FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2255 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Opel Astra II 1,6 8V kombi lpg 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Opel Astra II 1,6 8V kombi lpg"   

Tiger_KK
 Wysłana - 5 czerwiec 2015 14:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Potrzebuję kupić takie auto jak w temacie. Jakie macie opinie?
Potrzebuję zdrowego egzemplarza takiego właśnie auta z zamontowanym już LPG, z klimą i najlepiej z hakiem. Chciałbym przeznaczyć jakieś 7k na to auto, czy w takiej kasie kupię coś sensownego? Jak wygląda sprawa blachy w początkach lat produkcji (bo chyba w tej kasie to początki)? Części rozumiem tanie, i gaz silnik znosi dobrze. Jak macie jakieś doświadczenia piszcie.
Uwaga: Interesuje mnie tylko to auto, z tym silnikiem, wiem że jest słabe, że inne ładniejsze ale musi być takie i nie będę się rozwodził za bardzo :)wiec z góry dziękuję za komentarze na temat.

smutasny
 Wysłana - 5 czerwiec 2015 14:46      [zgłoszenie naruszenia]

Napisz do niego
[http://www.insomnia.pl/profilekat.asp?mode=display&id=191033]

Jest forumowym ekspertem w dziedzinach opel @ lpg

Tiger_KK
 Wysłana - 5 czerwiec 2015 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

To ja wiem, legenda...
Ale chętnie wysłucham różnych opinii

Thomy20
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli zdecydowałeś się na Astrę II to świetny wybór z tymi cenami części to zależy co ci się zepsuje jak się nic nie psuje to auto jest tanie w exploatacji gorzej jak padnie coś kąkretnego to wtedy parę stówek poleci jak w każdym używanym aucie loteria. Auto gaz znosi dobrze oczywiście dużo zależy od gazownika a z dobrym gazownikiem ciężko. Unikaj tylko silników ze szklankowymi popychaczami np. Z16XEP do gazu najlepsze hydrauliczne popychacze. Najlepiej kup auto w benzynie i sam załóż gaz. Auto z założoną instalacją gazową będzie miało albo dużo przejechane albo instalacja będzie wyexploatowana albo poprostu źle założona i właściciel będzie chciał się jej pozbyć. Jak będziesz mieć jakieś pytania dotyczące Astry to pisz sam jeżdżę Astrą G 1.6 16V LPG

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

saikolank
 Wysłana - 7 czerwiec 2015 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

1.6 8v to poszukiwane jednostki w takim opelku. Ciężko będzie o taką w budzie kombii niezajechaną na śmierć. Silniczek po kilku modyfikacjach całkiem przyjemny jeżeli chodzi o stosunek spalanie/pojemność/osiągi. Ale to i tak za słaby motór do takiej budy. Poza tym Hans, czy Janusz nie kupują kombii, żeby sąsiad widzioł kaj se astre przyprowadzil i mu stoi w garażu. Początkowe lata produkcji mają już przebiegi po pół miliona, a nowsze roczniki to już chyba tylko silniczki 16v.

Tiger_KK
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

Przeglądam różne ogłoszenia i faktycznie tych 16v jest dość dużo, ale podobno gorzej znoszą gaz. Thomy masz 16v i jak? Wiem, że gaz najlepiej założyć samemu, ale to wtedy musiałbym szukać max do 5k. Stoi niedaleko mnie taka astra kombi, z klimą, krajówka pierwszy właściciel najechane 258000 wg licznika, gaz założony w 2013r ale wlaśnie 16v i trochę się obawiam

EDIT: teraz widzę że są też silniki 1,4, co o tym ewentualnie myślicie?

Zmieniony przez - Tiger_KK w dniu 2015-06-08 11:55:37

Vayo
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

Obydwa dobrze znoszą gaz,silnik 8v jest prostszy w budowie, ale ten mocniejszy też nie był nominowany do nagrody Złotej Myśli Technicznej. 1.6 8v poniżej 2000 roku to miały ledwie 75koni,także w kombi to koszmar.No i chyba nie liczysz,że trafisz na przebieg poniżej 200000 w kombi z okolic 2000 roku,także tym na osiedlu można się zainteresować imho

Znawca -

Tiger_KK
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wiadomo że przebieg będzie spory. A co z tą kierownicą się dzieje, że większość przycisków od klaksonu nie istnieje?

jonny7
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy tez Ci olej bierze? jaki masz gaz zamontowany i za ile?
ile pali gazu? ile palila na benzynie?

Thomy20
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 1.6 16V gazu pali mi ok 8 litrów przy spokojnej jeździe. Na trasie do 100km/h udało mi się spalić ok 7 litrów jak jeżdżę po mieście to ok 9 w każdym razie 10 litrów nie przekroczyłem. Co do oleju to średnio spala 200ml/1000km wiadomo 16V lubią olej ale tragedji nie ma. Instalacja gazowa 2600 na gratach: Sterownik Stag 300 ISA2, wtryskiwacze Reg Fasty, Reduktor Alaska gaziarz się nie popisał trochę za słaby bo do 90KM ale nie kręce pod czerwone pole więc wyrabia.
Jak chcesz dłużej pojeździć to szukaj z przebiegiem ok 150tys.km bo te 250tys.km to już sporo nie wiadomo co się może wysypać.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2015-06-08 21:40:24

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

saikolank
 Wysłana - 8 czerwiec 2015 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

1.4 16v to za mało dla sedana- a wiem co mówię, bo ujeżdżałem takową nówkę z salonu i szału nie było wcale. Optymalny silnik dla astry to 1.8 16v- nie pali więcej od mniejszych braci, a osiągi już jakieś tam są.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Opel Astra II 1,6 8V kombi lpg

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: BMW vs BMW vs Lexus | Jakie auto do 2000 zł? | Zakup kontrolowany voodoo part 2. | Bmw e 36 318 ti compact | Skoda Fabia | Male auto do 14k | Chcę kupić autko | coupe do 35 tyś | planowany zakup W140 | Auto do 50.000 tyś. | Opel Astra Cabrio 1.6l 2002r | mazda mx-3 czy coś innego? | Kupno uzywanego... trupa? :) /POMOC! | sprzedarz kontrolowana | Nowa JCB vs. Uzywka? | cos za ok 3 tys. da rade? | cinoj | mklv | modafinil | stacjonarny 1500 zł | wrózbita maciej | pracy internet | permen king | stara panna | ma dup? jak szafa | stara | instrukta? | jak w????ama???? sie na email | jak zrobi???? loda | jak zagada? | singiel | zdj?cia | uniwersytet boccioni | urzad skarbowy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.