FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3358 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Ontario Pilot Survival Knife 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ontario Pilot Survival Knife"   

colobac
 Wysłana - 26 grudzień 2004 21:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam ten noz juz kupe czasu, kupilem go jakies 10 lat temu ale jakos nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby dowiedziec sie cos wiecej na jego temat.
Moze ktos z was ma jakies info
Rzeczy charakterystyczne
Dlugosc ostrza 12.5 cm
Raczka sklada sie z chyba 7 skorzanych pierscieni, na srobie jest napis Ontario 6-89

colobac
 Wysłana - 26 grudzień 2004 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze jedno zdjecie
dzieki

booe
biały miś
 Wysłana - 26 grudzień 2004 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

wyglada raczej na solidny, wpisywałeś nazwe (oznaczenie) w google?

Znawca -

colobac
 Wysłana - 26 grudzień 2004 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

tak, szukam caly czas ale do tej pory nie znalazlem nic co dotyczy mojej zabawki

booe
biały miś
 Wysłana - 26 grudzień 2004 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie wydaje mi sie żeby był to nóz na wyposarzeniu której kolwiek z jednostek, bo jak piszesz ma raczke z elementami skórzanymi

Znawca -

colobac
 Wysłana - 26 grudzień 2004 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Taki opis znalazlem na ebay: Un-issued USGI Pilots Survival Knife dtd 6-89 Ontario,
Mowisz ze jak skorzana raczka to nie moze byc na standardowym wyposarzeniu jednostek ?? dlaczego ?

booe
biały miś
 Wysłana - 26 grudzień 2004 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

obecnie używa sie innych materiałów, a te starsze moze miały zazwyczaj drewniane rękojeście (łaczone z elementami metalowymi). ale mogę sie oczywiście mylic

Znawca -

colobac
 Wysłana - 26 grudzień 2004 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za odpowiedzi
poszukam jeszcze jak cos znajde to sie pochwale
a tak przy okazji - to skorzana rekojesc nie jest takim zlym rozwiazaniem - reka moze byc mokra a noz trzyma sie w dloni rewelacyjnie- zero poslizgu

co myslisz ??

booe
biały miś
 Wysłana - 27 grudzień 2004 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

to napewno, sam ma noż ktory ma rękojeśc skórzana i jest rewelacyjny. jest to pierwszy nóz sórwiwalowy który miałem (prawdziwy nóz). to rozwiazanie jest bardoz dobre, ale niezbyt opłacalne przy masowej produkcji dla wojsk.
noze tego typu sa zazwyczaj dosyć drogie

Znawca -

colobac
 Wysłana - 27 grudzień 2004 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

Z tymi kosztami to masz racje
ja z moim zrobilem blad dawno temu i oddalem go do ostrzenia co sprawilo ze szybciej sie tepi ale ostrze rewelacja, na wyjazdach zawsze mam dwa noze - oprocz tego na zdjeciu zabieram ze soba skladany nozyk do wszystkiego - jakos tak pewniej sie czuje )

colobac
 Wysłana - 27 grudzień 2004 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

na tym linku znalazlem noz, ktory do zludzeni aprzypomina ten moj, ale niestety zero szczegolow
[http://www.uswings.com/knives.asp#AFSK]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ontario Pilot Survival Knife

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | Ekwador Manieczki DJ Kris Urodziny Brutka 2003 CD2 | The High Velocity Edge | magazyn | ewa niespodziana | regeneracja | prostytutki walia | mama z mlodym sex opowiada | zamknalem sie w pokoju | życzenia ŚLUBNE | ssang young | saleta | 562 17 06 377 | modelki z instagrama | Szyk pieszy sierzant | u ginekologa | dziadek o polkach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.