FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3604 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Ostatni etap podrywu? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ostatni etap podrywu?"   

neophyte
 Wysłana - 18 lipiec 2009 23:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Sprawa wyglada tak. panienka mi juz daje sygnaly ze mnie troche bardziej niz bardzo lubi wyjechala teraz na tydzien. jeszcze troche wczesniej zanim mi to wyznala to robilem taktyke na olewanie, panienka mi potem smsy napisala ze no ze chciala zebym byl z nia teraz itd wiecie takie tam ;p i qoowa tu moje pytanie. i co teraz mam biedny poczac? ;d mam jej powiedziec ze chce z nia chodzic czy jak i dodam ze zalezy mi na niej tylko nie umiem tego rozegrac! :d

ps tylko bez glupich postow

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2009-07-18 23:47:55

kovalmc2
 Wysłana - 18 lipiec 2009 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

Jak Ci napisała, że chce z Tobą chodzić, to w czym problem? wyjdź z nią gdzieś na spacer jak już wróci

"Co nie może zabić - wzmocni!!!"

pawcio181
 Wysłana - 19 lipiec 2009 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli się jej zapytasz czy chce z Tobą chodzić to nawet ****a nie wracaj już na forum

Jak jesteś pewny wiesz, że chcesz z nią być, elegancko spotykasz się z nią kupujesz - bądźmy na to róże i pytasz się czy nie chciała by spróbować być z Tobą albo inny tekst.
I ona kisiel w gaciach, git majonez i żyją długo i szczęśliwie.

I'm gonna make you an offer, You can't refuse

neophyte
 Wysłana - 19 lipiec 2009 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie napisala ze chce chodzic, napisala tylko cos w stylu ze jej sie podobam i takie tam :P a gadamy juz dosyc dlugo. spacer sam w sobie nie jest problemem tylko nie wiem jak jej to powiedziec no i zebysmy byli razem xd

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2009-07-19 00:08:04

@edit: szybszy byles ;d, a ta roza to nie jest takie lamerskie troche w moim wieku (17)? :d gdzie ja na ten spacer wziac, w ktorym momencie sie spytac i jak sie zgodzi to co potem? xd

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2009-07-19 00:09:06

Zmieniony przez - neophyte w dniu 2009-07-19 00:10:33

Komosaxon
 Wysłana - 19 lipiec 2009 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pierdziele , ale masz stary problem żeby aż na forum to pisać :P

Czarny1537
 Wysłana - 19 lipiec 2009 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

moze mam ja za ciebie jeszcze wyrvchac??

ples
 Wysłana - 19 lipiec 2009 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jej, że niech się jeszcze do Ciebie podpucuje ze 2 tygodnie i się zastanowisz, jak już podejmiesz decyzję, to dasz jej sygnał, że w nagrodę może Ci przynieść skrzynkę browarów, za to, że chcesz z nią zainaugurować wakacyjną miłość

Zmieniony przez - ples w dniu 2009-07-19 00:21:45

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

Znawca -

Toudi163d
 Wysłana - 19 lipiec 2009 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

Jak już serio się uparłeś na to pytanie to zapytaj , na zasadzie "no to jak to jest z nami ?" jak Ci powie , że normalnie to zapytaj , czy nie chce tego zmienić i ją przeliż Jak dostaniesz w ryj , to znaczy że nie chce tego zmienić , jak się przyłączy to Twoja

edit: A jak powie , że jesteś dla niej kimś więcej i chciałaby spróbować to powiedz , że najpierw musisz ją wyruchać i sprawdzić , bo 4 inne Ci to samo powiedziały i jak już masz się ograniczać to chociaż do tej najlepszej

Zmieniony przez - Toudi163d w dniu 2009-07-19 00:33:09

Specjalista -

JA_rosz
 Wysłana - 19 lipiec 2009 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

taa dawanie kwiatow kobiecie to bardzo lamerskie a juz w wieku 17 lat to w ogole porazka .... ps nie musi byc roza jest wiele innych ciekawych kwiatów, bukiecikow

68beton
 Wysłana - 19 lipiec 2009 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nie kupuj jej kwiatów, ani nic innego. Na laski mozna wydawac kase jak juz sie je wydupcy. Po co masz sie jej co pytać. Po prostu z nią bądz i tyle. Weź ja na dicho czy tam gdzie, całuj sie z nią itp. W końcu wiesz, ze ona chce.

mich4s
 Wysłana - 19 lipiec 2009 02:33      [zgłoszenie naruszenia]

Spotykaj się dalej, łap za rękę, mów czułe słówka, całuj, ruchaj, nie potrzebne są słowa do 'chodzenia'.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Ostatni etap podrywu?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Pomocy :( | ukrywane uczucie? | Porażka na całej linii %-) | bylem twardy jestem mietki... | miłość czy nie | Jestem załamany... | ... | nie ma ze boli... | Nie wiem co robić :( HELP! | Brak doswiadczenia... | Cóż .... | Miłosc bez wzajemnosci1.Jak zapomniec?? | I jak tu je zrozumiec... ;/ | problem z dziewczynom | Jak worcic do bylej..? | jak ją odzyskac??? POMOCY | ataksja | windykacja | seat leon | topos | toposy | zmierzch koks | mielenie krowy | włocławek | jak odzyskac login w orange | siusiak | amfa | pupa | shore | m jak milosc | atopowe | clio | jak zrobic minete | sex aktorki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.