FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27208 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Opis postaci po angielsku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Opis postaci po angielsku"   

Maverick15
 Wysłana - 16 grudzień 2006 20:21        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam

otóż potrzebowałbym przetłumaczenie tego oto krótkiego i myślę że prostego opisu postaci ,zatem:

Mój przyjaciel to Hubert Janiszewski. Razem z nim gram w jednym klubie-Polonii Leszno. 4 razy w tygodniu wspólnie trenujemy na treningach. Hugo jest bardzo fajnym kumplem. Lubi sobie pożartować. Mój przyjaciel jest średniego wzrostu,ma krótkie włosy i zielone oczy. Mimo swoich niezbyt imponujących warunków fizycznych świetnie gra w koszykówkę, za co go podziwiam. Wiele dziewczyn szaleje za Hugiem, ale nie przeszkadza mu to w rozwijaniu swoich zdolności. Najlepsze akcje odbywają się na obozie sportowym,gdzie można się uśmiać do łez. To wszystko

Za przetłumaczenie nagradzam tradycyjnym SOGiem. jeśli ktoś nie przetłumaczy całości,to nawet za jakiś fragment będę szalenie wdzięczny,gdyż muszę to zaprezentować w środę na lekcji konwersacji z gościówką z Anglii,brrr:P

" W Koszykówce i Miłości zawsze graj fair play" <= priorytet!!

gottisttot
 Wysłana - 17 grudzień 2006 03:44       [zgłoszenie naruszenia]

Hubert Janiszewski is a friend of mine. We play together in the same team - Polonia Leszno. We go to practises 4 days a week and try hard. Hugo is a very cool friend and likes to joke around. He is of medium height, has short hair and green eyes. Although his *body type* isn't impressive, he plays basketball very well and that's why I admire him. The best part is our sport camp, where we laugh most the time.

*słowo warunki fizyczne wylecialo mi z glowy ~:)

Zmieniony przez - gottisttot w dniu 2006-12-17 03:46:47

orgasm donor

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Opis postaci po angielsku

Warto przeczytać: | | anna przybylska | bruno | pccc3 | belka | czorny90 | maciąg | maciąg | sykut | multiselect | nasze dziewczyny | prywatne wiadomości | kacper7745 | edytor | buty nike | PALAHNIUK | nagie aktorki | Cheryl Cole | hans solo sam | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.