FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27546 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Orgazm "piersiowy" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Orgazm "piersiowy""   

Gacu116
 Wysłana - 6 lipiec 2006 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

ediee ja niedochodziłem :D prędzej ta druga osoba chwile puxniej miała jazdy ale mówie ze całkiem dziwne doznanie :D a skoro kobiety są bardziej podatne na takie bodźce to wierze w 100% ze orgazm poprzez takie pieszczoty możliwy,kobiecie chyba zadnej niedałem orgazmu zapomoca jej sutków bo niezwracałem nato uwagid troszke sie pieściło i schodizło sie nadół:D:D:D a tam sie pisało językiem "Pana dateusza" albo "Potop":D ale widze ze musze zacząc urozmaicac techniki:D i wejść na wyzszy poziom wtajemniczenia

mpmyszka
 Wysłana - 6 lipiec 2006 20:21      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś przeczytałam w jakimś "inteligentnym" pismaku kobiecym, że orgazmy nie dzielą się na łechtaczkowy itd. Po prostu są różne drogi do jego osiągnięcia, ale przeżywa się je podobnie (znaczy wiem, że ma się różne dni...). Mnie to tam pikuś, byleby było fajnie :P. Co do "piersiowego" orgazmu - ciekawe, nie doznałam, ale chciałabym. :)

Mandibula
 Wysłana - 6 lipiec 2006 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

raz tak zrobilem mojej; ale to raczej kwestia nastroju chwili niz techniki

van damme
 Wysłana - 6 lipiec 2006 23:13     
 Usunięta przez Andromedaa za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

verona
 Wysłana - 7 lipiec 2006 07:15      [zgłoszenie naruszenia]

hm....
ciekawy temat.
No - nie mialam nigdy.
I teraz sie zastanawiam czy te chopy byly takie ..... nie tego czy ja nie umiem???
Pojecia nie mam ale jakos srednio sobie potrafie to sobie wyobrazic bo nad swoim wasnym orgazmem musze sie straszliwie "napracowac" mentalnie glownie ale fizycznie tez - chezka harowa - ale warto

-----------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i debilna Efka.

_MiNiA_
 Wysłana - 8 lipiec 2006 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi sie, ze bardzo trudno jest dac kobiecie taka rozkosz, ale wiem, ze to jest mozliwe, samam go nie przezylam, choc wiem, ze dziewczyna mojego brata tak, wiec moze to zalezy od kjobiety, albo od faceta jak dobry jest w pieszczeniu suteczkow.

CTA
bluesuit
 Wysłana - 8 lipiec 2006 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Mi to się wydaje żeby kobieta dochodziłą poprzez sutki musi nie mieć za sobą żadnych bliższych kontaktów, bo później sutki już nie działają tak mocno i mogą być najwyżej jako dopełnienie pieszczot cipki a nie jako główne źródło orgazmu.

Ekspert -

Krisox
 Wysłana - 9 lipiec 2006 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo ciekawy temacik:D
wkrótce przetestuje ten sposob i ciekawe co z tego bedzie...

Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby to, co najważniejsze pozostało najważniejszym...

CTA
bluesuit
 Wysłana - 9 lipiec 2006 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

tylko nie urwij a jak nie będzie przynosiło rezultatów lepiej nie bierz do tego celu kombinerek

Ekspert -

Krisox
 Wysłana - 9 lipiec 2006 09:12      [zgłoszenie naruszenia]

hehe , nie powinno z nią być tak źle więc myśle ze obejdzie się bez skrzynki z narzędziami...

Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby to, co najważniejsze pozostało najważniejszym...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Orgazm "piersiowy"

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11