FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3194 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ona 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ona"   

saldat
 Wysłana - 24 maj 2009 13:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Wczoraj byłem na randce z dziewczyna która znam już od paru tygodni (dokładniej jest ona kelnerka w restauracji do której często chodzę i w piątek poprosiłem ja o numer dała z pewnym uśmiechem na twarzy  ) ale o co chodzi ??
Dziewczyna daje mi do zrozumienia, ze jej się podobam w ogóle jej ruchy jej gesty jej spojrzenia normalnie szał !! ale jak ja próbuje ja pocałować mówi, ze nie jest gotowa na nowy związek bo za bardzo przypominam jej byłego wiec teraz nie wiem co mam myśleć
Proszę o szczere rady

rss20
 Wysłana - 24 maj 2009 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

powoli zmniejszaj dystans, ale nic na siłę ;) zabieraj ją ze sobą do kina, na imprezy, na spotkania ze znajomymi, na spacery itd. oswoi się z Tobą i sama poczuje potrzebę bliższego kontaktu. takie moje zdanie ;)

lonerpl
 Wysłana - 24 maj 2009 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

olej.. to co powiedziała, po prostu rób powili swoje, tylko nie nachalnie i j/w

[http://www.e-przyslowia.pl] polecam!!

Znawca -

Robson.25
 Wysłana - 24 maj 2009 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

To teraz wybadaj czy rozstali się w zgodzie czy niekoniecznie.
Jak kojarzysz się jej dobrze to jesteś w domu
Jeśli nie to masz dwa wyjścia:
1) Albo czuje do tamtego tylko pociąg seksualny, który zrealizuje z Tobą, bo jego nie może mieć.
2) Albo kieruje ją największe zło tego świata czyli sentyment. Zabawi się Tobą i rzuci.

Ja bym się nie wpieprzał w związek z kobietą, która mówi, że przypominam jej byłego. Nie lubię być porównywany Poza tym Twoją ocenę uzależni od oceny tamtego typa.

Ekspert -

saldat
 Wysłana - 24 maj 2009 13:45      [zgłoszenie naruszenia]

nikt nie lubi byc porownywany :) ale ta dziewczyna pewnym gestem sprawiła, ze niemoge przejsc obok niej obojetnie tzn. połozyla mi reke na kolano kiedy prowadzilem samochod mialem wiele dziewczyn ale nigdy nie takiej

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 maj 2009 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Wow położyła mu rękę na kolanie to na pewno miłość i romans muroawny

A powaznie. Umawiaj się i tyle.
Choć porównywanie do bylego na pierwszej randce niedobrze wrózy waszej przyszłości razem

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 24 maj 2009 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

No kolego! Jak położyła Ci rękę na kolanie to po prostu musi być coś wyjątkowego

<zwątpił>

Ekspert -

saldat
 Wysłana - 24 maj 2009 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

no co z tym kolanem to naprawde dla mnie cos :) tym bardziej, ze troche daleko pojechalismy i z ta reke to była pierwsza czynosc ktora zrobila jak sie obudzila :)

a co do jej bylego to mowila, ze byla za nim szalona itp. ale miala przez miala przez niego zle dni a ja zapewniałem, ze taki niejestem itp usmiechala sie :)

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 maj 2009 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Oj cieżka sprawa
Zauroczyłeś sięa i tak zostaniecie przyjaciółmi.

Ekspert -

Daer
 Wysłana - 24 maj 2009 14:36      [zgłoszenie naruszenia]

Może ma na myśli udo, tak bardziej no wiecie
Ja bym sobie darował jakby usłyszał taki tekst, to takie delikatnie "nie, dziękuję, nie jestem zainteresowana". Może w przyszłości coś z tego być, ale nie powinieneś na to się nastawiać, zabiegać, etc.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 maj 2009 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

Dear wiem
Ale laska daje mu sprzeczne sygnaly tzn on łąpie tylko te które mu odpowiadają.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ona

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: jak poderwac dziewczyne :) | Sytuacja. | Kończenie znajomosci niekoniecznie z byłymi partnerami | pomozcie bo nie wiem juz co robic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | MIŁOŚĆ | Zakochałem się w 32 letniej kobiecie.. | prośba mała! tylko na poważnie | Problem półmetkowy/studniówkowy | Kilka pytan . | Zauroczenie? | pewien problem | męska obraza...i co dalej... | Ona pisze bajki jak Brzechwa%-) | Zdesperowany:( Co robić::((? | nie pożegnałaś się... | "Ale teraz nie ma Cie...Chyba własnie wyszłaś..." | sylwia nowak | sylwia nowak playboy | Star Foods | audi 80 b4 zlom | monesca | layout | tvp | glamour | e glamour | euphoria | clarkson | pawlacz | seks z przyjacielem | majka | oczy | przeszłoś | w czasie | paradoks | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.