FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9332 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Opieka nad starsza osoba 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Opieka nad starsza osoba"   

Adamu5
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 11:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chcialbym sie dowiedziec, czy to prawda, ze jesli ktos z rodziny opiekuje sie starsza osoba 80 lat + i jest bezrobotnym dostaje jakies dodatkowe wynagrodzenie za sprawowana opieke?

Czy to prawda?

Dzieki za pomoc

"EHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE"

~sQzi

kle0_
Cycata %)
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

Po ukończeniu 80 lat można ubiegać się o zasiłek pielęgnacyjny dla danej osoby, a dla sprawującej opiekę tylko jeżeli spełni warunki
[zasilki.wieszjak.pl/zasilek-pielegnacyjny/214510,Swiadczenie-pielegnacyjne-od-1-stycznia-2010.html]

widze, że sporo wyższy niz był

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2010-09-15 12:06:52

kon jaki jest, kazdy widzi %-)
"Nieważne, co mam w sercu- ważne, co mam w dupie" - Kapitan Bomba

Znawca -

leon10528
 Wysłana - 15 wrzesień 2010 18:30       [zgłoszenie naruszenia]

Zasiłek pielęgnacyjny przysługuje:
- niepełnosprawnemu dziecku;
- osobie niepełnosprawnej w wieku powyżej 16 roku życia, jeżeli legitymuje się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności;
- osobie niepełnosprawnej w wieku powyżej 16 roku życia legitymującej się orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, jeżeli niepełnosprawność powstała w wieku do ukończenia 21 roku życia;
- osobie, która ukończyła 75 lat.

Zmieniony przez - leon10528 w dniu 2010-09-15 18:30:34

YHYHYHY!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Opieka nad starsza osoba

Warto przeczytać: Alimenty | WYMELDOWANIE BEZ ZGODY | Spadek - Dlugi | bez orzekania , jednorazowa platnosc alimentow | Własność | Żądanie zapłaty | kolizja drogowa, kwestia rozliczenia | Transze kredytowe - Budowa domu | Mandat , fotoradar | Czy legalne jest sprzedawanie kser instrukcji i książek samochodowych z lat 50? | Turniej wirtualnego bilarda8 na kase | wypowiedzenie umowy o prace | wezwanie do zaplaty | Obrona konieczna i przekroczenie jej granic,czy Polski system prawa jest tu sensowny? | Analiza krotkiego bilansu. | Własna działalność gospodarcza | skripi | czerwienienie | erytrofobia | ćwiczenia na pośladki | pośladki | killahpl | opowiadania z morałem | 2956835916629706731341595650134159565013415956501 | 29568359134159565011utmccn=(direct)utmcsr=(direct)utmcmd=(none) | odtwarzanie filmA3w | gaz pieprzowy | jak moim zdaniem wygląda praca świeżo przyjętego funkcjonariusza | czapeczki | olo1010 | ricky | buist | activeone | polka praca | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.