FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2184 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Opel Astra - PILNE 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Opel Astra - PILNE"   

playman
 Wysłana - 25 październik 2011 09:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[allegro.pl/show_item.php?item=1878690221]

Co oprócz przebiegu widzicie podejrzanego ?

Specjalista -

mm2006
 Wysłana - 25 październik 2011 10:08      [zgłoszenie naruszenia]

Krzywo spasowana maska po stronie kierowcy, to tak na pierwszy rzut oka. Poza tym bardzo dobry silnik, nawet jak jest skręcony to raczej nie ma się co bać. Znajomy miał taki w Zafirze i przy sprzedaży miał prawie 300kkm, bez wyraźnych oznak zużycia. Poza tym nie oczekuj od samochodu za 8000zł, że będzie w super stanie. To na zdjęciach jest schludne.

fellowes
 Wysłana - 25 październik 2011 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

najlepiej zapytaj na forum astry II, auto wydaję się ok, możesz zobaczyć ile stoi na allegro ale generalnie nie jestem za kupowaniem aut od handlarzy.

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

playman
 Wysłana - 25 październik 2011 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

Faktycznie cos z przodu z blotnikami/maska sie dzialo, na komorce nie zauwazylem dzieki

fell: tez jestem przeciwnikiem kupowania w komisach, ale kumpel sie uparl, wiec chcialem mu na szybko pare wskazowek dac co i jak.

Specjalista -

kobzur
 Wysłana - 25 październik 2011 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

ale smutne auto

ja jestem zdania jak fellowes, nie brać od handlarzy, to nigdy nie wróży nic dobrego.

size does matter

Znawca -

elgoff
 Wysłana - 25 październik 2011 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

Co do maski to niekoniecznie - już parę razy w tych astrach widziałem podobne niedopasowanie maski mimo że wszystkie szczeliny były równe (jak w tej na zdjęciu).

o0o0o

Msq12
 Wysłana - 25 październik 2011 10:29      [zgłoszenie naruszenia]

Mam praktycznie identyczną (lecz z innym silnikiem), także mam opuszczoną maskę w tym samym miejscu. Nie wiem, może tak już mają, bo mój nie był bity na 100% . Ogólnie ciężko cokolwiek powiedzieć, ale trochę za tanio... ale w sumie rocznik '98
Przebieg wskazany przez sprzedającego możesz sobie w między bajki włożyć.
Ogólnie dziwi mnie brak "chromowanych" klamek w tej wersji (ale różne rzeczy się zdarzają)

Aha ja mam z 2001 (prawie 2002) a reflektory mam zżółknięte i porysowane, a przebieg mam 160 tys.

kulmas
 Wysłana - 25 październik 2011 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

doprowadzic reflektory do stanu uzywalnosci to kwestia 3-4 h.

...

milomar
milosh
 Wysłana - 25 październik 2011 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

przebieg

I zapomnij, że jesteś gdy mówisz, że kochasz...

Znawca -

Msq12
 Wysłana - 25 październik 2011 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

kulmas

OK, wiadomo u siebie też to na pewno zrobię ale nie sądzisz aby handlarz bawił się w detailing, jednakże samochód wygląda na zadbany.

kulmas
 Wysłana - 25 październik 2011 12:18      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie bawia sie
auto musi wyglada ladnie
stad blyszczy jak psu jajca, nie widac dokladnie jak wyglada lakier
ludzie przekonuja sie dopiero po kupnie jak pojada na myjnie, albo sami umyja auto jakims kiepskim szamponem

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Opel Astra - PILNE

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Ile mozna dostac za ML 320 cdi 08' ?? | Miejskie auto do 7 000 zł | Autko do 5k dla Dziadka | CITROES DS 20 | Pierwsze auto do 5k | do około 42000 zł | 19k pomocy | diesel do 50 000 zł | Passat B5 FL 1.8 T | jakis gracik do 2500k zł | nowy samochod dla kobiety | do 35tys dla studenciaka | mały dostawczak 8-10k | Hatchback poszukiwany | czy warto kupić Clio? | Ford Cougar vs Hyundai Coupe | mateo | seks | chłopaki | damian | orzeszki | odżywki | używki | imprezy używki seks | imprezy | łukasz | seks seks i jeszcze raz seks | co jest grane | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.