FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 588 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Oliver Dragojevic : Vela Luka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oliver Dragojevic : Vela Luka"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kad cu opet moc da te vidim ja
Kad cu opet moc da te jubim ja
Tek sad vidim sto mi znacis Vela Luka more ti
Uspomene ce mi samo ostati
Na mrkinte i zale na nas osjak i vale
Velu Luku mala ne zaboravi!
Docu opet draga budi samnom sretna ti
Znaj da ce nas nasa prosla ljubav cekati
Kad ja vidim modro more i zelene borove
Zakantat cu ovu pismu za tebe
Za mrkinte i zale za nas osjak i vale
VELU LUKU MALA NE ZABORAVI!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Oliver Dragojevic : Vela Luka

Warto przeczytać: Atom And His Package : Making Love - Thresholds To Adult Living | Atom And His Package : Upside Down From Here | Atom And His Package : A Society Of People Named Elihu - Waiting Room | Atom And His Package : Making Love - What We Do On Christmas | Atom And His Package : A Society Of People Named Elihu - You Took Me By Surprise | Atomic : Atomic | Atomic : Call Me | Atomic : Dreaming | Atomic : Heart Of Glass | Atomic : Island Of Lost Souls | Atomic : One Way Or Another | Atomic : Rapture | Atomic : The Tide Is High | Atomic Bitchwax : Atomic Bitchwax - Birth to the Earth | Atomic Bitchwax : Spit Blood - Black Trans-Am | Atomic Bitchwax : Atomic Bitchwax II - Cast Aside Your Masks | gry planszowe | pisanie prac | pisanie prac licencjackich | crack djs 3 | kasiabmw | bedziesz cierpiec | kwiecień | putzmister | maska | chamskie rasistowskie | durex extra safe | zakonnik z krakowa | saua | nokia C2 01 simlok | joseph murphy mason | opoguru12 | protektor | shisha | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.