FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1124 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Opony zimowe 
[powiadom znajomego]    
Autor "Opony zimowe"   

D.S.
 Wysłana - 21 październik 2003 18:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Które z tych opon są najlepsze: Opony 165/70R14 81T zima

Continental ContiWinterContact TS780 231zł*** 180
Semperit WINTER - GRIP 196zł*** 152
Goodyear ULTRA GRIP 6 236zł*** 184
Pirelli SnowControl 234zł*** 182
Dunlop SP WINTER SPORT M3 221zł** 172
Vredestein Snowtrac 236zł** 184
Bridgestone LM18 248zł** 193
Uniroyal MS Plus 5 194zł** 151
Sava ESKIMO S3 167zł** 130
Fulda KRISTALL MONTERO 180zł 140
BFGoodrich WINTER 2 T/A 179zł 139
Firestone FW930 197zł 153

Jak znacie lepsze do 250zł to piscie.

djtomek2
 Wysłana - 21 październik 2003 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

ja polecam Dunlopy

========================================================================
.. jaki dzien w moim zyciu byl najpiekniejszy ..? .. to nie byl dzien.. to byla noc..

"..Zycie nabiera sensu dopiero w wyobrazni.."

Znawca -

Sir_Lukasz
 Wysłana - 21 październik 2003 18:56      [zgłoszenie naruszenia]

a na jakiej podstawie tak sądzisz djtomek2 ???
śmieszą mnie takie pytania
myślisz że ktoś jest w stanie ocenić jakość opony bez specjalistycznych przyżądów
Jest taki niemiecki magazyn konsumencki - nie pamiętam jak się nazywa - oni testują wszystkie towary - napewno testowali także opony.
Jeśli bardzo zależy Ci na najlepszej pod jakimś względem to musisz popytać o ten magazyn.

Specjalista -

djtomek2
 Wysłana - 21 październik 2003 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Na takiej podstawie sadze "Sir_Łukasz" ze uzywam Dunlopow w motocyklu i w samochodzie juz dlugo. Sprawdzaja sie w lecie jak i w zimie.

.. jaki dzien w moim zyciu byl najpiekniejszy ..? .. to nie byl dzien.. to byla noc..

Znawca -

Sir_Lukasz
 Wysłana - 22 październik 2003 10:04      [zgłoszenie naruszenia]

Nie obraź sie ale uważam że niemasz pojęcia o oponach.
Mówisz że" uzywam Dunlopow w motocyklu i w samochodzie juz dlugo" - przecież ty masz 18 lat. Czy uważasz że masz tak duże doświadczenie??
A używałeś innych opon?? Pod jakim względem sprawdzają się Dunlopy??

Specjalista -

djtomek2
 Wysłana - 22 październik 2003 11:28      [zgłoszenie naruszenia]

To ze mam 18 lat nic nie znaczy. Motocyklem jezdze ja a samochodem moj ojciec. Poza tym nie bede sie tobie tlumaczyl, bo obojetnie co powiem bedzie zle. Po prostu uzywalismy innych opon i nie zawsze sie sprawdzaly. Chlop sie pyta o rade to mu powiedzialem co uzywam i tyle. W koncu chodzi mu o opinie uzytkownikow. Nie wyciagalbym tego z kosmosu. Moze i sie nie znam co nie znaczy ze musisz robic z tego wielkie halo. Jezdzij sobie do niemieckich magazynow konsumenckich a ja dalej bede jezdzil na Dunlopach.

Zmieniony przez - djtomek2 w dniu 2003-10-22 11:33:50

Znawca -

D.S.
 Wysłana - 22 październik 2003 15:40      [zgłoszenie naruszenia]

Juz bylem ale niema tam opon 165/70 r14
np.Goodyear Ultragrip 6 w rozmiarze 175/65r14 ma ***,
a w 185/60r14 ma *

[http://www.adac.de]

INSOMNIA
 Wysłana - 22 październik 2003 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

Z tych co wymieniłeś najlepsze sa Goodyeary UG6. Nigdy nie miałem takich opon, ael ma takie mój kolega i jest bardzo zadowolony. Ja jeżdżę na Continentalach ContiWinterContact TS790 i uważam, że lepszych opon nie ma, ale do CC nie oferują w tym rozmiarze. Kiedyś miałem jeszcze Fuldy i te też są godne polecenia (miałem kristall gravito, a montero jest bezpośrenim nastepcą tego modelu). Odradzam Dębicę i Pirelli (też jeździłem na nich, ale są nic nie warte. Ceny możesz sprawdzić na [www.baloon.pl] jak mają w wyprzedaży to możesz trafić taniej niż na opony.com

[http://www.pajacyk.pl]

Pozdrawiam,
Shogun

taran
 Wysłana - 23 październik 2003 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

W tamtym roku mialem podobny problem i moj wybor takze padl na ContiWinterContact TS790 (min. po lekturze testu w AutoSwiecie, rozmowie ze znajomym wulkanizotorem oraz kalkulacji cen). Podczas ubieglej zimy oponki sprawowaly sie b. dobrze - sprawne ruszanie na sniegu, hamowanie itp. i z czystym sumieniem moge polecic je innym, ale wedlug mnie - obecnie - wszystkie opony maja wyrownany poziom i pomiedzy poszczegolnymi modelami sa tylko niewielkie roznice (na co dzien dla nas nieodczuwalne). Niewazne na jaki model sie zdecydujesz, wazne tylko, zeby opony byly markowe (a nie jakies koreanskie podroby, ktorych strach zakladac). Tak wiec ja polecam Conti, ale kazde inne zimowki w podobnej klasie cenowej (Goodyear, Pirelii, Dunlop...) beda rownie dobre.

Zmieniony przez - taran w dniu 2003-10-23 20:37:41

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 25 październik 2003 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ja dzisiaj zmienilem na Kormorana, nie bede do Favoritki kupowal Dunlopow albo Michelinow

Pozdrawiam.
Doradca w najbardziej hardcorowym dziale - Doping

INSOMNIA
 Wysłana - 25 październik 2003 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem w polonezie debice frigo. opony sa tanie wiec duzo od nich nie wymagalem ale i tak bylem zadowolony. teraz zmienilem samochod i na razie nie mam kasy na zimowki :( moze inni mnie zaraz skrytykuja ale dla mnie nie wazne jest jakie to sa zimowki, wazne ze one i tak sa o 100 razy lepsze od letnich !!!!!!

Pozdrawiam :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Opony zimowe

Strony: 1 2

Warto przeczytać: wyższe oc dla kierowców :/ | Alfa 156 | Audi A6 - taki problem mały (albo i nie mały)... | Auto z USA --- Troszke sie napalilem | super mustang | Quad - jezdzil ktos tym? | Supra | wtryskiwacz do BMW 325 | Auto z niemiec | Honda s 2000 | Calibra czy nie?? | FIAT BRAVO HGT 2.0 20V 150KM | sterownik do bmw | po jakim czasie od umowy kupna-sprzedazy rejestrowac auto? | Olej roslinny - jezdzi ktos na tym ?? | E30 - skóra? | sport | dior homme | pominięcie tabletki | pingwiny | Absinth | hbo go | michoHGJLB | donwaz1899 | kaspen | sandra bullock | labamin | koks | barman | ivory | wegetarianizm | fryzjer warszawa | tajemnice fatimskie | biedronki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.