FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2763 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
Osobowosc wieloraka 
[powiadom znajomego]    
Autor "Osobowosc wieloraka"   

Twinsis
 Wysłana - 11 marzec 2008 22:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czesc, Poszukuje osob, ktore identyfikuja sie w pewien sposob z bohaterami filmow: "Dwa oblicza Ewy" albo "Dr Jackle and mr Hide" Jesli nie widzieliscie tych filmow, to podpowiem, ze przedstawiaja one osoby z osobowoscia wieloraka, cos w stylu: "we mnie siedza rozne osoby" W psychologii jest to postrzegane jako zaburzenie, ktore z trudnoscia, ale mozna leczyc. Bardzo interesuje mnie ten temat (((w polaczeniu rowniez z "mysleniem glowa mojej siostry blizniaczki")))) Sorry, jesli to zagmatwalam. Piszcie, a ja wyjasnie !

Zmieniony przez - Twinsis w dniu 2008-03-11 22:47:54

wszystko wzmacnia, jesli nie zdola wczesniej zabic

faketales
 Wysłana - 11 marzec 2008 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Czy chodzi Ci o ludzi, którzy właściwie nie mają własnej osobowości, ponieważ potrafia jak kameleony zmieniać się w danej sytuacji ? Grać ?

Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć

Sotsu
 Wysłana - 11 marzec 2008 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba mu chodzi bardziej pod kątem schizofremii.
Rozdwojenia osobowosci

Czy możemy zmienić świat ?

faketales
 Wysłana - 11 marzec 2008 22:59      [zgłoszenie naruszenia]

na insomni nie ma wariatów przecie

Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 12 marzec 2008 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wystarczy przeczytać pierwsze 10 tematów na stronie by ich znaleźć

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

xxBARANxx
 Wysłana - 12 marzec 2008 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

podobno każdy ma siedem czy tam osiem osobowości . cos w tym jest . w każdym jest pierwiastek dobra i pierwaistek zła.
Michaił Bułhakow " mistrz i małgorzata " - "jam jest częścia tej siły która chcac czynić wieczne zło , czyni wieczne dobra " motto mistrza i małgorzaty , ale pochodzące z Fausta Goethego i równiez faust poniekąd tu pasuje. a z rzeczy lżejszych to polecam komedię z jimem careyem ja irena i ja ( Żart) . Każdy jest troche taki i troche taki dobro nie może istniec bez zła a zło bez dobra nieraz móimy " cicha woda brzegi rwie " czyli że ktos spokojny jest wariat albo " krowa która duzo ryczy mało mleka daje" czyli na odwrót cwaniak okazuje sie tchórzem,. nie dlatego że natura kogos była inna, tylko dlatego , że jestw kazdym tych "dwóch "

Zmieniony przez - xxBARANxx w dniu 2008-03-12 00:15:21

Theril
 Wysłana - 13 marzec 2008 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

Dr Jackle and mr Hide czesto objawia sie po spozyciu alkocholu, wcale nie trzeba byc wariatem czy schizolem zeby miec rozdwojenie jazni wystarczy sie napic i tak jeden zmienia sie w dusze towazystwa , inny w zadymiarza a jeszcze inny lapie dola i kladzie zeby na stol...alko wydobywa z czlowieka najglebsze instynkty, zachowania...

Z innej beczki - kazdy z nas jest w tym samym zyciu kilkoma osobami, cechy charakteru ci sie nie zmienia ale mamy taka akcje:
inaczej zachowujesz sie w pracy... (ja mam pod soba kilku ludzi i jestem szczerze hooojem ale tak musze bo inaczej byl by burdel) a inaczej jest po wyjsciu z pracy... zostawiam wszystko za dzwiami i staje sie mily czuly itp dla swojej kobiety %-------) mam nadzieje ze nie zamotalem za bardzo

Bede wielki za wszelka cene

Kisiol-Ent
 Wysłana - 15 marzec 2008 22:41       [zgłoszenie naruszenia]

Rozszczepienie a nie rozdwojenie ...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Osobowosc wieloraka

Warto przeczytać: techniki relaksacyjne | Papież - co to wogóle ma być? | Gestalt | Big Mind | potomek JEZUSA | długośc zycia kiedyś | Kultura Romów i jej recepcja w Polsce %-) | Kościół Chrystusowy | NLP | Wielki Piątek- post | Ufff są jeszcze normalni | METYLOFENIDAT (ritalin) ?? | Humoreska | Jak ateiści obchodzą święta kościelne? | Po śmierci | zdrowia szcześcia dla olokka | stones | zerwanie | zerwanie teksty | teksty rozstanie | zostańmy przyjaciółmi | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | na siłkę | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.