FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2537 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Oliwka na rozstępy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Oliwka na rozstępy"   

Agania2407
 Wysłana - 14 lipiec 2010 15:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy jest skuteczna ?

To ''ścierwo''
zniszczyło mi życie...
Przebacz!

INSOMNIA
 Wysłana - 14 lipiec 2010 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Na pewno zmniejsza ryzyko ich występowania.

Ogólnie jak rozstępy już są to nie znikną tylko mogą co najwyżej stać się mniej widoczne.

Agania2407
 Wysłana - 14 lipiec 2010 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

aaa to git ;]]

To ''ścierwo''
zniszczyło mi życie...
Przebacz!

daesung
 Wysłana - 14 lipiec 2010 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

nie od dzis wiadomo, ze oliwa z oliwek dobrze dziala na skore, wloszki smaruja oliwa cale cialo nie wspominajac o maseczkach, ktore rowniez siwetnie dzialaja dzieki duzej zawartosci witaminy E
a rozstepom zapobiega napewno, przynajmniej u mnie
no i mowa o troche lepszej oliwie extra virgin, w ktorej wyraznie czuc aromat owocow
jakby ktos chcial to moge podac przepis na peeling z oliwa, dobrze oczyszcza i jeszcze lepiej nawilza skore

tunczyk :D

Paczek_90
 Wysłana - 14 lipiec 2010 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Oliwka pomaga ale przed rozstępami-jak np kobieta w ciąży się nią smaruje to będzie miała mniej rozstępów albo wcale. Ale jak już rozstępy są to mało co skutkuje na nie-zniknąć nie znikną-a co do tego że jaśnieją-jaśnieją ale nie od preparatów tylko z "wiekiem" tzn rozstęp się zrobi a po roku/2jaśnieje. Wiem bo przetestowałam masę preparatów i żaden nie zdziałał cudów...

Lovita
 Wysłana - 6 sierpień 2010 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

witam też mam problem z rozstępami szybko przytylam i szybko schudlam i powstały rozstępy może któraś z Was używała czegoś co pomogło choć troche?

stricte
 Wysłana - 6 sierpień 2010 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

Magda daj ten przepis ;)

" Obca mi zazdrość, bo to raczej damska cecha.
Jak cię wkurwia to co widzisz, to po prostu nie patrz ... "

daesung
 Wysłana - 6 sierpień 2010 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

3 lyzki oliwy
2 lyzki miodu, dobrze jakby byl lejacy, ale jak jest gesty to wystarczy go rozgrzac
pol szkladnki cukru, najlepiej trzcinowego, ale moze byc tez zwykly

wszystko mieszamy, potem trzeba przelozyc do czystego, plastikowego pojemniczka, moze tez byc po kremie czy innym kosmetyku
ten peeling jest do twarzy, mozna nim np. zmywac makijaz, ale ze mozna go zrobic w domu to polecam stosowac na cale cialo, potem nie trzeba uzywac juz kremow ani balsamow
czas przechowywania to 3-4 tygodnie

tunczyk :D

stricte
 Wysłana - 6 sierpień 2010 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki na pewno wypróbuję ;)

" Obca mi zazdrość, bo to raczej damska cecha.
Jak cię wkurwia to co widzisz, to po prostu nie patrz ... "

lusiak93
 Wysłana - 21 wrzesień 2010 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

O Fajne, przyda mi się ;) Plusem takiego naturalnego kosmetyku jest tez to, ze kobiety w ciązy moga go stosować bez problemów :)

[inewsy.nazwa.pl/katalog/]

grobix
 Wysłana - 21 wrzesień 2010 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Gdzieś kiedyś na sfd się przewinął przepis co to niby w aptece mieszają i grosze się płaci i podobno skuteczne...

..::: TheBill :::..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Oliwka na rozstępy

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Slim Coffe / Therm Line S - efekty | Szukam koszulki... | Dziwne włosy na twarzy | Sklepy z nadrukami na koszulki | zalew TANDETY w galeriach handlowych | twarz po antykoncepcji:( | Co myślicie o tej bluzie? | Skup włosow | kosmetyki do twarzy dla mezczyzn | Polo w stylu Farah. | rurito | Szukam butów | Gdzie jest granica? ciotowatość, pedalstwo itd... | Półbuty na jesień | Koszulka MJ. Gdzie znajdę. Muszę znaleźć! | trzydniowy zarost | grupa terespolska | chillouty na niedziele | bejsbolówka | agnieszka wagner | Lions Club | Lyoness | gruzja | aleksander pistoletov | fana | -2,5-Dimetoksy-4-chloroamfetamina | SMAK PUSSY | bez obiektywu | Preskaler | young2 | hvdc | zajęta dziewczyna | dziewczyna w związku | dietetyk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.