FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 433 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Oliver Dragojevic : Sreca Je Tamo Gdje Si Ti 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oliver Dragojevic : Sreca Je Tamo Gdje Si Ti"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Ljubavi, ljubavi mi daj
podijeli sa mnom ovaj san
i neka zavide nam svi
sreca je tamo gdje si ti

Njeznosti, njeznosti mi daj
podijeli sa mnom svaki dan
i neka zavide nam svi
sreca je tamo gdje si ti

Zauvijek sa mnom ostani
zauvijek samo ja i ti
Vjeruj mi, vjeruj ljubavi
zauvijek samo ja i ti
Vjeruj mi, vjeruj ljubavi
sreca je tamo gdje si ti

Ljubavi, ljubavi mi daj
podijeli sa mnom ovaj san

Zauvijek sa mnom ostani...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Oliver Dragojevic : Sreca Je Tamo Gdje Si Ti

Warto przeczytać: Sting & Police : Acoustic Live In Newcastle - Ain't No Sunshine | Sting & Police : Sting At The Movies - All For Love | Sting & Police : Mercury Falling - All Four Seasons | Sting & Police : Fields Of Gold - The Best Of Sting 1984-1994 - All This Time | Sting & Police : The Soul Cages - All This Time | Sting & Police : Sting At The Movies - Angel Eyes | Sting & Police : Bring On The Night - Another Day | Sting & Police : The Police Live! - Be My Girl - Sally | Sting & Police : Outlandos d'Amour - Be My Girl - Sally | Sting & Police : Message In A Box - Be My Girl - Sally | Sting & Police : Fields Of Gold - The Best Of Sting 1984-1994 - Be Still My Beating Heart | Sting & Police : ...Nothing Like The Sun - Be Still My Beating Heart | Sting & Police : Zenyatta Mondatta - Behind My Camel | Sting & Police : Message In A Box - Behind My Camel | Sting & Police : Brand New Day - Big Lie, Small World | Sting & Police : Zenyatta Mondatta - Bombs Away | testy | two testy | policji | reklamacja | EE306910515PL | serwis informacyjny | peeting | hiit | vismaya | vismaya maitreyapl | balaton | audi a 4 | do ktA",A,rego roku A"1A" ycia | vayo | mad men | wyglA .d | transport międzynarodowy | gabriela spanic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.