FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4580 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ona widzi we mnie tylko przyjaciela;( 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Ona widzi we mnie tylko przyjaciela;("   

Methos
 Wysłana - 21 listopad 2007 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

Jest jeden niezawodny sposób - Zazdrość. Zrób tak żeby widziała Cię bawiącego się z innymi laskami itd. To działa

jak nie jest nim zaineresowana, a tak wynika z tego co autor posta pisze, i sądze ze tak jest...to nawet gdyby przyszedł z kims pokroju Pameli z słoneczego patrolu, to tej laski i tak to nie wzruszy.

Poza tym wątpie czy autor jest z tych ludzi, którzy od tak moga sobie znaleźć nowa zdobycz w tym celu.

gdyby był, to nie byłoby raczej problemu.

Ekspert -

Kolo_s
 Wysłana - 21 listopad 2007 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

mowiac ze nie wie czego chce miała na mysli to ze nie wie czy chce byc ze mna czy nie i przez to wolała to skonczyc niz mnie meczyc tak mi to wyjasniła. powiedziała ze jej sie podoa i jest fajnie ale "bez miłosci to pie***** taki zwiazek" a z ta zazdroscia to chyba nie zadziała bo spotykałem sie z kolezankami i ona nie miała nic przeciwko pytała tylko jak było i nic wiecej sie nie wypytywała zupenie jak by ja to nie interesowoało

kolo_s

Kolo_s
 Wysłana - 21 listopad 2007 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

Miłośc to nie bigos nie odgrzejesz tego od tak na zawołanie. dobre w ryj sogi daje i cos mi nie wchodza

kolo_s

kemesO
Analityk
 Wysłana - 21 listopad 2007 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Strzelę, że musisz autoryzować maila

zielony

Ekspert -

autor.
 Wysłana - 22 listopad 2007 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mialem cos podobnego do Ciebie wlasnie i powiem Tobie nic z tego nigdy nie bedzie daj se spokoj nim predzej tym lepiej. Nie walcz bo jestes przegrany nic nie wskurasz poznaj inna dziewczyne zapomnisz z czasem o niej zupelnie. Ona ciebie nigdy nie kochala ja zrobilem blad i walczylem i gorzej cierpialem odpusc wykresl ja ze swojego zycia.

Kolo_s
 Wysłana - 22 listopad 2007 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

i tak sprobuje uwazam ze wszystko jest mozliwe jak mi sie uda to opisze wszystko dokładnie a narazie potrzebuje na to czasu

kolo_s

mich4s
 Wysłana - 22 listopad 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

No i znowu, jak grochem o ściane.
Wszyscy pytają o rade ale i tak są mądrzejsi...

Ekspert -

Methos
 Wysłana - 23 listopad 2007 08:52      [zgłoszenie naruszenia]

życie....

Kolo_s widocznie za malo dostał w dupe od zycia...

i mimo że nie zycze nikomu zle...

to w tym przypadku, pewnie wszystko przed nim.

Ekspert -

batmandio
 Wysłana - 23 listopad 2007 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

chlopie teraz nic nie zdzialasz odczekaj 2 miesiace i bedziesz wiedzial co chce a moze sama sie odezwie pierwsza na szybko nic nie wyjdzie moze musi cos zrozumiec
moze musi sie przekonac czy cos do ciebie czuje wolalbys zeby teraz nie zerwala tylko cie krecila a potem sie okazalo ze to niestety nie to ?

chemistry
 Wysłana - 23 listopad 2007 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Kolo_s a nie szkoda CI Twoich i tak juz nadszarpanych nerwów ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Ona widzi we mnie tylko przyjaciela;(

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: czy faktycznie stara milosc nigdy nie rdzewieje ?? | Ciekawy sposób zemsty za zdrade ;) | Piosenka miłosna.... | JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU MIĘDZY WAMI? | Samotni faceci na inso | Ktorej Sie podoba ? | jak zacząć rozmowę | Metody Całowania ;) | bezradna wobec miłosci... | Ehh te kobiety.... | Ahhh te chłopy! | pocałunek | KREM | Co robic??? | Miłość=pociąg fizyczny? | Kobieta.Świetny charakter a tu nagle 2 dni i...Grała czy obudziłem w niej drzemiąc | handel organami | fabryka krowa | kazirodztwo | potracenie pieszgo | kawały o żydach | malutkie stare monety | jak zmyc biley | call | rzucić | ZDJECIA DZIEWCZYN | pasjonat | przedawnienie niemcy | muzyka trening | zdjęcie kleo | winny | dziewictwo | agencja wywiadu | Sławomir Opala | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.