niechce palic - czyzby akumulator? | chlupoczace paliwo | drzwi | uszkodzenie samochodu | toyota | SREBRNE FURKI | Śruba | DeT + Monia | Sprzedaję z powodu sytuacji finansowej | UNO 220Kmh%-)))))))))))))))))))) | mariusz max kolonko | dziewczyna dyskoteka | przeciw zakrzepowy | gry online | PUMA XELERATE DUCATI | skok stewczyka | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | opus dei | Sharingan | crey | konkurencyjne forum | dziadek 80 lat rapuje | optimus | stalker | seat ibiza II fl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.