FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7194 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Opisz swój dzień w 80 słowach [ NIEMIECKI ] 
[powiadom znajomego]    
Autor "Opisz swój dzień w 80 słowach [ NIEMIECKI ]"   

oziii
 Wysłana - 1 październik 2007 19:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Prosil bym bardzo o przrełumaczenie mi tego textu ( oczywiscie nagrodasog).

Poniedziałek tradycyjnie zaczynam budząc się i wstając z łózka około 7:10. Kolejne 20 min spedzam myśląc o tym jak się nazywam, gdy juz sobie przypomnę ide do łazienki sie umyc. o 7:40 na dole w kuchni prubuję cos znależć do jedzenia ale i tak nic nie znajduje. 10 min potem jestem juz w drodze do szkoły. O 8:05 jestem w skzole. 15:00 koncząc lekcje szybko sie zbieram i ide do domu. W domu jem obiad, biore deskorolke i ide pojezdzic. Zaliczam kilkanascie wywrotek i wracam o 20:00. Rozpakowuje plecak, pisze referat z niemieckiego i ide oglądac tv. O 22 myje sie i ide spac.

Bardzo prosze o pomoc gdyż wrociłem dopiero z ciezkiej roboty po całym weekendzie a nawet dzisiaj mnie na lekcjach niebylo w tym z niemieckiego a mam jeszcze odrobic polak i matme ( z tym sobie dam rade :) )

Yogi
figlarny skrzat %-)
 Wysłana - 1 październik 2007 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

Am Montag stehe ich wie immer um 7.10 auf. Die na:chsten 20 MInuten denke ich daru:ber wie ich heisse, wen es mir finfa:llt gehe ich ins Bad um mich zu waschen. Um 7.40 versuche ich etwas etwas zum Essen zu finden , aber es gelingt mir nie. 10 MInuten spa:ter gehe ich schon zur Schule. 5 nach 8 bin ich in der Schule. Um 15 ist der Untericht zu Ende und ich gehe schnell nach Hause. Zu Hause esse ich Mittag, nehme mein Skateboard und fahr drauf ein bisschen. Ich falle mehrmals um und komme um 20 Uhr zuru:ck. Ich lehre mein Rucksack aus, schreibe meine Deutscharbeit , schaue ein bisschen Fern. Um 22.00 Uhr wasche ich mich und gehe schlafen.

Pewnie będzie dużo błędów , ale jest na szybko pisane

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie %-)

Meister %-)

Specjalista -

oziii
 Wysłana - 2 październik 2007 07:30       [zgłoszenie naruszenia]

chciałem dac soga ale juz niewszedł kiedys ci juz dawałem :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Opisz swój dzień w 80 słowach [ NIEMIECKI ]

Warto przeczytać: [ang] Krótki tekst do sprawdzenia. | [niem] Opis pokoju | [NIEM] Krotki dialog - tlumaczenie | [niem] Tłumaczenie | [niem] sprawdzenie tekstu | [ang] email | [niem] Opis obrazka - przetłumaczyc | [niem] zdania do tłumaczenia | [NIEM] Zdania do przetłumaczenia z pl na niem. !!! | [ang] oferta wycieczki- do sprawdzenia | List do kolegi z niemiec. (list w ktorym poinformujesz ze masz kolege alkoholika) | [niem] zwroty | sprawdzenie tekstu z niemieckiego !! | notatka maturalna [niem] | [NIEM] Sprawdzenie streszczenia i wyrażeń:) | [ang] jaki czas? | rpksy | roksy | przyjaźń z | dom pas | grabasz koszalin | podniecenie | brak | Probolem z penisem po pierwszym razie | resident evil 6 | resident evil | odtwarzacz mp3 | cela nr | sciagniecie simlocka w770i | zio0m | Trique | seba5700 | nauczyciel | CKM 2001 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.