FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8001 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Orgazm podczas jednej pozycji.. :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Orgazm podczas jednej pozycji.. :("   

O_ooo
 Wysłana - 1 sierpień 2009 22:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Eh.. kocham sie z chlopakiem od roku juz.. orgazm mialam tylko kilka razy a jak juz mam to tylko w jednej pozycji i tej samej. dlaczego tak jest?.. prosze o powazne odpowiedzi. bo ta pozycja staje sie nudna.. z gory dzieki

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 1 sierpień 2009 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie jest to czasem "na jeźdźca" ??

może to wynikać z wielu powodów
może tylko w tej pozycji pobudzane są odpowiednio twoje erogenne części ciała ??

Jako ciekawostka, dana pozycja (dochodzenie w niej do orgazmu) może wynikać jeszcze z dziecięcych lat kiedy to nieświadomie w danej pozycji robiło ci się dobrze.

Często tak kobiety mają ze ściskaniem nóg itd itd

można się tego oduczyć ale to wymaga czasu i poświęceń z obu stron <yes>

Zmieniony przez - Maciej_TBS w dniu 2009-08-01 22:41:32

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

O_ooo
 Wysłana - 1 sierpień 2009 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Tak to jest pozycja "na jezdzca"..tzn tak jakby.. chlopak jest na pół leżąco a ja na nim..

I jak można się tego oduczyć??

bziku00
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

zapraszajac do lozka mje

[i32.tinypic.com/mh7muw.jpg]

INSOMNIA
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

Na pieska

chociaż ja osobiście lubię pozycje na leniucha

O_ooo
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie.. pomozcie mi jakos.. !

_soldat_
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:07      [zgłoszenie naruszenia]

wyslij foty na priv mozliwe ze moge Ci pomóc

Znawca -

Alayas
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

W tej pozycji to Ty kontrolujesz ruchy, i w danej chwili robisz tak jak chcesz. Gdy to chłopak przejmuję inicjatywę nie relaksujesz się, tylko skupiasz na tym co robi, i na tym, że mógłby zrobić to inaczej (a raczej, jak Ty byś to zrobiła).

Ciężko będzie się odblokować, i nie wiem co doradzić. Chyba musisz inaczej podejść do stosunku, może czymś urozmaicić (np. grę wstępną).

Dobre wymasowanie całego ciała (szczególnie odcinka lędźwiowego), wpływa bardzo pozytywnie. Łatwiej jest wprowadzić na wyższe obroty, co może dać Ci więcej przyjemności.

O_ooo
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

A można tak na poważnie?? Blagam .. pomozcie. !

O_ooo
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

Eh no taak.. ale jaka pozycja moze tez cos zmienic.. dokladnie.. co robic.. prosze o pomoc !

RysioDrive
 Wysłana - 1 sierpień 2009 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co tu widzę, to większość porad jest poważna, jak sie omijało WDZ-ty w liceum to teraz ma sie problemy. Moim skromnym zdaniem powinnaś sie odprężyć i pozwolić działać swojemu facetowi, a nie zastanawiać sie jak ty bys to zrobiła.

Powiem wulgarnie, wypnij dupę i niech cię rżnie, niema opcji żeby orgazmu niebylo.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Orgazm podczas jednej pozycji.. :(

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Czy mam szanse??? | Tabletki przed... | Gorzka pochwa!!! | Dlaczego on unika seksu? czyli coś do poczytania... | w gumie nic nie czuje | "dziwny" okres | Też macie takie cos na armatce ? :D | NIE BYŁO WYTRYSKU! POMOCY!!! | Jak zdobyć dziewice? | jak sie wyleczyc ? | rozmowa na randce | DZIEWICE part two | drzwi ^^ | czekam i czekam.... i do czekać się nie mogę!! | durna sprawa | Potrzebuje pilnie | szwed | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | kurestwo | grunge | stulejka sex | stulejka | hydraulik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.