FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9054 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Orgazm pochwowy - szukanie satysfakcji z seksu klasycznego 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Orgazm pochwowy - szukanie satysfakcji z seksu klasycznego"   

szaloony
 Wysłana - 29 listopad 2007 20:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Z góry mówię że piszę o satysfakcji mojej Jedynej, bo ja satysfakcję mam, nie ukrywam :) Jednak, seks klasyczny dla niej przyjemny nie jest, i wątpię czy tu chodzi o mnie, gdyż próbowaliśmy już niejednej pozycji, ona ma czaasem trochę bardziej sucho niż powinno być a ja jestem, z tego co wiem, nieco powyżej średniej krajowej, także ani za mały (czuje coś jednak :)), ani za duży (bez bólu). Nie chodzi też o moje podejście do seksu, bo ona jest dla mnie baardzo ważna i dbam często o różne urozmaicenia.
Wiem, orgazm pochwowy nie jest podobno wspanialszy od łechtaczkowego, wiem też że nie każda kobieta jest do niego zdolna.
Wiem też jednak że jest on bardzo ważny dla mojej ukochanej (a raczej byłby ważny gdyby go miała ;) ). Wiem, wiem nie powinna tak myśleć uczucia, wyższe wartości w seksie itp. ale stawiając się w jej sytuacji stwierdzam że seks bez orgazmu też nie byłby zbyt super. Przyjemnie jej chyba jest ale tylko do pewnego czasu, później zaczyna się "nudzić", a potem przechodzi to w ból. Im więcej przyjemności (najbardziej lubi hmm, ostro) tym prędzej przychodzi ból.

O co mi chodzi?
1.O informację jaki procent z szanownych forumowiczek i partnerek forumowiczów kończy przy stymulacji pochwy.

2.Ona twierdzi że woli po tym jak ona skończy już za pomocą mojego języczka :), ale rozsądek (ale nie wiem, myślę jak facet a nie jak kobieta w końcu) podpowiada mi że raczej nie będzie miałą tak szybko drugiego orgazmu. Mam rację czy nie?

3.Jakaś pozycja będzie lepsza?

4. Lepiej palcem czy klasycznie?

5. Może jakaś zabawka? :D Wibrator czy cuś?

6. Z innej beczki - minetkę uwielbia jak na kobietę przystało, ale "konstrukcję" orgazmu ma bardziej hmm męską. Kończy i później ma tam takie "łaskotki" jak to określa, w każdym razie też tak mam. Kłóci się to nieco z tym co czytam chociażby w temacie [http://www.insomnia.pl/Moja_laska_jest_wybitna_czy_mi_sie_tylko_zdaje_-t578946.html]
do którego podchodzę z dystansem, ale wydaje mi się że jeden raz i to w jeden sposób to mało jak na kobietę.

7. Aha, no i pytanie do forumowiczek niezdolnych-do-takiego-właśnie-orgazmu - jak wy podchodzicie do seksu klasycznego? Też z poświęceniem? (tzn. moja piękna nigdy nie powiedziała mi że się poświęca, ale to czuć :) )

PS Dziewczyna ma 17 lat i zaczęła życie seksualne klasyczne jakieś 4 miesiące temu - może dlatego

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 29 listopad 2007 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

A moze poprostu jej nie podniecasz, nie krecisz ? sam widok paly nie wystarczy, pala to tylko maly kawalek ciala.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

VooDooMan
 Wysłana - 29 listopad 2007 20:54      [zgłoszenie naruszenia]

przykro mi ale twoja dziewczyna jest "sucha" (w dwóch znaczeniach)

a ty zły .. tylko w jednym znaczeniu

Znawca -

DISKOPOLO
 Wysłana - 29 listopad 2007 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

pala to tylko maly kawalek ciala.

jaka sentencja

tera mie to wali bo jestem na fali

Chomiko666
 Wysłana - 29 listopad 2007 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

jesteś jej pierwszym??

Zmieniony przez - Chomiko666 w dniu 2007-11-29 21:02:25

Ch( o )mIK

VooDooMan
 Wysłana - 29 listopad 2007 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

a co to ma do tego nawet jeśli był by jej 1?

Znawca -

kempa15
 Wysłana - 29 listopad 2007 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

a tam... ******lenie... moja laska raz ma raz nie i tez sie już czasem w****iam... bo nie wiem od czego to zależy...

Chomiko666
 Wysłana - 29 listopad 2007 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

od warunków atmosferycznych... to ma do tego, że może ona się w ogóle nie stara i nie skupia? Może w jej głowie jest myśl: "jak przyjdzie orgazm na pewno stuknie mnie w plecy i powie: "ej ej nadchodzę"

Ch( o )mIK

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 29 listopad 2007 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

to zalezy od tego o ktorym koledze mysli jak ja ruchasz.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

kempa15
 Wysłana - 29 listopad 2007 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

klejcun daj fotke dam jej zobaczymy czy dojdzie następnym razem

LukRecJa
 Wysłana - 29 listopad 2007 21:42      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem czy trafna zależność - tyłozgięcie macicy = większa satysfakcja z pozycji od tyłu
w klasycznej mniej.
więc może powinniście podtrenować tą techniką + paluszek na guziczek i powinno być si

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Orgazm pochwowy - szukanie satysfakcji z seksu klasycznego

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Mój pierwszy raz.... | 1 raz | Pasywny, aktywny | glupi jestem ;) | minetka ;) | Sprośne smsy | Gruubaa Historia | Jak namówić Ją na minetkę? | POMOCY!!!! | dziewczyny co o tym myslicie ? | sex-ciąża-miesiączka | co zrobic żeby................???pomocy!! | Przedwczesny wytrysk?? No właśnie... | Gdy dochodzi do sexu nie staje! | palcówka | Rozdziewiczanie | korwin | wywiad z pafielem | karina gazy | THe WIre | prawo ulicy | politechnika | zboczenie | zboczenia | zwierz | zwierzu | popers | poppers | papież | zegarki | nago aktorki | endrju135 | policja konna | jasminelle | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.