FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 12032 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Olej zamiast diesla ??? 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Olej roślinny zamiast diesla ?????????? 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Olej zamiast diesla ???"   

Robbin
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:02    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Olej roślinny nie nadaje się tylko na patelnię .Jak się okazuje jest biologicznym paliwem , które w przyszłosci zastapi diesla.Nie dymi ,nie śmierdzi i nie wytwarza szkodliwych substancji tak jak diesel czy benzyna.
Kto może podzielić sie większą wiedza na temat olejów roślinnych (słonecznikowych ,rzepakowych ) ?
Zapraszam do wypowiedzi.

Robbin Hood

mmarcin17
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:46      [zgłoszenie naruszenia]

Rosliny nie zastopi ON bo chodziarz by nawet po kilku tys km robi sie juz bardzo duzy nagar i remont sie szykuje to jest dobre do Zuka ze co wlejesz na tym pojezdzi a wlej do nowoczesniejszego disla to zapchasz wtryski , pojawi sie nagar a potem juz z gorki same problemy . Co do Zepakowego to raczej dla tirow dobre chodziarz jak patrzyłem to duzej roznicy cenowej nie ma .

[S] VW Golfa 3 92r 1.8 Na czesci Wszystko na czesci .

Specjalista -

Robbin
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

120 tysiecy kierowców jezdzi w niemczech bez jakich kolwiek problemów . I co ty na to??

Robbin Hood

Robbin
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Należy przestrzegać pewne warunki zimą 50/50 procent czyli 50% diesla i 50% olej słonecznikowy lub rzepakowy.
A latem nie ma najmniejszego problemu .Jeżeli ktoś jeżdzi na pompie Boscha ,to jeszcze lepiej.

Robbin Hood

[)@IVI!@/V
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

ale to chyba wymaga specjalnej przerobki silnika, zeby przystosowac go do innej konsystencji paliwa?

i czy ten olej roslinny nie jest mieszany z ON w jakis proporcjach? (czy jezdza na 100% oleju roslinnym?)

pytam, bo nie wiem

[http://www.biby.er.pl] - Damian - moje biby - fotki
[superdowcipy.xx.pl]

Znawca -

mmarcin17
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

Ale w czym bo to wiesz wlejesz do Audi 80 1.6 Disle to mu nic nie bendzie a wlej do Audi 1.9 TDI to przy topie zajade ten silnik ale ty dajesz na remont ok ? Ja nie mowie ze sie nie da bo stare disle sa wytrzymałe a nowe sa bardzo czuje pompe wtryskowa zatrzesz i masz problem wtrysk przytkasz i masz problem a nie mowie o dislu co ma 10 lat lub tir bo nawet na opale pojedzie tak samo wlej opał do nowoczesnego disla to dalego nie pojedziesz . Chodziarz pewnie i tak znajdziesz watek a ktos tam kolega jezdził i mu nic nie bylo nie kłuce sie .

Specjalista -

mmarcin17
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

A propo byl serwis w Wielice Delta Service zakładali takie instalacje no i mieli reklamacje , Robi sie instalaje i jakos pali sie na ropie i potem sie przełancza na rosliny przynajmniej w wielice tak robili . Montarz 500 zł .

Specjalista -

Robbin
 Wysłana - 19 grudzień 2005 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

polecam goraco stronki [fmso.de/]
Sam testuję Renault Lagunę 2.2 dCI 150 KM 16V Przejechałem jakieś 500 km i moc silnkia trochę wzrosła. Za to nie ma dymu ani smrodu za samochodem

Robbin Hood

Robbin
 Wysłana - 19 grudzień 2005 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli chodzi o olej to lepiej smaruje aniżeli diesel-pompę wtryskiwacze.
Na okres zimowy zalecam podgrzewacz zamontowac do oleju.
Zarówno olej jak i diesel gestnieją w niskich temperaturach.
Latem nie ma problemku
Jestem 501 osobą testującą w Belgii samochód na olej roslinny

Robbin Hood

mmarcin17
 Wysłana - 19 grudzień 2005 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Stary co to jest 500 km Niech przejedzie 100 tys i napisz . Bo 500 km to mozna sobie jezdzidz oto chodzi ze nagrar i wszystko powstaje przy długim urzytkowaniu samochodu w tych warunkach a nie 500 km . Daj Boze zebys jezdził jak najduzej a powiedz jak tam samochody stoja u ciebie np Audi 80 tak z 92 - 94 rok albo 100 Avant .

Specjalista -

bartus_
 Wysłana - 19 grudzień 2005 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

lejesz kujawski czy jakis zachodni? musi byc z pierwszego tłoczenia?

PS.
ta ankieta z jedną opcją to Ci wyszła perfekcyjnie

Zmieniony przez - bartus_ w dniu 2005-12-19 22:20:25

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Olej zamiast diesla ???

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Warto przeczytać: felgi do renault clio | tuba alphard?? | Lancia | problemy z matizem | Autodata 2004 lub Cos podobnego | Nowy Cayenne... | mazda 323 | Co myslicie o escorcie Xr3i? | Firmy co remontuja samochody muzealne | opel tigra silnik 1600 | Batman Moderatorem :-) | Ile mocy traci samochód na gazie? | Stary mnie zabije czy niekoniecznie ? %-) | gdzie trzeba rejestrować?? | Pytanie za 1 soga | Golf IV tdi 115km | angelika michalska | rama | sex fotki | Jonah Falcon | perelman | tabletki na podniecenie | tabletki na oziębłość | Aleksandra Hamkało | nauka rysowania z netu | zwrot okularów | praca sklejanie kopert kartonów | mitsubishi | 14 lat | stare teledyski | deep web | kremuś | katarzyna kraszewska | czy 3 kuzynostwo to rodzina | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.