FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 18214 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Opel Corsa B - tuning optyczny i mechaniczny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Opel Corsa B - tuning optyczny i mechaniczny"   

seb2020
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:19       

Przeniesiona przez Skarbowy z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich.
Posiadam taki oto samochodzik jak podałem w temacie. Kolorek bordowy. Trochę obniżony. Silniczek 1.2 na benzynie, ale ostatnio założyłem gaz. I tu pojawia się moje pytanie. Chciałbym ją ładnie odbajerować (tu już nie chodzi o wyrywanie lasek czy coś w tym stylu lecz by autko zmieniło się z łagodnej stylistyki w cośtrochę drapieżnego ). Szukałem trochę po sklepach, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać i od czego zacząć. Tu, na Insomni jest sporo osób, które zna się nieźle na samochodach i mam nadzieje że mi coś doradzicie, np. jakieś części i kosztorys takiej zabawy. Z góry dziękuje. Napewno posypią się SOGi.

[seba-sweet-dogs].************/
[androiddapp].************/

Muzein
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

Może Tigra-front?

Saymonn
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:30      [zgłoszenie naruszenia]

gaz i tuning mechaniczny to dwie sprzeczności,zeby takie auto nabrało drapieżności to ładna szeroka felga,niski zawias i optycznie czysta seria w idealnym stanie,a co do silnika to swap na 1.8 16V zrobi z niej małego streeta

tajniaczek
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

Corsa sama z siebie jest bardzo radosnym samochodem..

mi bardzo podoba obinizona i posezona.. i do tego nie duze, lecz serokie koła... to pewnie jakiś ferman styl ale na tym sie nie znam... Zmieniony przez - tajniaczek w dniu 2007-03-30 19:33:06

Każdy ma prawo do mojego zdania %-) by Tajniaczek
:>:>:>Wiem wiem sa upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk :>:>:>

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

tajniak foto nie lata, chyba ze nie wstawiales foto tylko to nowe reklamy na inso

ladne felgi to podstawa, troche obniz i bedzie dobrze

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

Saymonn
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie o tym pisze(german style)

eeddit:nie masz kasy na bene to nie stać Cie na sensowny tuning

a swoją drogą->1.2 i gaz ,masaaaakra

seb2020
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

Daje sog'i. Mam nadzieje że weszły wszystkie. Czy lepiej załatwiaćczęści z allegro, czy raczej z jakiś dobrych serwisów?

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

w serwisach? raczej w sklepach, na allegro jest i shit ale mozna tez kupic cos normalnego, mozesz zalozyc jeszcze jakas koncowke na wydech

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h

Znawca -

seb2020
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

Saymonn wiesz dlaczego na gaz? Bo kumpel ma też 1.2 i mu lepiej chodzi na gazie niż benzyniak. Mi zresztąteż. Jak na benzynie ciągneła 145 maks, to na gazie ciągnie mi prawie 150. I jest taniej

Saymonn
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy szuka gdzieś oszczednosci

ale błagam,nie zakładaj spojlerów ,siatki i neonów

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:40      [zgłoszenie naruszenia]

[moto.allegro.pl/item181039582_chromowana_nakladka_koncowka_tlumika_653_.html] taka koncowka

lepiej nie zaczynaj rozwazania na temat gazu i osiagow bo to brzmi jak prowokacja na tym forum

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Opel Corsa B - tuning optyczny i mechaniczny

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: kupuje moto poocy fast | Nakladki na blotniki... Wasza decyzja | Jak Zniszczyć Paliwożerny Samochód | WILGOĆ | kategoria c+e | Audi 100 C4 - niedzialajacy nadmuch na szybe | skrzynia automat - pytanie ;) | skrzynia padła ? | AC kiedy traci się zniżki? | Alfa Romeo 156 co myślicie jakieś opinie ?? | Klima nie działa | Kolizja drogowa... | koobrzeg maly zlocik;p | Mokro pod nogami w oplu astra1,pomocy!!! | OC | Nawigacja | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | zarost | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | stock | medycyna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.