FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 370 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Oliver Dragojevic : Sto To Bjese Ljubav 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oliver Dragojevic : Sto To Bjese Ljubav"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Gdje li si se do sad skrivala
znam, negdje si uzivala
Kad god dosla, dobro dosla mi
jer jedno za drugo mi smo stvoreni
Ja odavno nikog ne ljubim
i spreman sam sve da izgubim
Kad god dosla, dobro dosla mi
jer jedno za drugo mi smo stvoreni

Podsjeti me sto to bjese ljubav
i bar na tren biti zaljubljen
sto to bjese, sto to bjese ljubav
i bar na tren biti zaljubljen

Ja odavno nikog ne ljubim...

Podsjeti me sto to bjese ljubav...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Oliver Dragojevic : Sto To Bjese Ljubav

Warto przeczytać: Elvis Presley : Promised Land - You Asked Me To | Elvis Presley : Million Dollar Quartet - You Belong to My Heart | Elvis Presley : You Can't Say No In Acapulco | Elvis Presley : Artist Of The Century - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Vol. 2-Touch Of Platinum - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Elvis Platinum-A Life In Music - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Afternoon In The Garden - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Vol. 4-Hundred Years From - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Vol. 2-Other Sides-Worldwide G - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Heart & Soul - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Madison Square Garden - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Vol. 5-Elvis' Golden Records - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Live At Madison Square Garden - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : That's The Way It Is - You Don't Have to Say You Love Me | Elvis Presley : Tomorrow Is A Long Time - You Don't Know Me | Elvis Presley : Burning Love - You Gave Me a Mountain | mama | cudowna kraina | srex3 | Kecup | uwodzenie | Miareczka | pozycje | aaron russo | Marzia Gaggioli | koszulka joga bonito | blokersi ) | blokersi | chammskie | psychopaci | biografie morderców | desperados | steelfeet | fzn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.